Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 12 minutami:

Točno to... Jaz sem se samo čudil kako kdo to sam najde :D Meni ne bi na pamet padlo, da bi po zadnjem boss-u šel lazit tja dol. 

Sam ti skipaš dialoge. Valjda je logično, da pol tavaš kot slepagluha kura. :D

 

Men osebno je bil Age of the Stars (Ranni) konec dosti bolj zafukan za naredit kakor pa Frenzied Flame. Enostavno sem totalno sfalil opcijo, da lahko govoriš z lutko.

Še bolj zafukan konec je verjetno samo Frenzied Flame Clensing (ko moraš naredit Millicent quest in pol še najt mesto kjer se lahko cleansaš v Farum Azuli).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Jaz frenzied konca sam nikoli ne bi našel. Še za Ranni quest sem vmes bil zgubljen enkrat. 

 

Jaz pomoje precej stvari zgrešim, ampak tale mi je bil dejansko najbolj straightforward, ker ti tist NPC v forbiden landsih reče kam moraš it in je ubistvu edina šansa ki jo imaš pod Capitalom. Potem po bossu sem bil že mal besen k ni blo nič, ampak itak v sobi ni nič drugega k čemur lahko greš razen tistega oltarčka, ki se potem sam od sebe odpre če se ne moti, vsaj js ne vem da bi kej pritisnil zraven? 

 

edit: točno to, pri Ranni tudi js nisem dojel lutke in sem videl na netu kaj je fora pa sem potem kasneje naredil... tako da ranni bi falil 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče Pravkar:

Jaz pomoje precej stvari zgrešim, ampak tale mi je bil dejansko najbolj straightforward, ker ti tist NPC v forbiden landsih reče kam moraš it in je ubistvu edina šansa ki jo imaš pod Capitalom. Potem po bossu sem bil že mal besen k ni blo nič, ampak itak v sobi ni nič drugega k čemur lahko greš razen tistega oltarčka, ki se potem sam od sebe odpre če se ne moti, vsaj js ne vem da bi kej pritisnil zraven?

Tko ti bom reku. Frenzied Flame lahko čisto pred koncem še vedno reversaš. Ne bom ti pa spoilal kako.

Povezava do prispevka

Če se prav spomnim, je tam vmes še en ultra heavy ščit, ki sem ga pozabil pobrat. In sem spet ene 15x crknil, da sem prišel do njega. Nimam pojma zakaj mi je blo tako težko, v nobeni From igri pri nobenem skaknju nisem umrl toliko krat kot tukaj. Ajde seveda ni blo 150x, je pa blo dovolj, da sem bil živčen ko pes in naredil še več napak.

Povezava do prispevka

Sploh imam občutek, da Draconic tree sentineli in Crucible knighti varajo. Ni šans, da ne reagirajo na inpute, al pa nek nor korejc prevzame kontrolo vsakič ko sem na njih al neki, wtf.

 

Mislim, da sem v prvem preigravanju imel več smrti na evergaol Crucible knightu in Draconic tree sentinelu pred Lyndellom kot na vseh main bossih skup. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...