Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

keba reče pred 3 urami:

In kaj je bilo tako fenomenalnega? Dolgočasen del, razen zadnjih 5 minut. Prvi del bi lahko strnili v največ 10 minut, za zgodbo bi bilo več kot dovolj. Tudi ocene tega dela to potrjujejo. 

Po moje na oceno zelo vpliva kup enk. Podobna scena kakor kup enk, ki so jih odprtomisleci podelili 3. epizodi. :D

Drugače mi je bila dobra epizoda zaradi carske nostalgije, ki je prevevela skozi celotno dogajanje. Od escalator wonderja dalje sem bil hooked ves čas. Bella mi je iz dela v del večja carica.

 

Res me ne bi mogel bolj boleti penis za jebeno zombie akcijo. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Meh, še ena boring filler epizoda v stilu tretjega dela. Že tako ali tako se mi zdi, da gre razvoj odnosa med Joelom in Ellie orenk prepočasi, potem pa še tratijo čas s takimi epizodami. Do konca sta še kolk, dve epizodi? Ne vem, ali bosta obe po uro pa pol dolgi al kako mislijo to speljati do konca?

 

Se pa strinjam, da je bilo to štorijo orenk boljše doživeti aktivno preko igre, kakor pa zdaj preko serije, ko mi je dost meh in premalo povezano vse skupaj. Non stop neko skakanje sm in tja, posvečanje celih epizod karakterjem, ki jih srečamo samo takrat in nikoli več, ... ne vem, jaz sem od te serije pričakoval več, očitno preveč.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 22 minutami:

Po moje na oceno zelo vpliva kup enk. Podobna scena kakor kup enk, ki so jih odprtomisleci podelili 3. epizodi. :D

 

a tretja je bila z gej parom?

 

ker tista epizoda mi je bla carska, dejansko mi nekako ni bilo vseeno za njiju, pac life story in te fore

 

v tej zadnji epizodi mi pa dol visi, ce en zombakelj prezveci, prebavi in poserje obe smrklji

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 9 minutami:

a tretja je bila z gej parom?

 

ker tista epizoda mi je bla carska, dejansko mi nekako ni bilo vseeno za njiju, pac life story in te fore

 

v tej zadnji epizodi mi pa dol visi, ce en zombakelj prezveci, prebavi in poserje obe smrklji

Jep. Tista, ja.

Men je tudi bila boljša od tazadnje. O tem ni dvoma. Sem pa biased, ker sem sucker za take nostalgične pizdarije. :D

Povezava do prispevka

Tretja epizoda je bila meni neprimerno boljša. Tukaj  sem večino časa skušala razrešit Letter Boxed v dveh besedah. Ni mi uspelo. :D 

 

Ura sprehajanja po šoping centru ne naredi najbolj zanimive epizode. Pa še prijateljica mi ni delovala tako prepričljivo. 

Povezava do prispevka

Res, zanimivo, kako različno dojemamo posamezne epizode. Men je bila zadnja najboljša po tistih dveh srečnih stricih sredi apokalipse :D

 

Že ta scena, ko Ellie sama stoji pred tem opustošenim trgovskim centrom, me je vrgla v luft. Scenografija za dol past. Da o vseh retro scenah z avtomati, sploh ne govorim. Pa ta tako otipljiv odnos med dvema najboljsima prijateljicama mi je bil super prikazan. Pika na i pa vsekakor, kljub vsej mracnosti, ki ga apokalipsa premore, veselje, otroska razigranost in nasmeh na obrazu obeh deklin. Jaz sem potocil solzo. In ta napetost v zraku cez celo epizodo, ko ne ves tocno, kako se bo koncalo, cutis pa da bo ornk pizdarija 

 

Za cisto desetko je manjkal samo zakljucek. Se ne spomnim iz igre, kaksen je bil prolog te temnopolte deklice. 

