Skoči na vsebino

Death Stranding


Priporočeni prispevki

  • 8 mesecev kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Death Stranding players on PlayStation 4 eager to experience the new features arriving as part of the post-apocalyptic open-world ambling game's upcoming PlayStation 5 Director's Cut will be able to do so by upgrading for £5.

Previously, Sony revealed those looking to upgrade from the PlayStation 4 original to the PlayStation 5 Digital Deluxe Edition would be able to do so at a cost of €10/$10 USD, leaving many to assume a UK equivalent of around £10. However, the official PlayStation UK Twitter feed has now confirmed an upgrade cost of just £5.

 

That £5 - or £44.99 if you opt for full version of Death Stranding's PS5 Director's Cut (or somewhere in-between if you upgrade from a discounted PS4 physical copy) - will get you the compellingly mystifying original experience, complete with enhanced visuals, new story missions, new combat mechanics, a firing range, and even a racing mode. Oh and your PS4 saves will carry across too.

Povezava do prispevka

Ne vem,.. Skratka v 1nem dnevu sem praktično tam, ko sem bil na Ps4 po enem tednu,..ker ne pucam čisto vse sproti,.. bom bolj pri sredini začel, ko imaš že nekaj opreme. Me je pa v prvi svetoni vojni ata totalno razbil parkrat dobil komaj B (Epizoda4 :Unger) Očitno ne znam več igrat (ali merit),.. Hvaležen, da se da vse bosse ponavljat,.. Ker s o tele vojni segmenti ene grafično najbolj neverjetno prepričljivih stvari ever,..,.. Tole je bilo veliko težje kot se spomnem.1385538409_DEATHSTRANDINGDIRECTORSCUT_20210925144614.thumb.png.a130444319a1cbe951d7f43ec9c0e2d8.png Oddih,..DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT_20210925144305.png

Ps ne vem zakaj toliko detajlov PNGji izgubijo če raw sliko prenesem na forum?? Ker v resnici tole izgleda še 10krat bolje

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Igral na PS5 (10$ upgrade za obstoječe lastnike):

 

Image

 

Ker sem uspešno prenesel svoj PS4 savegame sem lahko nadaljeval v endgame in šel direktno na novo vsebino.

 

Nova misija/quest je izjemno kratka (20 minut) in niti slučajno vredna vsega hypa. Tisti MGS teaser je praktično polovica misije :rofl:

Dirkališče je samo sebi namen in edina odlika je, da ti odklene novo vozilo roadster. Enako se lahko reče za VR trening misije. Enkrat greš skozi in si videl vse.

 

Kar je pohvalno so gameplay izboljšave, 60fps, widescreen FOV in vsa ekskluzivna vsebina PC izdaje. 

V igri imaš tako Half Life in Cyberpunk queste s katermi odkleneš dodatno kostumizacijo, vozila, opremo in celo nove igralne mehanike ! Recimo Cyberpunk ti omogoča hekanje in onesposabljanje sovražnikov in njihovih vozil na daljavo. Half Life vsebina ti da gravity rokavice iz HL:Alex.

 

Skratka za obstoječe lastnike nova vsebina ne upraviči plačljivi upgrade.

Za folk, ki pa še ni igral Death Stranding je pa ta PS5  izdaja vsekakor najboljša verzija igre. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 urami:

Kako je drugače sploh prišlo do tega, da se v svetu avtomatično pri ceni privzema, da US$ = EU€?

 

Še večji problem kot to je men da imamo iste cene po celi Evropi... Razlike v plačah so pa že v državah Eura ogromne kaj šele vzhod in jug vs zahod.

Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...