Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 11 minutami:

dej fak no meni je ta ta zadnji (8.) del gnil na polno :D Kdo vas je učil režije, suspenza, tempa, pisanja likov, grajenja atmosfere, ffs no?? To bi Slovenci bolje režirali, plus vsaj en shot na šumo bi padel, plus en proper samomor. Defektni so pa itak že vsi.

 

Edini res cool deli so mi prvi del in pa dejansko obe woke petardi (gay bear romanca in zabaviščni duo). Ostalo pa mega povprečno.

Jaz bi absolutno dodal še del z black bros. Un konec me je res sezul, pa čeprav sem točno vedel kaj prihaja.

  

nekdo reče pred 8 minutami:

To kdo še gleda?

Nope, samo še contest za najbolj woke mn3čarja imamo. Lahko se komot odjaviš od teme.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Black bros je bil tudi kul, evo, razen ponovno kisle akcije :D 

 

  

nekdo reče pred 13 minutami:

To kdo še gleda?

 

Jaz gledam ker mi je špil ultimate coolness in ker me zanima kako se bo Druckmann odrezal v filmskih vodah. Drugače pa zadeva niti slučajno nima takega pulla kot ga imajo tanajboljše nadaljevanke, ma ni blizu. Že samo letošnji House of Dragons ji spusti kisel nasmešek in en mini ognjen prdec po faci.

 

@ke_kit ko si že pri podoživljanju igrice - v kerem delu je tisto, ko hodijo s Tess po dobesedno preslikanem Bostonu iz špila? Evo tisto mi je tudi top.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Jaz sem po moje edini, ki mu je bilo kul uno Joelovo snajpanje. :D

Pa ne, ker bi bil nek akcijski presežek, ampak ker mi je bilo, kot da bi podoživljal gameplay iz igre.

 

@GalkoEnvironmenti so mi na splošno nori. Res konstantno ful dobro prenašajo atmosfero iz igre na tv. Po moje highlight serije.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 urami:

dej fak no meni je ta ta zadnji (8.) del gnil na polno :D Kdo vas je učil režije, suspenza, tempa, pisanja likov, grajenja atmosfere, ffs no?? To bi Slovenci bolje režirali, plus vsaj en shot na šumo bi padel, plus en proper samomor. Defektni so pa itak že vsi.

 

Edini res cool deli so mi prvi del in pa dejansko obe woke petardi (gay bear romanca in zabaviščni duo). Ostalo pa mega povprečno.

 

Haha, ampak res, suspenz je bil nikakav. Kolko časa sta se "stalkala" tam na koncu, pol minute? Vse je bilo rešeno v maksimalno minuti.

Povezava do prispevka

ma to je samo en od ogromnih minusov

 

kaj pa nikakvo bildanje grozljivega dejstva, da jejo ljudi, ki bi lahko mega carryjalo ta del - ampak zakaj pa, pač daš shot na odrezano uho in lajn "Yes we eat people pa lep WEF pozdrav"

 

pa neobstoječe grajenje spooky filinga, da je nekaj hudo hudo narobe s tem zaselkom, vse skupi omejiš na versko blaznega pedo posiljevalca nasilneža sadista belega duhovnika in je to to, ostala vas so statisti

 

res mega na hitro in površno narejeno, že kakšen walking dead je imel 10x bolje tempirano predstavitev evil antagonistov in njihove twisted logike, pa je jako trash serija

 

res sam spizdite mi s takimi no, tole je blo meni katastrofa za HBO standarde

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

kaj pa nikakvo bildanje grozljivega dejstva, da jejo ljudi, ki bi lahko mega carryjalo ta del - ampak zakaj pa, pač daš shot na odrezano uho in lajn "Yes we eat people pa lep WEF pozdrav"

Men je bila una scena, ko nesejo sesekljano meso ubitega fotra mimo hčere in žene in rečejo, da je jelenje, pol pa šele prinesejo ubito žival, precej disturbing.

 

Sam ja, na splošno ima serija ful problemov s pacingom in po moje je tudi tukaj to glavni problem, ker ne uspejo nabildat nobene groze ali suspenza.

Povezava do prispevka

Katastrofa je malo huda beseda, ampak mene osebno je serija definitivno razočarala. Konkretno. Gledam samo še zato, ker poznam štorijo in me zanima, kako bodo vse skupaj speljali. Ampak sodeč po zadnjem delu zna biti tudi finalni del bolj "meh" kot kaj drugega.

Povezava do prispevka

Mogoče je čas, da si priznamo, da je Druckmann bad za serijo in da je Bruce Straley bil glavni razlog za kvaliteto TLOU all along?

 

TLOU1:

super pacing, simple yet dobra zgodba, človeški in realistični odnosi med liki. Ena najbolj priljubljenih iger ever.

 

TLOU2:

Spoiler

Grozen pacing, ravno unlikeable debili od likov, zgodba je amaterska, odnosi nimajo smisla ali so straight glupi. Zelo polarizirajoča igra, pa ne zaradi roidpičke, nego glupega koncepta in tempiranja.

 

TLOU HBO:

Shit pacing in tempo, liki sence OGJa, pol likov je kot iz srednješolskega dramskega krožka, drugi pa komični villaini.

