Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Sam pol itak nimajo druge, ker z goberjem bi pa mogoče še kdo iz te teme zrihtal prosto trico nekomu. Nekih spodobnih šuterjev ima pa dallas trenutno tok, da je v večini tekem vsaj en razpoložen, itak se zgodi mrk ampak ponavadi 1 tekmo in potem gasa dalje. 

Povezava do prispevka

Lol keri tejki

valda je Brunson car če igrajo obrambe 0 in se model dobesedno sprehaja do koša, bo moral tip še pokazat proti komu drugemu da je dejansko se kaj naučil (Clippersi so ga požrli obakrat)

small ball Utaha je utopija, če se slučajno drznejo pa da poli čevap igra na 80% bo model dal 50 pik ob taki "obrambi", Mitchell in Conley nista sposobna stožca pokrivat; pa Dinwiddie ma brutalen drive in je tud sposoben spečt 30+ na boljši dan

5 min so naredili en mini run k je Dallasu rim-outalo par odprtih tric, Utahu padalo not pa center je bil strah in trepet rakete Davis "jebem vam mater" Bertans

tud to da "Mavsi ne bodo vsako tekmo metali x%" ljudje mečejo iz kornerja v bazen jezus kristus no, a so fuknli kako contested trico zadnji dve tekmi razen par bailoutov? Tipi so tok sami da zgleda k Galko na rekreaciji, 40% ni tko strahoten procent k zgleda

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pa dobr, sej to se je že na začetku serije pisalo, da je Jazz kot ulit za JB-ja, ker nima nekih žeščih hitrih in dolgih defenderjev, kakšnih so bili lanski Clippersi polni. Valda da bi bila čisto druga pesem, če bi ga kril kakšen Batum al pa Boh ne daj PG / Kawhi  :) 

 

Ampak kljub temu težko nisi impressed, kako lepo in suvereno so jih danes razštelali. Ipak igra Dallas z ekipo brez enega samega zvezdnika proti 5. ekipi zahoda, v keri sta dva all starja, nekajkratni DPOY, lanskoletni šesti igralec lige pa še odlični Bogi. S tem da ima Dallas igro popolnoma prilagojeno človeku... ki ga ni v ekipi :)

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 2 urama:

Ker košarkarski večer :wub:  prvo lepa zmaga Dallasa, pol Memphis:MIN in za konec še GS:Jokic. Vse napete do bridkega konca.  Nasplošno zelo napet 1.krog playoffa. Dejansko ni ekipe, s katero bi lahko pometel, ok Atlanti res mal manka, a jo ni za podcenjevat. 

 

Kako to misliš, ni ekipe s katero bi pometel? Denver bo doživel metlo, gladko. To je bilo jasno, ko se je vedelo, da bojo GSW kompletni, Jokara pa praktično sam.

 

Ostalo se pa strinjam, mogoče me je celo presenetil skor Phila - Toronto, tu sem osebno celo pričakoval, da bo Toronto napredoval... Pa je gladko 3-0.:blush:

Povezava do prispevka

Po čem si pa sklepal, da bo toronto napredoval v tej seriji? Na vseh položajih imajo inferiorne igralce  (ok, sf je og boljši od greena pa Siakam je tu tu iz Harrisom, ki ga je sicer nadigral to serijo). Edino je bilo pričakovati mentalni kolaps Phile. Zaenkrat celo Doc soliden, Nurse pa tak tak.. Sicer ne moreš pričakovati čudežev s tem rosterjem.

uredilo bitje carek
Povezava do prispevka

Ja saj, tako kot vedno, ko so prišli do PO. in ko je bil ustavljen Embiid, je bilo igre konec. Očitno so letos preučili lekcije in bojo končno oddelali zadevo pošteno in z glavo. Pa očitno tudi Toronto le še ni tako dober, da bi bil faktor proti resni Phili.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

 

Kako to misliš, ni ekipe s katero bi pometel? Denver bo doživel metlo, gladko. To je bilo jasno, ko se je vedelo, da bojo GSW kompletni, Jokara pa praktično sam.

 

Ostalo se pa strinjam, mogoče me je celo presenetil skor Phila - Toronto, tu sem osebno celo pričakoval, da bo Toronto napredoval... Pa je gladko 3-0.:blush:

 

Ok metla je res specifičen izraz, ko nekoga izločiš 4:0, mislim, sem bolj v smislu, da je moral vsak še do zdaj precej švicat za vsako zmago. Dva dni nazaj se je tudi Toronto dobro držal na domačem terenu, čisto na koncu so popustili. 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 1 uro:

 

Ok metla je res specifičen izraz, ko nekoga izločiš 4:0, mislim, sem bolj v smislu, da je moral vsak še do zdaj precej švicat za vsako zmago. Dva dni nazaj se je tudi Toronto dobro držal na domačem terenu, čisto na koncu so popustili. 

 

Saj štekam, kaj si mislil. Samo, vseeno. GSW je trikrat dokaj gladko prišel do zmage. Tretjo tekmo sem ravno ujel zadnjo četrtino in čeprav je Denver vodil, sem imel občutek, da je GSW ravno toliko dvignil tempo, da so tekmo na koncu dobili brez hujših muk. Tudi če slučajno Denver četrto tekmo zmaga, ne bo panike in GSW gre tule lagano naprej. Najlažja serija od vseh v prvem krogu.

 

EDIT: govorim seveda, če ne pride do kakih poškodb, ki bi drastično spremenile razmerja.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Gledam posnetek 2. polčasa PHX : NOLA.

 

Pri Noli se v enem trenutku sfuka nekemu meter in čevap visokemu rookiju Alvarezu, dosega po par napadov samo on koše, za dve glavi nižji od vseh kljub mega Metallica čupi, boli ga kurac, na polno pod obroč v telo, midrange fadeawayi, mega contested shoti okrog rakete, ni da ni. 

 

Pride v zadnji četrtini skoraj še manjši CP3 in reče hold my bear. Zmeče svoje midrange ko da se tamle v Bizoviku mal igra s familijo, uletava pod koš kjer ga toliko da ne ubijejo pa vseeno zadane, zadane čisto vse tam ene 5-6 zaporednih napadov, zmeče še clutch proste ko profesor, hvala lepa fantje to je to za ta keš, pa lep ,lp.

 

Majhni ljudje smo zakon :D :D :D

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

Neki slabo se je Luka premikal, preden je šel na klop :(

 

Men je tud tm zgledal, da je neki kazal na klop za menjavo :/ pa pol k so ga kazal na prenosu na klopu je zgledal nekam solzal v obraz...

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...