Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

Chris reče pred 5 minutami:

Tvoje mnenje glede tega argumenta ni feedback, temveč provociranje. neki blodiš o igri (SR), ki jo niti preigral nisi. 
Se strinjam da je do neke mere treba zagovarjati vse. Jasno si v argumentu potegnil ta kratko in si potem začel osebno nabijat kar zagotovo ni ne feedback ne zdravo. Žal mi je da sem še jaz spustil na tvojo raven.

Tako sem reagiral zaradi tvoje otročje izjave, da če me ne moti woke kultura naj grem igrati SR. Kakšen jeben low IQ odgovor no.

Dej fak, kako nimaš niti malo introspekcije, da ne razumeš tega.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Tako sem reagiral zaradi tvoje otročje izjave, da če me ne moti woke kultura naj grem igrati SR. Kakšen jeben low IQ odgovor no.

Dej fak, kako nimaš niti malo introspekcije, da ne razumeš tega.

korektno sem argumentiral, igra kot sama ni napačna (razen da ti zgleda pač žanr ni všeč, ampak tega nisem moral vedet vnaprej). jo daš 10 letnemu frocu igrat in bo z veseljem šel povzročat kaos po mestu brez da bi ga zgodba in bugi brigali (kot sem tudi jaz počel v GTA:SA). Tako da tvoj argument glede gameplaya pade v vodo. Ko greš pa mal podrobneje igrat, vidiš problem v oblikovanju protagonistov in pri določenih dialogih. Torej problem tukaj je woke kultura, ki je nekaj franšiz že spravila na kolena, pa ne govorim le od videoiger. Če mene vprašaš je edino pravilno da se folk temu posiljevanju z PC, woke in posledično cancel kulturo upira. 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 43 minutami:

Jah ni boljšega recepta za vzpon rasizma in sovraštva kot to da nekomu stalno forsiraš neke zblojene ideologije s katerimi se ne strinja.

 

Da sem beli francoz in dobim v kino film svojega nacionalnega heroja Napoleona, o katerem redno berem zgodovinske dosežke, knjige posvečene njegovi taktični bistrosti in psihoanalize njegovega veleuma in karakterja, potem pa dobim film, kjer je tip patetična zguba, katerega edini cilj je dobiti želi pussy ene random ženske in da je v resnici ona pravi mastermind vsega, si rečem tudi samo fuck off in grem volit naslednjega DeGualla ali Adolfa da popuca woke zalego.

 

 

 

 

No ja, saj načeloma se je v zgodovini velikokrat izkazalo, da je doma baba nosila hlače. Ampak, ker egotrip nedonošencev tega ne trpi, so veleumi kao izključno moški. Dokler se ni zgodila revolucija.:alma:

Povezava do prispevka
Chris reče pred 5 minutami:

korektno sem argumentiral, igra kot sama ni napačna (razen da ti zgleda pač žanr ni všeč, ampak tega nisem moral vedet vnaprej). jo daš 10 letnemu frocu igrat in bo z veseljem šel povzročat kaos po mestu brez da bi ga zgodba in bugi brigali (kot sem tudi jaz počel v GTA:SA). Tako da tvoj argument glede gameplaya pade v vodo. Ko greš pa mal podrobneje igrat, vidiš problem v oblikovanju protagonistov in pri določenih dialogih. Torej problem tukaj je woke kultura, ki je nekaj franšiz že spravila na kolena, pa ne govorim le od videoiger. Če mene vprašaš je edino pravilno da se folk temu posiljevanju z PC, woke in posledično cancel kulturo upira. 

Glede SR se lahko tudi strinjam, ker so dejansko posiljevali z Woke pizdarijami. V nos mi gre, da folk pizdi okoli woke elementov v igri o kateri ni znanega še praktično nič.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 53 minutami:

Poglej, kaj prihaja na oblast v EU državah kot posledica totalno zablodelega liberalnega zahodnega razmišljanja, pa boš videl, kdo pretirava. Mal poglej, kdo je sobul večino v Italiji, kako kej kaže AfD v Nemčiji, kakšen lep stric je ravnokar zmagal na Nizozemskem. Pa potem povej.

 

Kar še ne pomeni, da imajo prav. Meni bolj potrjuje Kekitovo premiso - folk je preveč komot in namesto da bi se menjal, skuša zadržat svoj komfort zone; magari na rovaš pogodbe s hudičem.

Povezava do prispevka

Pizda ste zablodli.