 

 Druckmann je fraud, TLOU sezona 2 bo čist v kurcu.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Jaz moram priznati, da sem pri serijah dumb as fuck, res gledam jih kot najbolj neumen američan - izklopim možgane in mi je cool.

 

Čim začnem brati analize serij in vklopim možgane pa se absoultno strinjam z vsem napisanim - da bi bilo lahko vse skupaj ene 10x bolje narejeno. Zato raje nikoli ne berem analiz pred ogledom - že samo to da sem prebral, da so ljudožerci vsi beli, mi je malo pokvarilo del, ker sem se potem stalno smejal pa so res vsi beli:D težko potem resno jemlješ serijo ali pa se doživljaš nek suspense.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 30 minutami:

Jaz moram priznati, da sem pri serijah dumb as fuck, res gledam jih kot najbolj neumen američan - izklopim možgane in mi je cool.

 

 

 

+1

 

Meni je bil kul del. Potem pa preberem in se strinjam, da je bilo tudi precej neizkoriščenega materiala. 

 

Still zelo dober watch, mi pa ne dosega več kvalitete prvih treh delov. Galko je šel pa itak IQ200 nad to serijo, sej po eni strani ga štekam. :D

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Evo, tocno tako jaz gledam vecino takih serij. Totalno odklopim ves smisel in cakam kul zadeve. Posledicno spregledam ali toleriram neumnosti.

 

TLoU serija se mi zdi čudno zastavljena. Kot, da bi vzeli pomembne dele igrice, razčlenili, in delali epizode iz tega, brez neke vmesne povezave. Zgodba ni tekoča, kot, da bi se teleportirali iz ene situacije v drugo brez build-upa. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

res mega na hitro in površno narejeno, že kakšen walking dead je imel 10x bolje tempirano predstavitev evil antagonistov in njihove twisted logike, pa je jako trash serija

Dej fak pazi kaj govoriš, no. 

 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:

Mogoče je čas, da si priznamo, da je Druckmann bad za serijo in da je Bruce Straley bil glavni razlog za kvaliteto TLOU all along?

 

TLOU2:

  Skrij vsebine

Grozen pacing, ravno unlikeable debili od likov, zgodba je amaterska, odnosi nimajo smisla ali so straight glupi. Zelo polarizirajoča igra, pa ne zaradi roidpičke, nego glupega koncepta in tempiranja.

 

no no dejmo malo umiriti konje. Čisto, ampak res čisto vse, kar si napisal, je totalen bullshit. Amaterska zgodba, odnosi nimajo smisla, grozen pacing??? Dej GTFO no :D

 

Edini minus TLOU 2 je tlačenje politike/ideologije v špil. Vse ostalo je pa 11/10.

Povezava do prispevka

Nope, na tem hribu umrem. TLOU2 je tehnično nor masterpiece, ampak kar se tiče likov in pejsinga je to navadno skropucalo.

 

Spoiler

a ima igra en likeable lik? En plotpoint na nivoju enke? En odnos med liki, ki ni ali nonstop woke nabijanje in vsaj malo realističen? Igra je vsaj 30% predolga, poskuša večkrat doseči klimaks in ga ne doseže niti enkrat. 

 

Ta velik šok jim je backfireal, ker igraš 40% igre z unlikeable budalo, ki je največja možna cunt. 

 

Če bi Abby ne bila taka prasica do svojih kolegov in vseh, bi še mogoče razumel.

 

Sam ne da je Ellie kaj boljša. Holy fuck, dej bodi bolj judgemental butch bitch. Dobesedno je to igra kjer mi grejo skoraj vsi na kurac. 

Glenn in Tommy ajde.

 

Subversion of expectations je najnižja oblika pisanja. In to je vse kaj Druckmann zna. 

 

Kojima did it 15y ago. Bolje. Pa še tam je blo bolj tko. 

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

a ima igra en likeable lik?

Men so bli Ellie, Dina, Abby, Lev in Owen vsi likeable, predvsem pa believable liki. Kar se zgodbe tiče je enka tako črno-bela v primerjavi z 2jko, da bi jo lahko skoraj primerjal z neko basnijo :D. Edino kar res carryja zgodbo je odnos med Ellie in Joelom. 2jka je konkreten skok naprej imo.

Povezava do prispevka

Vam se ni pejsing igre zdel mimo? 
Nonstop whine vseh likov ni bil moreč?

 

Za like bom rekel ajd ok, sto ljudi a ne.

Ampak kako lahko nekdo, k je preigral maso trdi, da je pacing zgodbe in način pripovedovanja dober? To mi ni jasno, res.

 

Ne vem, jaz sem obrnil zadevo 3x, le zaradi tehnične superiornosti in combata. Ampak cutscene sem preskakoval ker da bi tisto tugo še enkrat poslušal, no fucking way.

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 33 minutami:

kako lahko nekdo, k je preigral maso trdi, da je pacing zgodbe in način pripovedovanja dober?

Mene kronološko raztresena pripoved ni motila ali zmedla. Pri pacingu pa mogoče igra vlogo narava medija, ker lahko sami vpliamo na to. Ne vem no, meni se pacing res ni zdel sfukan al karkoli.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...