Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

cocacola reče pred 22 minutami:

 

Postajaš površen komrade atomic. Pozabil si avstralsko kliniko in patrio pa verjetno še kaj, evo še snežič seveda. 45 let podlage + 32 -7 = 70 let. 7 let že nagaja Janša komunistom, v 10% časa je preprečil fully automated space communism. 

Weak combeck komrad zero!

 

Jest se ne ukvarjam s čenčami, kot so avstralske klinike, patrie, posvojitve s Kosova in podobno... Komunistične obsodbe so vednoo na podlagi dejstev.

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 2 urama:

To, da sam jamras o nebulozah a sam pa ne zmoreš podati niti konkretnih argumentov, kaj so te nebuloze in kakih dejstev, ki bi jih ovrgle, je rahlo debilno. Klasični Klet® poast.

 

 

Ja za probleme v javnem zdravstvu je kar tako čez palec zvalil na zasebno pobudo. Najmanj neokusno, drgač pa ta človek je fašist. Iz tega tudi sledi, da razni kebri in jenulli že slišijo zvoke cekinov. Tudi časovnico reševanje zdravstva so raztegnili na 2 mandata :rofl: Sicer ne vem kaj bo še ostalo od zdravstva po enem mandatu. 

Povezava do prispevka
DaddySpankMeHard reče pred 19 urami:

Janša je kriv. Odgovor na vse. 

 

Sicer pa kdo je narobe štel in zakaj, je sedaj vseeno. Ne vem kako bo to vplivalo na obrestno mero pri izdaji obveznic. Če so narobe kazali številke je samo v škodo državi in samim sebi. Seveda je pa treba zraven uporabil default odgovor, da je Janša kriv. Predvidevam, da je sam z edigsom prebarval številke.

 

In ni treba lepih starih Necenzurirano člankov, sem prepričana, da se bo kmalu plačalo za novega na to temo. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 11 urami:

 

neka neka

 

Nesposobnezi kaj si pa pricakoval drugega. Drzava nima denarja. Predlagam da se odpre se eno ministrstvo ali dva tri pa se par NVO k se bodo borili za vodo v kleteh ali zrak v radijatorjih 

 

zdej so jih resle te poplave tko da lahko mirne volje govorijo denarja ni itd. Predlagam nov obraz za naslednje volitve 

Povezava do prispevka

A ko nekomu daruješ denar prostovoljno se bolje počutiš? Si bolj srečen? Doživiš katarzo?


Sprašujem, ker nikoli v življenju nikomur nič ne dam, ne darujem in ne verjamem v solidarnost. Tako da na vem kakšen je občutek. Enkrat v življenju sem sicer nekemu lačnemu klošarju dal polovico svoje lepinje in čevapov, ampak nisem bil nič bolj srečen zato, samo bolj lačen :(

Povezava do prispevka
Feget reče pred 8 minutami:

A ko nekomu daruješ denar prostovoljno se bolje počutiš? Si bolj srečen? Doživiš katarzo?


Sprašujem, ker nikoli v življenju nikomur nič ne dam, ne darujem in ne verjamem v solidarnost. Tako da na vem kakšen je občutek. Enkrat v življenju sem sicer nekemu lačnemu klošarju dal polovico svoje lepinje in čevapov, ampak nisem bil nič bolj srečen zato, samo bolj lačen :(

 

Razumem te, ker je večina takih. Zato pa mora pač vlada sama vzeti in razdeliti med pomoči potrebne, ker večina sama nikoli nič ne da prostovoljno.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 urami:

Ja saj to razumem da bodo vzeli, zanima me samo kako razmišljajo solidarni levičarji?

 

Pri meni je recimo ravno obratno, manj ko dam bolj sem srečen. 

 

Valjda smo srečni, ko lahko pomagamo nekomu, ki je manj srečen. Še bolj pa nas izpolni občutek sreče, ko vzamemo "prostovoljni" prispevek od takih, ki te sreče ne občutijo sami in jih je treba vzpodbudit na silo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 12 urami:

 

A spet niso prebrali kaksne zakone sprejemajo? Ce me boste vprasali po zakonu, ki ga sprejemam kot del vlade, mi povejte vnaprej, da ga preberem.... Klovn!

 

Kako lahko Erika pricakuje, da bo minister vedel, kaksne davke bo uvedla drzava. Pa se grda EU pricakuje, da se drzijo neke financne vzdrznosti!

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...