Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2022]


Priporočeni prispevki

JediEagle reče pred 34 minutami:

In zato sem jaz dal Hadesa na stran že 2x :D I really don't like roguelikes :D 

Anyway.....na dva tedna zaženem Elden Ring, vrnil sem se k Lost Gods DLCju za Immortal Fenyx Rising, na Steam Decku sem si instaliral Rise of the Argonauts in pa Dragon's Dogma. Bomo videli, kakšen bo potek :P 

THIS

Probal isto Rogue Legacy 2 k je blo tuki neki hypano pa sm zbrisu po eni uri. Ne vem no tole bedno grindanje skos istih lvlov mi je duhamorno in mi ubije voljo do lajfa. Ajde od vseh teh špilov mi je bil Hades še najboljši in me ni tako iritiral oz mi je bil zarad likov, dialogov in gameplaya celo prebavljiv in sem notr vložu kr neki časa, mogoče si ga še enkrat naložim pa mu dam mal več priložnosti ampak mislim da bo počasi cajt da zaženem ER in me spet itak obsede tko k vse From igračke :D 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 4 minutami:

THIS

Probal isto Rogue Legacy 2 k je blo tuki neki hypano pa sm zbrisu po eni uri. Ne vem no tole bedno grindanje skos istih lvlov mi je duhamorno in mi ubije voljo do lajfa. Ajde od vseh teh špilov mi je bil Hades še najboljši in me ni tako iritiral oz mi je bil zarad likov, dialogov in gameplaya celo prebavljiv in sem notr vložu kr neki časa, mogoče si ga še enkrat naložim pa mu dam mal več priložnosti ampak mislim da bo počasi cajt da zaženem ER in me spet itak obsede tko k vse From igračke :D 

 

Težko primerjat Hades z Rogue legacy ker je slednji poleg tega da je roguelite  še izjemno zafukana ploščadnica medtem ko v Hades  pasti v osnovi niso nič nevarne. Ko enkrat odkleneš zadosti stvari na ogledalu in zakapiraš katere kombinacije skillov od bogov pašejo skupaj rata Hades čista uživancija. Duo šef je pa tud mene na začetku frustriral pol sem se jima pa v obraz režal ko sem naštudiral igro neglede na stuff ki sem ga dobil do njiju. 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

THIS

Probal isto Rogue Legacy 2 k je blo tuki neki hypano pa sm zbrisu po eni uri. Ne vem no tole bedno grindanje skos istih lvlov mi je duhamorno in mi ubije voljo do lajfa. Ajde od vseh teh špilov mi je bil Hades še najboljši in me ni tako iritiral oz mi je bil zarad likov, dialogov in gameplaya celo prebavljiv in sem notr vložu kr neki časa, mogoče si ga še enkrat naložim pa mu dam mal več priložnosti ampak mislim da bo počasi cajt da zaženem ER in me spet itak obsede tko k vse From igračke :D 

Mogoče sem te zamešal s kom drugim, sam a nisi ti ful slavil Dead Cells?

Povezava do prispevka

Sunless sea

4/10

SunlessSea_ZubmarinerEdition_20180723172

Gre za praktično table-top igro kjer je glavna stvar, ki jo od tega razlikuje, da ima zelo simplistični sistem plovbe in combata na morju.

Tip zgodbe je Lovecraftian horror, vendar so posamezne zgodbe zelo nezanimive in dolgočasne. Meniji so confusing, text delivery se dogaja v posameznih kosih, odvisno kateri meni klikneš, potem pa iščeš kje se je prejšnji tekst končal in kje se nadaljuje.... No one playtested this??

V njej si izbereš predzgodbo karakterja in pluješ in raziskuješ mapo, pol pa pripljuješ nazaj v London in poveš kaj si videl. To je v glavnem to. Seveda ima igra nekoliko dodatnih zgodb, ki od tebe zahtevajo dobrine, da lahko z zgodbo v določenem otoku nadaljuješ, vendar si moraš za to delat ogromen manual log kaj kdo hoče ipd.

Combat je zelo basic in dolgočasen. Če umreš, ustvariš novega karakterja, ki ti sedaj "stoji na rami", vendar izgubi navadno ves denar ipd. V plus dam igri predvsem, da ni manual save opcije. Najslabša stvar pa mi je kako počasna je igra. Plovba je neverjetno tečna. Pridobivanje denarja je zelo počasno, torej je cela igra en velik grind in nič več kot to. Vsega skupaj sem igral cca. 10 ur, vendar enostavno ne zmorem več pluti čez celo mapo da mogoče obiščem en otok, vendar mi na poti prekriža pot druga ladja, ki me na pol razfuka in se morem vrniti nazaj čez celo mapo. Repeat 3 times.

Enostavno je zelo prepočasna. Sunless skies sploh ne bom poskusil.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Mogoče sem te zamešal s kom drugim, sam a nisi ti ful slavil Dead Cells?

Zamešal si me. Mi je DC isto ena izmed teh duhamornih iger, enostavno mi to crkovanje in vse jovo na novo ne sede, kljub vsem perkom, traitom in skillom

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ne vem, samo tega mi je ven vrglo. Prvi skozihod nism hotu nič googlat (samo malo na mn3njalu spraševal). Also lol platina, če se mi ne bo dal bom pa jutubal

 

Zdej lah končno lore videje gledam, ker mi itak ni pol kurca jasno

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 32 minutami:

Sprobal Returnal in zaključil. Ni to zame... sem vedel v naprej. Dobro, da nisem kupil takrat, ko se je tako hypalo in me je držalo, da nabavim. Totalno me razfukajo ta ponavljanja zadev. Niso rogue špili zame. Gremo dalje iskat nekaj :)

Tako kot pred tem niso bili Souls špili :). Bo že, samo najt moraš tapravega

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Dead or alive 6

1/10

deadalive6_2766353b.png

Ne spomnim se kdaj sem nazadnje igral tako slabo fighting igro. Kontrole so zelo dolgočasne. Vsak karakter se igra praktično identično (ok je nekaj variacije ali si mala pička, ali pa masiven idiot).

Vsak ultimate je enak (torej nekoga boksneš v trebuh ali v glavo kar ga odbije nazaj). Nobene variacije med karakterji. Delujejo enostavno kot reskini. Verjetno čisto namerno, da lahko enostavno šopajo nove DLC karakterje, ki ne dodajo nič novega.

 

Story mode je porazen. Večina zgodbe je tipa: Ne vem kdo si, tako da očitno se moreva stepst, potem pa it narazen.

Resno who writes this shit? Voice acting je tipično japonsko sranje s pretiravanim vzdihovanjem in močnimi pedofilskimi nagnjenji nad malimi punčkami, ki se obnašajo, kot 2 letni slinajoči toddler.

 

V igri je en model ženskih jošk, ki ga uporabljajo na vsaki ženski. Le ti joški mehansko ne pašejo na ta telesa in me spominjajo na stvor, ki mu po domače pravimo La toya.

 

Napram MK10 je velik step-down v vsakem pogledu.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Pa saj skorajda ne umiram. Zdaj ko imam zbildane like delam samo še neverjetne kombinacije, zum zum, drm mrm, gremo dalje... Boji mi v bistvu povzročajo najmanj težav. Večino časa gre za neko raziskovanje (ki ga po eni strani spet ni veliko) in razne pogovore z liki. Mogoče je krivo to, da preveč bluzim (poslušam glasbo, se ukvarjam z iskanjem obskurnih artefaktov, prebiram zapiske...) in se premalo posvečam samemu skozihodu. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...