Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Makes sense, basically. Samo da smo to videli že v XY drugih filmih. Anyway, ja, to bi bilo to, bolj ali manj. :online2long:

Kaj pa vem. Nekako me ni blazno not potegnil. Pa degradacijo in gentrifikacijo Detroita

in razne srhljive skrivnosti iz kleti smo v boljši obliki videli v Don't Breathe.

 

uredilo bitje filmoljub
Povezava do prispevka
filmoljub reče Dne, 26. 10. 2022 at 19:51:

Makes sense, basically. Samo da smo to videli že v XY drugih filmih. Anyway, ja, to bi bilo to, bolj ali manj. :online2long:

Kaj pa vem. Nekako me ni blazno not potegnil. Pa degradacijo in gentrifikacijo Detroita

in razne srhljive skrivnosti iz kleti smo v boljši obliki videli v Don't Breathe.

 

Hjoj, sicer mi je bil film zelo slab, ampak tale review je še slabši. 

 

"Zakaj je ta hiša edina spotless v shitty soseski?" 

 

Mogoče zato, ker pol drugi dve tretjini filma gledamo zgodbo iz vidika LASTNIKA bajte, ki je pač očitno ni prodal in je vse razloženo v filmu? 

 

Enihu, dosti slab film glede na hype. Sem probal razbrati nek globji pomen filma, ampak ga dejansko ni, razen tega, ki je tako boleče na površju: imamo tri tipe moških; eni so navidezno bed, drugi so tam 50:50 bed, tretji pa so full on bed. Ženske so žrtve teh moških, tudi ko so prikazane kot pošasti, so le produkt moške zlobe. 

 

Em, ok. 

 

 

Povezava do prispevka

Pa saj v bistvu ni tako slabo, večina filmov niti tega sporočila nima (recimo skoraj vsi z velmožmi v pajkicah). Mene je bolj motil način in prikaz, pa tudi to, da ti za vse like dol visi, tudi zanjo v bistvu. A ja, pa še to, da nespretno koleba med neko kao realnostjo in slabo prikazano alegoričnostjo tipa Jordan Peele. V njegovih filmih recimo (vsaj mene) absolutno ne zmoti to, da bi se spraševal WTF je to realno ali ne, ker zelo dobro hodi po tej črti med filmom in prispodobo.

Povezava do prispevka

Ma raje vidim, da film nima sporocila kot da se gre neko kvazi globino, pospremljeno s hypeanjem na vsakem koraku.

 

Iz tega vidika mi je recimo tisti danski Speak no evil svetlobna leta boljsi, ker lahko celotno sporocilo povzames v 4 besede: because you let us. Nic preseravanja, nic iskanja metafor in prispodob ...

Povezava do prispevka

Black Adam

Vsec mi je bil! Zabaven, dobra akcija, Kamen je presenetljivo dober. Konec je pač klasičen, veliki spopad, katerih sem že kar malce naveličan... Bolj mi dogajajo ti manjši spopadi med filmom kot pa ti over the top finalni spopadi.... Isto pri Marvel filmih.... After credits scena je kul 😋

 

7.5/10

uredilo bitje Mic-E
Povezava do prispevka

Yay,končno nova polnokrvna grozljivka režiserja,ki nam je nekoč dal odlične grozljivke DOG SOLDIERS in THE DESCENT:)):)

 

Ampak navdušenje ne traja dolgo,kmalu ugotoviš,da gre za precej generičen izdelek,dokaj cenen,saj so mutanti( pol ljudje pol alieni) dolgočasno dizajnirani,v njih pa kaskaderji v gumijastih kombinezonih,

gravža je itak samo za par sekund, nobene zapomnljive scene ,venomer dolgočasni strelski obračuni med vojaki in krvoločnimi hibridi, film itak  izgleda  kot deseti del horror franšize  FEAST:(((

 

Slabo,Neil Marshall,zelo slabo:pinch::mehkoblato:

 

THE LAIR  (2022)

 

4/10

Povezava do prispevka
pocast reče pred 4 urami:

A kdo mogoče ve kaj se je zgodilo z Filmoljub blogom?