 

 

uredilo bitje vertov
Povezava do prispevka

tale love epizoda je bolj pasala v serijo kot una prejsnja ker je to ellie origin story

 

mal tud to vprasanje kdo je bad guy fedra, fireflies al oboji

 

problem te epizode je, da je bla mal prevec predvidljiva. takoj ves, da jo bo na koncu zombie ugriznil ker pac origin story. pa tud mal dolgocasna je bla. dostkrat sem uporabil gumb +30sec, ker se ne dogaja nic zanimivega.

Povezava do prispevka

Men je bil tud bolj dolgocasen del, pa me ne motijo filler epizode za grajenje karakterja. Sm tud jest mal na telefon gledal pr predvidljivih scenah. Prevec so razvlekli njun odnos, sam je vseen boljs da je zakljucena celota.

 

A se ve kje naj bi zakljucli sezono? Tam kjer se zakljuci The Last of Us igracka? Al bodo to zgodbo raztegnil v dve sezoni?

 

 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 8 urami:

tale love epizoda je bolj pasala v serijo kot una prejsnja ker je to ellie origin story

 

mal tud to vprasanje kdo je bad guy fedra, fireflies al oboji

 

problem te epizode je, da je bla mal prevec predvidljiva. takoj ves, da jo bo na koncu zombie ugriznil ker pac origin story. pa tud mal dolgocasna je bla. dostkrat sem uporabil gumb +30sec, ker se ne dogaja nic zanimivega.

oboji, sam da kresnicke majo se bonus tocke za terorizem

fedra je ene 100x boljsa za vecino ljudi

Povezava do prispevka

Dolgočasen del, zelo slabo odigrano s strani igralke Riley. Enako kot v tretjem delu, zakaj razvlečt na cel del nekaj, kaj lahko prikažeš v 10min. Obnašajo se, kot da ima sezona 30 delov, ne pa da sta še dva do konca.

 

Imam občutek, da jih je strah narediti Joela kul protagonista, ker s2. Mala pa ne more carryat serije. 

 

Meni se je začelo z 10/10, zdej mi je bolj okol 6/10. 

 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 8 urami:

Men je bil tud bolj dolgocasen del, pa me ne motijo filler epizode za grajenje karakterja. Sm tud jest mal na telefon gledal pr predvidljivih scenah. Prevec so razvlekli njun odnos, sam je vseen boljs da je zakljucena celota.

 

A se ve kje naj bi zakljucli sezono? Tam kjer se zakljuci The Last of Us igracka? Al bodo to zgodbo raztegnil v dve sezoni?

 

 

 

Filler epizoda po definiciji nima (omembe) vredne gradnje karakterja. Kaj smo pa v tem delu izvedeli? Kdaj je Ellie fasala ugriz (pa še to je tko, dost nepomemben podatek, bolj zadovoljenje firbca kot karkoli drugega) in to da ima rada punce. Medtem ko je odnos med njo in Joelom napredoval praktično nič.

Povezava do prispevka

Če bojo vse od Joelove nesreče do konca igre tlačili v 2 epizodi, bo tole precej rushed, oz. bo vse v celoti sfokusirano na glavno zgodbo, brez flashbackov (kar se mi osebno zdi velika škoda - osebno bi rad izvedel več o  Marlene in fireflies, pa tudi o Davidu in njihovi situaciji).

 

Sem šel malo čekirat, ker imam spomin zlate ribice. Mislil sem, da je stvar nekje na dobri polovici, dveh tretjinah, pa sem se uštel. Sedaj je zgodbovno serija na chapter 8. Do konca so še 4 chapterji. Dejansko premalo materiala, da bi upravičilo še eno sezono, ja.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Meni je tudi bila zelo huda epizoda. 100x raje imam takšno epizodo kot neko brezvezno zombie klanje. To, da ne zveš veliko v tej epizodi je mogoče res za tiste, ki so špil odigrali :D 

 

Tamala pa vsako epizodo bolj vrhunsko odigra. Res kapo dol. Aged like milk vso zlivanje gnojšnice v času prvih dveh epizod.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...