 

Jaz samo upam, da se bo lik normalno premikal in streljal. Ne da bo s5 leseno. Kao realno lol. Drugo bo sigurno ql. In ziher igra ne bo woke. Vsi GTAji so bili kontroverzni. Tudi RDR2 ipd..

 

Drugace zmagali na volitvah so uni, ki niso bili na oblasti med covidom in so kritizitali. In ce ze zmagajo desni zmagajo zaradi migrantov v ciljnih drzavah, kjer je res kriza, ne zaradi woknessa.

 

Mene woke ne moti, mene moti, da je izdelek slabo narejen. Woke v TLOU2 je bil ql. V TLOU seriji una ljubezenska zgodba med dvema moskima je bila vrhunsko prikazana. Woke nima veze. Veze ima, ce je stvar glupa IN woke. Ker pol folk krivdo daje wolknessu in ne nesposobnosti produkcije.

 

 

 

 

 

 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 minutami:

Glede SR se lahko tudi strinjam, ker so dejansko posiljevali z Woke pizdarijami. V nos mi gre, da folk pizdi okoli woke elementov v igri o kateri ni znanega še praktično nič.

ne pizdim se, le bojim se, ker so baje velik del kadra zamenjali, pol pa objavljajo take poste (ja post je iz 2019): 
aXaDxEL5_700w_0.jpg

Pazi, ne pravim, da so te ženske nesposobne, jih ne poznam in ne poznam njihovih agend, kot tudi ne od kdaj so sploh zaposlene. 
Pravim le, da glede na globalno situacijo, je skrb, da bo humor v prihodnjem GTAju omehčan kar upravičena. Poleg tega tudi sam TakeTwo ni blestel v recimo zadnjih 5 letih z izjemo RDR2. 

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 minutami:

Pizda ste zablodli.

 

Jaz samo upam, da se bo lik normalno premikal in streljal. Ne da bo s5 leseno. Kao realno lol. Drugo bo sigurno ql. In ziher igra ne bo woke. Vsi GTAji so bili kontroverzni. Tudi RDR2 ipd..

 

Drugace zmagali na volitvah so uni, ki niso bili na oblasti med covidom in so kritizitali. In ce ze zmagajo desni zmagajo zaradi migrantov v ciljnih drzavah, kjer je res kriza, ne zaradi woknessa.

 

Mene woke ne moti, mene moti, da je izdelek slabo narejen. Woke v TLOU2 je bil ql. V TLOU seriji una ljubezenska zgodba med dvema moskima je bila vrhunsko prikazana. Woke nima veze. Veze ima, ce je stvar glupa IN woke. Ker pol folk krivdo daje wolknessu in ne nesposobnosti produkcije.

To je to.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 12 minutami:

Woke nima veze. Veze ima, ce je stvar glupa IN woke. Ker pol folk krivdo daje wolknessu in ne nesposobnosti produkcije.

Ima veze in je povezano, če imajo zahodnjaki zaradi tega kvote za ženske in za črnce v podjetjih. 

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka
Chris reče pred 7 minutami:

Ima veze in je povezano, če imajo zahodnjaki zaradi tega kvote za ženske in za črnce v podjetjih. 

jah jaz ne vem kako imajo tam.. jaz ti govorim za multimedijo, ki jo konzumiram

 

boli me kurac kako zaposlujejo, ce zaposli fegeta al kurbo al oboje, je meni popolnoma vseeno, take skrbi imajo tisti , ki so v suznjelasniskem delovnem razmerju in vidijo, da jim migrantje in wokici kradejo delovna mesta

pac mest je koliko jih pac je in nekoga treba zaposlit.. vsak ima svoje kriterije, eni zaposlijo pedre, drugi migrante, tretji joskate prasice, cetrti druzinske clane, frende, ipd.. tisti, ki pa dejansko rabijo strokovne kadre pa itak najsposobnejse, kar lahko dobijo, neglede na to kaj so in iz kje so

 

sicer pa to je zaradi kapitalizma

kapitalizem je zanimiva zadeva

najprej je imel niggerje kot suznje za delovno silo

pol so severnjaki ugotovili, da je ql, ce jih osvobodijo od juznjakov in da jim delajo v fabrikah.. zdaj pa je kapitalizem ugotovil, da so tudi dobri kupci in je treba prodret na nove trge

 

kaj bo jutri pa bomo videli.. trenutnoi so podnebne spremebe bad for bussines.. ceprav jaz sklepam, da je tle neka zarota proti arabcem in Putinu ipd, ki financirajo terorizem al pa najverjetneje oboje.. mogoce bodo pa cez par let ugotovili, da so zivali koristne, ce imajo pravice.. al pa vsaj obvezno zdravstveno zavarovanje, da ne rabim placevat uko z gave za veterinarja :)))

