Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

andrejus reče pred 4 urami:

vi lahko to govorite, sam živite in delujete drugače: "znajdi si, veze in poznanstva, mutibarič ipd"

Za 'solidaren' manjka 'do sebe'. Vedno trdim, da ima Slovenija taka podjetja kot si jih politiki in ljudje zaslužijo. Ko se zagazi vse kar je solidnega in utopi v birokraciji in inšpekcijah, ostanejo tisti, ki delajo zunaj tega in imajo z državo in državnimi podjetji pogodbe za 'nekaj'. 

Povezava do prispevka
ana reče pred 21 minutami:

Za 'solidaren' manjka 'do sebe'. Vedno trdim, da ima Slovenija taka podjetja kot si jih politiki in ljudje zaslužijo. Ko se zagazi vse kar je solidnega in utopi v birokraciji in inšpekcijah, ostanejo tisti, ki delajo zunaj tega in imajo z državo in državnimi podjetji pogodbe za 'nekaj'. 

 

Prvo itak do sebe lol... nekaj pa se da naprej. Zato pa solidarni desničarji tu točijo krokodilje solze, ko slišijo, da bo treba 1% dati za solidarnost :rofl:

 

Fak, tuhtam kaki kader smo izgubili, ko se je Ana prodala v tujino. Top podjetnica, ekonomistka, strokovnjakinja za zdravstveni resor, politiko nasploh... Ni čudno, da smo v kurcu, če tak močen kader gre. Sigurno si tudi na Irskem s temi sposobnostmi kaj več kot tajnica in kadrovnica pri možu pa nočeš povedati.

 

Mi normiji pa pač guramo skozi lajf kako se nam uspe znajti...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Fak, tuhtam kaki kader smo izgubili, ko se je Ana prodala v tujino. Top podjetnica, ekonomistka, strokovnjakinja za zdravstveni resor, politiko nasploh... Ni čudno, da smo v kurcu, če tak močen kader gre. 

Točno tako. 

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 18 urami:

 

Vsak trenutek življenja, ko je le mogoče, izkoristi za uživanje in iskanje osebnega zadovoljstva ter ne bodi pohlepen, ampak solidaren.

 

 

To pomeni, da naj ne bo ambiciozen. 

 

Fajn imet nemotiviranega in neambicioznega otroka. 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 51 minutami:

Vrednote so zgleda: trdo delaj za gospodarja, da bo zadovoljen in če boš priden boš lahko šel par dni na leto na oddih :rofl: You can't make this shit up :D

 

Sej maš še kakšno vmesno stopnjo med 60h stresa na teden pa gnitjem v javni upravi.

Eni normalno delamo 8h pa radi vidimo, da so stvari narejene in delujejo, eni se pa obnašate, kot bi radi v Nepalu živeli. S tvojo mentaliteto namreč bi.

Povezava do prispevka
tyne reče pred 43 minutami:

Sej maš še kakšno vmesno stopnjo med 60h stresa na teden pa gnitjem v javni upravi.

Eni normalno delamo 8h pa radi vidimo, da so stvari narejene in delujejo, eni se pa obnašate, kot bi radi v Nepalu živeli. S tvojo mentaliteto namreč bi.

 

Pač vsak si prilagodi življenje po svoji meri in dela tisto kar mu prinaša zadovoljstvo. Kaj mene briga kaj tebe veseli in ne vem kaj tebe briga kaj mene veseli v žviljenju :D S tem, da se pač zdaj morate malo bolj prilagajti levi politiki, tako kot se mi včasih moramo desni. V čem je problem? Nikoli nismo in nikoli ne bomo vsi razmišljali isto ali imeli istih ambicij. Zaradi mene lahko nekoga veseli, da dela od jutra do večera, da bo vozil dober avto in si ostalo odrekal od ust, meni se zdi butasto... njemu pač ne in mene to ne briga. Tak ti je to, čuj. Bolj boš delal več boš zaslužil sam in hkrati ti bomo tudi več vzeli za socialo... ne bo te noben vprašal ali ti je prav ali ne (edino na volitvah lahko to pokažeš, če bo veljalo pa je stvar višje sile in mnogih drugih) ;)

 

Nekateri pa so pač za hlapce rojeni in za hlapce vzgojeni (ne ciljam na nobenega tukaj direkt).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Men ni problema dajat davkov za mlade, stare, bolne in začasno brezposelne. V skladu z "levičarskimi" idejami.

