Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

zdaj sem se mal razmisljal, ker sme lih prej gledal.

 

ta ljubezen mi ni lih believable. predstavlite si da pride zenska in pade v luknjo pa da bill ni gay. a bi verjeli, da je to zdej neka hardcore ljubezen al bi mislili, da mu zenska ponuja seks iz necessitija, da ostane pri njemu?

 

yeah right

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 5 urami:

Čudno sem napisal stavek. Mislu sem v smislu da večinoma ni dobrega writinga za geje. Dostikrat vidim da je nekdo v neki seriji/filmu določene rase/seksualnosti samo zato da izpolnijo kvoto za diversity. Tle mi pa deluje dosti naravno vse. Drugače valda da imaš serije z dobrim writingom še zdaj. BCS ko si ga ravn omenu mi je ena izmed najljubših serij ever in za moje pojme boljša od Breaking Bad.

Ja, to je pa drugo. Iz glave kot super spisan gay lik bom vedno imel Omar Little iz The Wire, in če ne štejemo humorističnih serij pol ne vem več kdaj so tv writerji to res dobr zadel. Do zdej I guess.

 

Lezbijke imajo po drugi strani dost boljši representation, že samo zarad Orange is the new black 

Povezava do prispevka

Ok del, slabši od prvih dveh, premalo Joel in Ellie, preveč razvlečen backstory Billa in Franka. 

 

Bill in Frank sta zmagala igro, svet je šel v kurac, folk po FEDRA campih če so srečni, zombiji, banditi, groza skratka.

 

Ta dva pa skor 20 let v gated community jesta hrano iz vrta, pijeta vino, mata štrom in vodo, še fakin butik na drugi strani ceste. Plus na konc umreta pod svojimi pogoji. 

 

Malo kdo v TLOU svetu je živel tako lepo po 2003 kot onadva. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 21 minutami:

Ok del, slabši od prvih dveh, premalo Joel in Ellie, preveč razvlečen backstory Billa in Franka. 

 

Bill in Frank sta zmagala igro, svet je šel v kurac, folk po FEDRA campih če so srečni, zombiji, banditi, groza skratka.

 

Ta dva pa skor 20 let v gated community jesta hrano iz vrta, pijeta vino, mata štrom in vodo, še fakin butik na drugi strani ceste. Plus na konc umreta pod svojimi pogoji. 

 

Malo kdo v svetu je živel tako lepo po 2003 kot onadva. 

Fixxed

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 4 minutami:

bl nerealn del mi je da sta mela alkota za cel timeline

 

Bill mi zgleda kot nekdo, ki zna kuhat šnops.

 

Bencin iz pumpe se pa lahko pokvari, če ne dodaš stabilizator not, ampak to je prepper 101, Bill bi to vedel.

 

Je pa tudi res, da ne zna držat pištole, ter se kljub temu da je izza ograje in ima cele objekte za cover, pa še vedno strela sred ceste, tko da je enkrat nesposoben, enkrat pa mega prepper pro.

 

Povezava do prispevka

Sem prebral kaj se zgodi z njima v špilu in so se kar prav odločili v seriji da so spremenili nekatere zadeve. Tisti ki ste igrali igre kako kaže, a bodo celotno zgodbo prvega špila dali v eno sezono ali se bo kaj potegnilo v naslednje sezone? Verjetno HBO ni šel v tole da bi bili samo dve sezoni. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 53 minutami:

Vidim da ma ta del ful slabšo oceno, ne vem a zarad sprememb? Mene niso motile, ful lepo je tekla zgodba, ostalo ste pa itak povedali. Manakiin Bill mi je res kralj od igralca. 

ImdB? Jaz sem ze pred tedni videla nekaj odzivov kritikov, da bo no.3 najboljsa televizijska epizoda v celem letu. Ne vem kako se lahko to razglasi januarja, ampak ni slaba. :D Meni je sicer episoda 2 ljubsa. 

Povezava do prispevka
ana reče pred 3 minutami:

ImdB? Jaz sem ze pred tedni videla nekaj odzivov kritikov, da bo no.3 najboljsa televizijska epizoda v celem letu. Ne vem kako se lahko to razglasi januarja, ampak ni slaba. :D Meni je sicer episoda 2 ljubsa. 

 

Yes. 

 

ep. 1

 image.jpeg.e00a4be85e4ed431dfae8ac9b4c5b62d.jpeg

 

ep. 2

image.jpeg.2d0090cb83ce22cbdd98f884c91c7e4a.jpeg

 

 

ep. 3

 

image.jpeg.23e2e8303b97180f016575e8e79f7f78.jpeg

 

Hate rated to oblivion. Sicer nič presenetljivega. 

Povezava do prispevka

Očitno gremo po poti druge igre, preveč časa za like , ki nikogar ne zanimajo. Kar je bila moja glavna kritika že pri igri, dejansko pa praktično nič "zombijiev". 

Tip ki mu je v igr ellie kazala fakiče, dobi celo epizodo, glavna protagonista pa 10 min.

uredilo bitje nekdo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...