Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Dončič rekel, da so hotl it v double teame in ostale opcije ampak "I take pride in my defence I am a competitor", nea se ti jebat če je to res :avadodo::lol:

 

V glavnm kapo dol predvsem za pristop, tough tough high intensity play. Kar se tiče pa strategije down the stretch teli ISO playi mi sploh niso bili všeč pa dobesedno samo runnanje down the clock = settling for bad shots. Skor so usjal 9 pik vodstva zard tega. Ampak zmaga je zmaga, bom prv tape pogledu, da vidim kako so igral čez celo tekmo 

 

Kawhi ni bil lihk on track dans

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
BlueSan reče Pravkar:

Dončič rekel, da so hotl it v double teame in ostale opcije ampak "I take pride in my defence I am a competitor", nea se ti jebat če je to res :avadodo::lol:

 

V glavnm kapo dol predvsem za pristop, tough tough high intensity play. Kar se tiče pa strategije down the stretch teli ISO playi mi sploh niso bili všeč pa dobesedno samo runnanje down the clock = settling for bad shots. Skor so usjal 9 pik vodstva zard tega. Ampak zmaga je zmaga, bom prv tape pogledu, da vidim kako so igral čez celo tekmo 

 

Teli ISO playi so dons tekmo rešli, kaj boš če daš supporting castu 3 četrtine, pa so posrani. 

Povezava do prispevka

Pred serijo se je dalo v enačbo, da bo Gafford pojedel Zubca. Če Lively igra precej na nivoju kar se je za njega pričakovalo, je Gafford polom. Eden od razlogov zakaj je serija bolj zajebana za Dallas, kot se je zdelo, da bo pred začetkom serije.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Kdo bi si mislil, da so clipsih lih prav ostareli in potolčeni, da je lahko Luka X factor v obrambi :lol: vsi so ravno prav počasni, da jih containa in nimajo dost hitrega prvega koraka; and he's a big pudgy Boi da zasede velik placa in ovira met

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka

 

MIHA_IS_GOD reče pred 55 minutami:

Small ball s Kleberjem in PJ je bil prot Clippersom zaenkrat še najbolj uspešen. Obramba je za proper, pa še kako trojko vsaketolk zadaneta.

 

Gafford je zaenkrat neigralen. 


Zakaj to? Jaz sem bil siguren, da bojo mrcine pod košem še najbolj pomagale skontrolirat Zubca in ekipo. Atm pa izgleda da dela smallball bolje. A to ker sta Gaff in Lively neizkušena, al je Zubac skoz tak Shaq?

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 11 minutami:

 


Zakaj to? Jaz sem bil siguren, da bojo mrcine pod košem še najbolj pomagale skontrolirat Zubca in ekipo. Atm pa izgleda da dela smallball bolje. A to ker sta Gaff in Lively neizkušena, al je Zubac skoz tak Shaq?

Gafford in Lively sta atletska, rim-running centra, nimata pa te lower-body moči "tradicionalnih" centrov, ki jo Zubac vsekakor ima. Poleg tega ima še dober touch okrog obroča in zna igrat v postu. Lively ga boljše ovira, ker je dolg (wingspan) in mislim da celo malenkost višji, Gafford pa je rahlo undersized proti Zubcu in ga z lahkoto premika sem ter tja. :D 

Povezava do prispevka

Se spomnim ko sem gledal v LA tekmo Clippers in Spurs leta 2012 ali 2013. Zanimiva tekma. Spursi so takrat bli top, če se prav spomnim in so pol pušnil. Pol kje bilo konec se je večina gledalcev spokal. Jaz pa sem se izgubil in lutal po Staples. Kar naenkrat ene gozdille pri meni. So zgleda bili eni košarkaši k so hoteli spizdit od paparcev. En se je kr zraven mene postavil z bejbo. Pa me gleda , jaz pa njega nazaj wtf ta zdaj hoče si mislim. Skor bi mu dal avtogram. Takoj za tem varnostniki i paparaciji mimo :D  Pol sem zvedel da je bil Tim Duncan :D  (Baje en dober košarkaš)

uredilo bitje Vodokotlič
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...