Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2022]


Priporočeni prispevki

Jaz sem šele včeraj ugotovil kaj je hyper mode, jebeš tist peasant normal mode, bring me gold baby :D 

 

Mi pa gre na kurac odpiranje skrinj, evo to mi gre na živce, čist predolga animacija :D Pa čist premal pompozne legendary chest animacije imo.

Povezava do prispevka
MaDrung reče Dne, 28. 8. 2022 at 19:57:

Into the breach

6/10

Into-The-Breach-2000x1270-1.jpg

Še ena igra, ki sem jo poizkusil na priporočilo v tej temi. Kot večina roguelike iger ima tudi ta addictive element. Všeč mi je, da ni preveč komplicirana, a kljub temu, če hočeš, da je proti tebi edino RNG, postane kompleksna - temu pojavu v  naravi pravimo Emergence. :3

 

Nekako se igra kot nekoliko bolj kompleksni šah. Mape so vedno male z mnogo različnimi "tile" efekti, dogodki (bombing run, storm....). V njej vedno nadziraš 3 meche, v katerih levelaš posadko, odklepaš dodatna orožja ipd. A vse to traja le za ta run. Ko delaš achievemente odklepaš nove meche z drugimi abilitiji, kar popestri igro, vendar je čisto ne spremeni.

 

Kljub temu, pa ne morem otresti občutka, da se igre zelo hitro naveličaš. Štirje svetovi so dosti premali, weapon upgrade-i so tako slabi, da se nikoli ne počutiš res močnejšega, story mode v igri manjka... Skratka ni veliko stvari, ki bi me držalo za še en run. Po cca. 15 urah sem odnehal, a mislim, da bi moral že po petih.

Valda da se počutiš močnejši z weapon upgradi, probaj igrat na hard. Ko dobiš upgrade, se ti strša v hlačah :D 

Povezava do prispevka

Rollerdome

 

Mešanica Tony Hawk Pro Skaterja in Max Payne. Zabavna zadeva, točke zbiraš z držanjem multiplyerjev skozi redno ubijanje nasprotnikov, orožja reloadaš pa z izvajanjem trikov na rolkah. Kakih 10-15 ur je zabavna, verjetno se je cez pol leta ne bom spomnil.
 

Cult of the Lamb

 

Roguelite z elementom gradnje baze. Bojevanje je simplificirano, orožja so dolgočasna, abiltiji tudi, gradnja baze in odnosi z NPCji so najboljši del igre. Če izboljšajo fighting del igre, lahko postane en boljših roguelito naokoli, pa vse silne buge na PS5 treba popravit.

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 27 minutami:

ah ke, men paše malo pavze tu pa tam s temi škatljicami

 

včeraj sem imel srečo z RNGjem in dosegel 29. level, mel sem onion, spinach, bible in sekire nabite pa je kr haralo na prvi mapi

heh, jaz že od fallout 1 prvo level upam luck pri vseh špilih :D 

Povezava do prispevka

Men se pa runi s Clericijem najbolj obrestujejo verjetno

 

Piss pot

Cesn

Magic + Fire wand (evolvani delata totaln burek)

Pol pa vzamem al cross al pa sekiro, da eno evolvam

Ostalo so Empty Tome, Pumarole pa tist kar mi RNG fukne naprej

 

Skor unkillable, razn ko te meduze zacnejo gankat

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 19. 8. 2022 at 19:25:

Preigran Last of Us Part 2. Masterpiece, 10/10, GOTY, all that shit. Animacijsko tako dobro, da se tudi med igranjem počutim, kot da sem v filmu, v primerjavi z Last of Us Remastered nič grafičnih in UI bugov, pa še dosti daljši špil z zanimivo narativo. Kljub temu, da sem vedel za glavna dva twista te zgodbe, vseeno ni ves breme špila na teh dveh twistih, lepo se gradi like naprej, več ali manj nič takega kar bi me motilo (razen zakaj Owen ni pokrpal lukenj v stropu Vodnega ZOOja, ampak ok).

 

Kok enih assetov, tekstur in animacij je ta ekipa sestavila skp, to je noro. Tud dolžina 20+ ur za nekaj, kar je zelo tightly skupaj sestavljen akcijski špil je kar legit. Uganke so bile boljše in z več variacij, od sefov pa samo enega nism odprl ker sem ponesreči šel skozi napačna vrata in se ni več dalo nazaj :D 

 

Pa Jesus, kaki sound. Večino tega špila sem preigral na slušalkah, R1 nisem drmal, ker je bilo vse dovolj jasno kje je kdo, če pa nisi videl nekoga si pa pač šel naresti kak krog. Ajde, še zmer mi je glupo, da če vržeš iz zaledja steklenico poleg nekoga, te ne najdejo, če pa vržeš v njih pa vsi začnejo laufat proti tebi, to je zbil iluzijo v nekaterih fajtih, zato sem skušal ne tega počet, ker je skrivanje in počasno pobijanje bilo kar fun. Sicer manjka skrivanje trupel in nekaj mi da misliti, da so tudi želel to vkomponirati, samo jim je zmanjkalo časa.

 

Zdej grem brati to temo na mn3njalu in že zdej vidim, da so nekateri bili ogorčeni za brezveze. Evo, 'našel' sem še en špil iz leta 2020, ki z lahkoto butne Cyberpunk 2077 iz top5, če ne tudi iz top10. Tkole se pravilno raztala denar za development.

 

Evo, tudi jest koncno zakljucil Last of Us 2.

Predstavitveno iz spila sprica AAA produkcija, kar ti kot igralcu itak dogaja na polno. Malo me je razocaral gameplay, se mi zdi da se skozi cel spil (vzelo mi je 37 ur, lagano) ne spreminja nekaj bistveno, nobenih dejanskih nadgradenj gameplayja. Zgodba mi je bla huda, ne bi prevec kritiziral ze vsem znanih polemicnih odlocitev devov; mogoce se mi je na hipe ze malo vleklo vse skupaj, ampak to tudi zaradi gameplayja (ki pa je vseeno precej napredoval napram enici, fino je blo da se veliko situacij lahko lotis na vec nacinov, mi je kar dogajalo ce sem se kdaj presunjal cez celo obmocje brez kakrsnegakoli stika). Izpostavil bi dino/vesoljski muzej, ki je res en od vrhuncev pripovednistva v spilih, vsaj zame. All in all dam zadevi 9/10.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...