Kot da nebi več obstajal...vem da je šel tukaj marsikomu na živce, meni je bil zelo všečen, rad sem ga prebiral in preko njega dobil veliko predlogov za dobre filme...

zameril se je desnim politikom, pa je prišlo do razkritja kdo je, njegovih samopromotorskih blogov in zapisov ne bom pogrešal...tip si je to zaslužil!

Povezava do prispevka
daljinec reče pred 2 urama:

njegovih samopromotorskih blogov in zapisov ne bom pogrešal.

+ napadalno vedenje na vsakogar, ki kakorkoli povedal, kaj si misli tako o filmih kot njegovem postanju linkov na svojo stran.

 

Barbarian - všečna zadevica, ki jo ubije nekam preprosta zgodbica.

Povezava do prispevka
daljinec reče Dne, 2. 11. 2022 at 20:20:

zameril se je desnim politikom, pa je prišlo do razkritja kdo je, njegovih samopromotorskih blogov in zapisov ne bom pogrešal...tip si je to zaslužil!

 

WTF??? Dejansko so mu scancelali blog???

Mislim tudi če je nekdo pizda, njegovo delo je bilo kvalitetno in takega političnega ali drugačnega obračunavanja nikomu ne privoščim.


Ve kdo celo zgodbo kaj se je zgodilo?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 15 minutami:

Ve kdo celo zgodbo kaj se je zgodilo?

Tip je bil že leta zelo anti-Janša razpoložen

 

Nekdo je cca. 2 tedna nazaj naredil storyboard njegovih "ubi Janšo" postov na Twitterju, post je šel viral 

 

Image

 

Desni del twittosfere je začel cancelat vse, ki so bili z modelčkom v navezi (taggali so folk, ki si je kdaj kaj potweetal z njim ter jim težili ala "s človekom, ki grozi s smrtjo, si pišeš, pojasni!" itd.)

 

Pol pa so Janša fani začeli ugotavljat, kdo je Filmoljub v resnici

 

In so tudi ugotovili, ker valda, vsakega se lahko ugotovi :D ter dali v javnost njegovo identiteto, podatke o zaposlitvi itd. itd., kolikor vem tudi namigovanja, da so pisali šefom itd.

 

Nakar je pobrisal Twitter in blog

 

End of story

  • Solzice 1
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jesus Krist:confused:

 

Sem mislil da se je Janez nategnil s par filmi, ki mu jih je priporočil filmoljub, nisem pa si mislil da je bila tako hardcore scena zadaj:blink:

 

Pa res so kar brutalno obračunali z njim. Jebat ga, še ena lekcija zakaj je internet a dangerous place:cry:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Kdor sovraži v taki meri kot je tale Filmoljub, potem tudi ljubi v enaki meri. Taki ljudje gredo easy peasy iz enega v drug ekstrem. Desničarji so spet naredili napako in namest da bi ga dobil na svojo stran kot enega najbolj gorečih privržencev, so ga rajši zatrl.........luzerji. S parimi dobrimi prijemi, (ker takile modeli se prodajo za bakšiš) bi mu navrgl par bombončkov in bi hitr postal njihov. Jest bi jim rajši predlagu, da bi mu dal na Siolu platinasto značko za izreden filmski blog, ki doprinaša blagor človeštvu, umetno bi mu povečal število obiskov in število sledilcev, dodal par taužnt umetnih komentarjev kolk je super blog, kakšen sponzorski banner bi mu naštimal in par ojrov na mesec, pa bi hitr pisu enake poste proti pernatim živalim in kakšnemu palčku. Sicer pa politika je gnojnica in ko si enkrat tam, edino kar lahko delaš je da drek mešaš in rilčiš s svinjami pri koritu. No mogoče clo dočakaš svojih pet minut slave kot petelin na vrhu gnoja. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...