 

anyway nisma smisla debatirat

folk se bo vedno boril proti drugacnim od sebe.. ce ti migrant ne spizdi delovnega mesta pa ti ga sosed al zenska al moski al wahtever

 

 

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 minutami:

boli me kurac kako zaposlujejo, ce zaposli fegeta al kurbo al oboje, je meni popolnoma vseeno,

Ja, meni tudi, samo ponavadi njim ni :D Recimo včeraj sem zavil iz očmi, ko sem naletel na neko amatersko tetoverko, valda je imela spodej pod IG objavo heštege #queertattoartist in podobne. Pač koga boli kurac, srsly no. Mene zanima delo te osebe, ki pa je dostikrat podpovprečno in so tovrstni heštegi edini selling point.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 28 minutami:

Pizda ste zablodli.

 

Jaz samo upam, da se bo lik normalno premikal in streljal. Ne da bo s5 leseno. Kao realno lol. Drugo bo sigurno ql. In ziher igra ne bo woke. Vsi GTAji so bili kontroverzni. Tudi RDR2 ipd..

 

 

Gle tega so že malo zavozili -  so imeli kr dobro delujoč model streljanja (pač ne glih perfekten) v Max Paynu 3 in zelo dober vozni sistem v GTA 4. Pa nima 5 ne enega ne drugega.

Za kontroverznost mi dol visi če bo štorija ok. Kot je nekdo reku je Arthur najbol moderen kavbojc (po mislnosti) kar jih je blo pa je RDR 2 zgodba še vedno gold (občasno je sicer res tako anahronističen da je suspens of disbelief prevelik in te vrže vn iz zgodbe), vsaj v primerjavi z GTA 5 kompostom.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 minuto:

Ja, meni tudi, samo ponavadi njim ni :D Recimo včeraj sem zavil iz očmi, ko sem naletel na neko amatersko tetoverko, valda je imela spodej pod IG objavo heštege #queertattoartist in podobne. Pač koga boli kurac, srsly no. 

a jebiga to je moredno danes

sej ql da se ne skrivajo vec, da so ponosni na to

 

pol pa ce je slaba tatoverka je drugo

ceprav malo je tudi uno splosno mnenje, da so tej homoseksualci bolj nadarjeni za umetnost in to.. tudi malo pali

samo ni ne.. ni nekega pravila

Povezava do prispevka
Chris reče pred 55 minutami:

Ima veze in je povezano, če imajo zahodnjaki zaradi tega kvote za ženske in za črnce v podjetjih. 

Jaz to razumem kot boj proti slabim preteklim praksam, kjer je vladalo zatiranje manjšin in žensk.

Zdaj, če podjetje površno izbira svoje delavce, niso za to krivi podkvalificirani črnci in ženske, ampak podjetje samo.

Sem absolutno zagovornik meritokracije, ampak podpiram inkluzivnost v obliki ponujanja enakih pogojev vsem. Te kvote so posledica nepravičnih, pristranskih ocen pri zaposlovanju. Namesto, da bi popucali "rasiste" in "mizogine", ki ocenjujejo kandidate na podlagi barve kože in spola (študije potrjujejo - baje), enostavno uvedejo kvote. Narobe svet, na katerega sem se že zdavnaj navadil.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Slabih praks preteklosti ne moreš rešit s kvotami. Sploh ne v industriji in edukaciji, da ne govorim o znanosti.

 

Seveda bi lahko najemali in sprejemali na slepo, brez imen in obrazov, sam mislim, da pol rezultati ne bodo najbolj zaželeni, IQ distribucija po rasah in spolu je jasna, če želimo imeti enake rezultate, moramo pogoje prilagajati. Enako kot moramo prilagajati fizične pogoje za vojsko/gasilce/policaje, če želimo vključiti ženske. Enostavno moramo spustiti cel standard, torej imamo švohtnejšo silo.

Zdej, ena šola pravi fuck it, merit je merit, nekdo mora tudi jarke kopat. Druga šola pa pravi, da moramo na račun politične korektnosti nižati in spreminjati obstoječe prakse, da lahko includamo folk, ki drugače ne bi nikoli prišel noter. 
 

Jaz sem pristaš prvih, rezultat šteje, homogenost, kohezivnost in fokus ekipe bo skoraj vedno pripeljal do boljših rezultatov kot disharmonična diverse ekipa.

 

 

  • Na jagodo +1 1
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...