Skoči na vsebino

[multi] The Callisto Protocol


Priporočeni prispevki

V bistvu je Gotham Knigts kriv ker so tik pred izidom šele napovedal da igra omogoča le in samo 30fps mode na konzolah + da igra zgleda slabš ko Arkham knight ki je star 7 let. Plague tale je vsaj grafično impresiven špil ki ga je delal dokaj majhen team za katerega verjamem da bodo v prihodnosti dodali še performance mode. Zaenkrat je pa vsaj 40fps mode za tolažbo.

Povezava do prispevka

 

ke_kit reče pred 27 minutami:

Men enostavno pade dol, ker mi je Batman res na polno beden lik.

Aja v tem grmu tiči zajec. Zame je bil pa prvi Burtonov Batman sploh prvi film ki sem ga gledal v kinu in mi je bilo noro doživetje. Nolanova trilogija je pa sploh nekaj najboljšega kar se mene tiče. Sploh drugi film The Dark Knight.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Aja v tem grmu tiči zajec. Zame je bil pa prvi Burtonov Batman sploh prvi film ki sem ga gledal v kinu in mi je bilo noro doživetje. Nolanova trilogija je pa sploh nekaj najboljšega kar se mene tiče. Sploh drugi film The Dark Knight.

Ne ne, glede filmografije sem čisto istega mnenja, s tem da tam Batmana toleriram, ker so ostali aspekti doživetja tako dobri. Dodal bi še legendarno serijo z Adamom Westom.

Povezava do prispevka

Ma, meni je Batman/Bruce še najboljši od teh superjunakov. Navaden človek (pustimo ob strani, da je milijonar), ki se zanaša zgolj na super duper gadgete lastne produkcije, ženske pa se itak kar lepijo nanj. Za razliko od recimo Spidermana/Petra, ki je zgolj nek ubogi najstnik in dobi supermoči zaradi ugriza pajka, živi pri babici in ne podre nobene ženske. Supermana pa rajši sploh ne bom omenil. :) 

Povezava do prispevka

Men so Batman filmi in stripi enako bedni ampak Arkham trilogija špilov je pa top :ododava:

Mogoče ker je v primerjavi stilsko in vsebinsko tako drugačna predvsem pa vsebuje res odličen gameplay. Daleč najboljši freeflow combat in metroidvania dizajn mesta.

 

Edit: Evo IGN istega mnenja. Pravkar objavljeno :D

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Aja v tem grmu tiči zajec. Zame je bil pa prvi Burtonov Batman sploh prvi film ki sem ga gledal v kinu in mi je bilo noro doživetje. Nolanova trilogija je pa sploh nekaj najboljšega kar se mene tiče. Sploh drugi film The Dark Knight.

brotha from anotha motha

isto mi je bil prvi film u kinu

Povezava do prispevka

Arkham City je bil hud, ker si reševal uganke in ker je bla mapa mejhna. Fight system je ok, zgodba je zelo kul (čeprou ne nardi vse smisel)

 

Se mi je pa Arkham Asylum zameril ko sem igral v drugo in na eni točki nisem znal naprej lih malo pred obračunom z Jokerjem.

 

Za tisti cajt so bli fajn špili, zdej me je Bloodborne preveč zjebal, da bi užival :lol:

Povezava do prispevka

Mega, sekvence z meglo so zelo vzdušne. Je kar carski čas za fene akcijskih hororjev. Callisto decembra,  Dead Space rimejk januarja, R4si rimejk marca. Pa vsi trije naslovi so na oko zelo filmični. Tehnologija, kadriranje, scena, učinki ... so fino povezani.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...