Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kar pričakovano, zdaj pa v lov na trenerja ki bo unlockal 100% KD-jevega potenciala prvič v njegovi karieri. :rofl: Bojda prvi kandidat trenutno Budenholzer, isto kot pri Lakersih. A bo bidding war? Pol pa res težka odločitev za Buda, s katerimi crybabyi bi se raje ukvarjal. :D

Povezava do prispevka

Dallas 12/24 trojke na polčasu pa so samo na +6, yiiikes. Luka je dobro začel tekmo ampak so ga že tudi lepo potolkli. PJ 19 pik v prvem. :mafija: Ampak v obrambi ne morejo nič kaj dosti naredit, zato tudi manjše vodstvo ob tako dobrem metu z igre.

Povezava do prispevka

Tale THJ predstava bo downfall Dallasa, model si je zagotovil vsaj še 4 tekme bricklayinga :D

 

Donke prvo četrtino spet končno agresiven, na srečo ni zatem več forsiral trojk preveč, je pa bil spet na momente preveč statičen

 

PJWash in JGreen :avadodo:

 

Sojenje pa spet :sick:, jebeni Shai "Joel" Alexander

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ne razumem kako lahko Donketa tolčejo celo tekmo pa dobi 2 FT, SGA pa dobiva svašta. 

 

Mi je bil pa Jalen Williams carski pri OKC, pri Mavs pa Washington :avadodo: 

 

Sem rekel, da bodo dobre tekme, edino sojenje je še mal iffy

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

PJ :wub:

To se rabi! THJu tudi propsi, ne bom sral, ko pada. Ampak da mora THJ bit x-factor pa tudi ni recept za zmago. 

Optimalno bi Gafford, Lively in PJ dropali po 50/25 skup v tej seriji, pol nima OKC nobenih šans dobit še kako tekmo imo. Treba overloadat raketo pizda in zdominirat pod košem, oldskul. Te vojne tric mi grejo počasi na kurac, to bo kmalu kot baseball. Meči, koga boli kurac, se bo na dolgi rok zglihalo. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 6 minutami:

To se rabi! THJu tudi propsi, ne bom sral, ko pada. Ampak da mora THJ bit x-factor pa tudi ni recept za zmago. 

Kyrie je dal 9 pik, pa so še zmerej zmagali, ne pozabit tega. THJ in PJ sta rešila tekmo. :D

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Kr OK tekma. Še vedno so mi imeli proti LAC ful boljšo energijo, očitno jih igranje in shittalkanje proti Mannu in Westrbricku ful motivira :D Škoda da OKC nima nobenega takega pravokatorja ali ghetto zamorca, da jih mal navintla :D

 

THJ je pa lepo unovčil kvizkota, zdej pa spet 20 tekem smrad po faci

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

A pol zdej smo spet na konju; na zmagovalni poti in Fallusa ne more ustavit niti komet? :lol:

 

Mislim, da sledi Luka special v 5 tekmi v OKC-ju, kjer bodo Mavsi zaključili serijo...

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Also, včeraj pogledal drugi polčas NY - Indiana... :ododava:

Pizda so mi oboji hudi. Knicksi mi ratujejo vedno bolj všeč. Mislim, že prej so mi bili, še kot tarča posmeha celotnega basket življa, ampak zdaj so se sestavili in naredili res fino ekipco. Če neb blo Bostona, bi komot rekel, naj grejo v finale. Ajde, Brunson mi je še vedno li-la, predvsem zarad hajpa, ki se dela okol njega; ampak momak je true, moram priznat. Borec, znalac. Tak, pod radarjem zvezda. Nima nekih blaznih uau highlight potez, ampak bolj take, radničke, ki so za ekipo izjemni... Ne morem pa mim občutka, da ga bolj žene 'dokazovanje' Fallusu, da so zajebal, k so se ga losal, ampak je pa po drugi strani top fitting part za to ekipo Knicksov. 

Mi pa ne bi blo žal tudi če Indiana gre naprej. Carlisle jih je posložil, vsa čast. Dvakrat blizu breaka v Gardenu, niso brez možnosti.

Povezava do prispevka
shure reče pred 27 minutami:

Kyrie je dal 9 pik, pa so še zmerej zmagali, ne pozabit tega. THJ in PJ sta rešila tekmo. :D

To si rekel, kot da je Kyrie slabo igral overall. Od vseh teh starejših zvezd v NBAju, mi je Kyriev hustle izstopajoč (edini poleg je LeBron). Izgleda kot čisto drug igralec kot pri Netsih

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Res je. Še meni, ki nam je takrat razsul Boston (sej ne, da je v nekih zadevah imel prav :innocent:), je trenutni Kyrie všeč. Ko se ukvarja samo z basketom, je hella of a baller.

 

Ampak, žal bo pri njem vedno tisto čakanje, kdaj bo počilo... In gre drek v ventilator...

Povezava do prispevka
shure reče pred 40 minutami:

Kyrie je dal 9 pik, pa so še zmerej zmagali, ne pozabit tega. THJ in PJ sta rešila tekmo. :D

Ampak tud 2 ukradeni 2 blokadi and 11 asistenc. 

 

Anyhoo OKC je 1/4 1.55 pred koncem vodil 32-22. Nato so v tem času okc dali hitrih 10 pik. To se dal kr naprej dogaja že leta. 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 19 minutami:

Also, včeraj pogledal drugi polčas NY - Indiana... :ododava:

Pizda so mi oboji hudi. Knicksi mi ratujejo vedno bolj všeč. Mislim, že prej so mi bili, še kot tarča posmeha celotnega basket življa, ampak zdaj so se sestavili in naredili res fino ekipco. Če neb blo Bostona, bi komot rekel, naj grejo v finale. Ajde, Brunson mi je še vedno li-la, predvsem zarad hajpa, ki se dela okol njega; ampak momak je true, moram priznat. Borec, znalac. Tak, pod radarjem zvezda. Nima nekih blaznih uau highlight potez, ampak bolj take, radničke, ki so za ekipo izjemni... Ne morem pa mim občutka, da ga bolj žene 'dokazovanje' Fallusu, da so zajebal, k so se ga losal, ampak je pa po drugi strani top fitting part za to ekipo Knicksov. 

Mi pa ne bi blo žal tudi če Indiana gre naprej. Carlisle jih je posložil, vsa čast. Dvakrat blizu breaka v Gardenu, niso brez možnosti.

Anunobi problem z mečno mišico in je out. Thibs uniči igralce s preforsiranjem

  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...