Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 13 minutami:

jaz sem jih vidu se pri vsaki igrici do zdaj

Ajde, res da se nisem neki poglabljal, samo jih nisem opazil niti pri HFW, niti pri AC:Valhalla (če se osredotočim na massive open world igre).

V ER so res faking očitni (jebena trava 10 metrov pred tabo ima pop-in), predvsem pa je očitno, da je to zaradi Fromsoft nesposobnosti, ne pa zaradi hardvera.

Povezava do prispevka

Ma jaja.. res je.. drugje so ful manj opazni, skoraj nic.. jaz imam pac na to fetish, ki se spomnem kako so hvalili ssd preden je ps5 prisel ven in pol vedno ko kaj malo popne opazim... drugace v ED so res, se posebej kruti, mislim, samo una visja trava, ko jahas konja, ki je pac v ps4 verziji ni.. drugace je okej

 

Tako da ja FS krivda

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

Ce pa hoces res uno butter smooth, brez popinov.. lol ssd.. z rahlo slabso grafiko pa ps4 verzija itak

 

Men je kljub VRR ps5 praktično neigralna sploh ko jahaš po pokrajini :hmm:

Za smooth 60fps je edina opcija ps4 na PS5.

 

Edino kar me moti na ps4 verziji (sploh ko enkrat opaziš) je da občasno okoli karakterja in rezil/mečev ob hitrem premikanju kamere prihaja do ghosting efekta. Na Ps5 recimo tega ni.

 

@bigboss82 a opaziš ghosting na ps4 verziji ? 

 

From dela res izjemne igre ampak tehnično so pa čist v kurcu in vedno so prisotni neki problemi.

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Men je prov bizarno da ne patchajo PS5/XSX verzije z nižjo resolucijo in bi imel lepo silky smooth 60fps če se jim že ne da mal optimizirat zadeve.

 

Idealno bi blo da jih kup Sony in tak ko Bungie njihove igre obdrži multiplatform in jim pomaga na tehnični plati ker kle majo res nebroj studijev ki bi lahko FromSoftu pomagal to spedenat...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
gojc reče pred 8 urami:

 

Men je kljub VRR ps5 praktično neigralna sploh ko jahaš po pokrajini :hmm:

Za smooth 60fps je edina opcija ps4 na PS5.

 

Edino kar me moti na ps4 verziji (sploh ko enkrat opaziš) je da občasno okoli karakterja in rezil/mečev ob hitrem premikanju kamere prihaja do ghosting efekta. Na Ps5 recimo tega ni.

 

@bigboss82 a opaziš ghosting na ps4 verziji ? 

 

From dela res izjemne igre ampak tehnično so pa čist v kurcu in vedno so prisotni neki problemi.

 

Ne vem na uni sony televiziji sem ga opazil, na tej samsung ne.. mogoce res malo

 

To je pomoje odvisno tudi od tvja oz panela oz kombinacija tv, nastavitve tvja oz firmwereja in igre same.. pa une neke nastavitve judder in blur ipd.. oz kaj imajo druge televizije

 

Drugace pa se vedno steka ma ni tako kot praj ko je bilo konstantno, ko si bil na konju

 

Vseeno je boljse kot xbox.. uni xbox ima 10 frejmov maj v popvrecju, tle je skoraj zmeraj 59 58, razen ko za par sekund pade med jahanjem

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Naj mi najde kdo uni post od smukkyja al kaj ja.. tle ima nek drugi nick, se mi zdi...

 

Ki tip ni pisal nic na novem forumu.. uno niti enega posta.

 

Jaz rusham cez igro, kot zmeraj, tam se jebem neki z giantom al kje sem bil, dobro nema veze.. 

 

In pride tip na forum in napise: 

 

"Obrnil. Kaksna saga!"

 

Al neki takega in od takrat niti enega posta vec!!! Kao, da se ve kdo je najjaci, ko vas jebe ;))))))))))

 

Tega ne bom pozabil, malo mi je padu mrak na ocima, morem priznat :)))

uredilo bitje bigboss82
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 11. 8. 2022 at 11:36:

Ajde, res da se nisem neki poglabljal, samo jih nisem opazil niti pri HFW, niti pri AC:Valhalla (če se osredotočim na massive open world igre).

V ER so res faking očitni (jebena trava 10 metrov pred tabo ima pop-in), predvsem pa je očitno, da je to zaradi Fromsoft nesposobnosti, ne pa zaradi hardvera.

Clearly je engine problem pa v tem da ne znajo ravn dobr optimizirat iger. Resolution mode je zame unplayable v tej igri. Ze na performance jebejo kdaj FPS, kaj šele na resolution. 

Povezava do prispevka
dzaver reče Dne, 1. 3. 2022 at 14:41:

A uno žensko ste objeli? Ste vedli tole:

 

DO NOT hug this lady in #EldenRing .

She'll cause you a negative buff where you lose 5% of your Health Power (top corner, red box, arrow down).

Use Baldachin's Blessing (she gives this consumable) to get rid of it.

You should only hug her if you're ready about to fight a boss.


Lol js sem ene 50 ur igral s tem 😂 Pa se veckrat sem jo objel, zdel se mi je fino da ti v soulsborne igrah nekdo nameni objem, evo ti ga na

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pizda je bil capital hud level :worship: 

 

Jaz po 80 urah še vedno ne morem verjetn, kok carski openworld so naredili. Tok velik ampak hkrati tok naphan z vsebino, lepimi prizori, noro arhitekturo... tile momci majo res izjemen work rate, marsiker studio si vzame veliko več časa da dostavi nek podhranjen pasji drek. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pičo mater ta From.

 

Odkrijem tisti underground pod Capitalom, vidim not te tavelke beastmane, neke tunele in ogromne škampe ki me premetavajo sem in tja, si rečem fuck this shit, ER je open world, ni mi treba tega delat zato tudi ne bom, špil je dolg 100 ur, vseeno če to spustim. 

 

Grem v ta snežni realm in tam mi en kekec pove, da če hočem rešit Melino, naj grem v depths pod Capital. 

 

Si mislim pejt v kurac, ampak itak bi jo rad rešil ane.

 

Grem v te sewerse, se prebijam po ceveh, rože mi pljuvajo strup v faco, blage kje sem, res odkar igram soulsborne prav en od bolj nadležnih nivojev, sploh po carskem Altusu in Capitalu. In pol prefajtam tega bossa, govorim z melino in me začne odvračat od tega. Si mislim wtf je s tabo, grem naprej, treba še skakat v prepad po nekih deskah, kot da nisem pretrpel dovolj. Pridem na dno, govorim še enkrat z njo in mi reče da bom s tem če grem po frenzied flame lord of ničesar, ker bom vse umoril. 

 

Kaj se dogaja (pa če se da brez spoilerjev o ostalih endingih), ampak a je ubistvu to slab ending, če rešim njo? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...