 

Mi gre pa kar pošeno na živce, da financiramo lenivce v JU, ki ponosno razlagajo okoli, da majo za 3 ure dela na dan. To ni drugačen pogled na žlivjenje, ampak parazitarstvo.

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Glej... v žviljenju se je treba znajt. Jaz pa zavidam tistemu, ki sploh nič ne dela in lahko normalno živi. Še boljše bi blo, če bi lahko bil na delovnem mestu samo te 3 ure, ampak kaj morem.

 

Namesto, da bi bil srečen, da te veseli delat 8 ur in si zadovoljen z dobro opravljenim delom. You are better man for your master.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Mah sej Tomažek je v resnici precej bogi. Človek, ki nikoli ni nič dosegel v življenju, brez ženske, brez družine, brez ambicij, bedna plača, pač random nihče v družbi, njegovo edino zadovoljstvo je, da prca desničarje s fake profilom na socialnih omrežjih:rofl:

 

Tule nam fejka kako je srečen v življenju, v resnici pa je patetična zamorjena spaka, ki posta svoje modrosti iz mamine kleti:rofl:

 

Tako da ja, meni v bistvu ni bad dati malo svojega kapitalističnega denarja za take mentalne reveže:D

 

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 44 minutami:

...njegovo edino zadovoljstvo je, da prca desničarje s fake profilom na socialnih omrežjih

 

Tako da ja, meni v bistvu ni bad dati malo svojega kapitalističnega denarja za take mentalne reveže:D

 

ad1) Tudi tukaj je to najbolj komot stvar za narediti... koliko odzivov vedno :rofl:

 

ad2) Tnx :wub:

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

https://n1info.si/gospodarstvo/izziv-za-evropske-politike-kako-se-zoperstaviti-trdovratni-prehranski-inflaciji/

 

Naša vlada je stvar vzela resno v roke. Z julijem obvezno javljanje marž vseh v verigi in če bo opazno pretiravanje - regulacija marž. Da vidimo...

 

Odločno stopit na prste tistemu, ki bo se izkazalo, da ima abnormalne marže!

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

So ja, takrat so lastnoročno premagali takozvano najmočnejšo vojsko na svetu. Kljub razfukani državi so bili prvi v vesolju. Jebat ga težko je tekmovat proti državi, ki se je vojna skoraj ni dotaknila. Ampak nič hudega so dali štafeto pekinezerjem, ki se z nas norca delajo…

 

A nis igral C&C generals zero hour, k si naspamal Kitajce in si ownal vse po spisku?

 

 

 

Povezava do prispevka
tyne reče pred 4 urami:

To ni drugačen pogled na žlivjenje, ampak parazitarstvo.

čudno da te potem ne moti rentništvo bogatih, ki živijo na račun dela drugih, zlasti dediči

 

recimo investiranje v nepremičnine, bogatenje brez vloženega dela

uredilo bitje maksi
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

https://www.24ur.com/novice/slovenija/minister-za-zdravje-je-pozabil-na-stiske-ljudi-in-svojo-odgovornost.html

 

8. marec protestira proti janši  ---> na oblast pride nejanša ---> po enem letu ni rezultatov ---> 8. marec protestira proti nejanši ---> vlada odstopi ---> na oblast pride janša ---> 8. marec protestira proti janši...

 

And the wheels go round and round and round and round.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...