Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 uro:

@Demogorgon@WerazielZadnjič sta nekaj omenjala, da lahko tudi P2 v split screen načinu kontrolira ostale party memberje. Kje v opcijah se to nastavi? Ne najdem, pa da se ubijem.

Jaz to igram na PS5. 

 

Ko sta oba v igri greš v meni multiplayer

 

image.thumb.jpeg.391f216769efb3b9d8a7a2caba4f0557.jpeg

 

 

in se ti odpre tole:

 

image.thumb.jpeg.a336c81e0f4e98c9161ba71419d7848e.jpeg

 

Tukaj pa samo premetavaš pridružene člane iz ene na drugo stran

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

Kakšen ti je bil quest od Raphaela :D A ni top 20 gaming momentov of all time???

Rafko je res hud subplot. ne vem pa kter del misliš. Jaz sem uletel v house, pofukal hudica in pobil vse kar me je grdo podledalo tam not 

Dejansko mi je Shar Temple ostal najbolj v spominu. Res hud story arc za Shadowheart. Gejlov mi je bil kr neki na silo, Astarionovega je škoda, da ni vec vampirisma/werewolfov v igri, Giyhyanki q je pa tudi na silo mi spisan okoli enga modela k služi za plot point za celotno zgodbo. ne vem...

Najbolj me pa itak moti odziv Emperorja, ce ga zavrneš... Je ful za lase privlečeno vse skup.

Povezava do prispevka

meni so od glavnih questov najbolj všeč Rafko (zaradi norega zaključka), Shadowheart (celoten subplot od začetka do konca) in Astarionov (hud zaključek).

 

ChAiN reče pred 14 minutami:

Rafko je res hud subplot. ne vem pa kter del misliš. Jaz sem uletel v house, pofukal hudica in pobil vse kar me je grdo podledalo tam not 

 

Ta del mislim ja. Celotna Hiša skupaj s cool settingom, ravno prav zajebanimi enemyji, god tier lootom, legendarnim kurbirjem v spalnici, carskim boss fightom... ...in nepozabnim glasbenim vložkom :D 

Povezava do prispevka

@Aktivist VančDrugače je to bil samo hec.

Naj ti bolje opišem mojo situacijo v igri. Ženska je frigidna kot iceberg, ki je potopil Titanic (ironično je tako tudi ime mojmu kurcu).

 

Also. Kaj za vraga moram dati Balthazarju? Spucal sem ves Shaar tempelj. Retrieval sem Spear of Night ter dosegel Inner Sanctum, kjer je Shadowshtrudla zmolila svoje bedarije. Zdaj sem se vrnil k Boltežarju in tip ne jebe žive sile.

A se naj vrnem v Moonrise towers in soočim s K.Thormom, al sem kej zgrešil?

 

Also, also. Koji kurac si si dal tak username? :D tomazek je bilo bolj kul. :(

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Si končal vse challenge in dobil vse 4 tiste kristale/krogle ter šel s portalom naprej? Jaz sem potem končal tam nekje, ko sem srečal letečega Baltazarja. Nazaj v Tower ne hodi, če si nekje kot jaz (zgleda sva res vedno nekje isto :D ), ker v Towerju ne moreš nič in Thorm je immortal. Nekaj treba dokončat tam spodaj naprej od točke kjer sem končal.

 

Btw je tebi tudi vprašaj na karakterju, ki nosi spear (Shadov najverjetneje, ker je njen questline)?

 

P.S: Kočevc se vrinil :)

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...