Skoči na vsebino

[snežno-praznični] Advent gaming talk


Priporočeni prispevki

Evo, ker je letos spooky october tema fino živela s predlogi horror iger in tudi drugih medijev, imam še en zanimiv izziv:

 

katere igre vam prožijo najjače spomine na adventni in širše zimski čas?

Katere igre imajo jake mape v snegu?

Snowrunner yes or no? 

Katere dirkačine najboljšo progo v snegu?

Najboljši design snega v igrah?

Katere igre ste igrali na forever alone novoletni čas in med božičnimi dopusti?

A ste za božič/miklavža/dedka mraza v otroštvu kdaj dobili posebej carsko igro ali konzolo, ki vas je zaznamovala za vse življenje?

Katere igrice ste letos kupili svojim otrokom?

Prednosti kitajskih božičnih lego setov?

Plus kakšni drugi random spomini na sneg, dedka mraza, advent, božične filme, karkoli pač :santa:

 

Par mojih asociacij

Max Payne - Part II: A Cold Day in Hell - YouTubeNeed For Speed II SE - Mystic Peaks (HD) - YouTube

Prehistorik 2 Snow Level 152% - YouTubeRed Dead Redemption 2 - Snow - Open World Free Roam Gameplay (PS4 HD)  [1080p60FPS] - YouTube

  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Evo, mali bosta dobili Ninđa Đelve, thanks to @Galko. Sam nikoli nisem dobil špila za te praznike. Lani sem jima prinesel Wario ware in je bil totalen fail :D zgleda vseeno rahlo preveč čudaško za njiju. Kakšen Mario Party bi bila najbrž boljša izbira.

 

Drugače mi je pa tole najboljša snežna dirkačina: 

 

1.jpg

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 1 uro:

Evo, mali bosta dobili Ninđa Đelve, thanks to @Galko. Sam nikoli nisem dobil špila za te praznike. 

Jaz pa sem parkrat dobil --- in eno darilo mama še zmeri obžaluje. Saj sem že omenjal na forumu, ampak ajde še en recap: uglavnem leta 2000 mi je mama za božič kupila Soldier of Fortune :avadodo:, ker sem si ga res zelo želel (sem letnik 1991, leta 2000 sem bil skratka res daleč od tiste 18-ice, ko se skriva na škatli). Mami sem v bistvu prikril, da gre za hardcore nasilen špil. Pol pa sem začel igrat in gladko imel nočne more zvečer zaradi nasilja v igri :D ... No pol je mama ugotovila, kaj mi je zjebalo zvečerni spanec in od takrat naprej se je igralo dosti bolj PG-13 igrice, dokler jih je ona kupovala. 

 

Dejansko se še zdaj spomni te igrice in jo omeni v tem cajtu. 

Povezava do prispevka

A je bila še komu huda tista čarovnica iz Huga? Mislim da je bila prevedena v Silo (prosto po Jožetu Potrebuješu).

 

Weird mode on/

 

Prov spomnim se tiste scene, ko je vlekla z nohtom po ekranu, k sem si mislil, pizda ti ej, takole bi mi zasadila nohte v hrbet, ko bi se dol dajala in prisilila ubogo nedolžno dušo Hugota (Huga?) da naju gleda. 

 

/weird mode off

 

Ful v takem pozitivnem božičnem duhu sem napisal tale post. Bom šel k spovedi v petek, ne moreš take umazane misli imet v adventnem času. 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Project IGI aaajme. Retroaktivno zmeri bolj dojemam, kako dobra igrica je to v bistvu bila. Pa drgač res hud prizor, pač ta enostavnost vsega mi je zakon, neka pustinja in sred pustinje eno manjše oporišče, to je to v lajfu. Vseeno na polno hardcore, ker med misijo nisi mogel shranjevati in si moral odigrat optimalno. Dandanes imaš v povprečnem shooterju 92 takih oporišč na mapi. Pa zraven vsake neki hotspoti pa towerji, da se ti odklene kos mape.

Povezava do prispevka

Maksi Bolecinovic, valda, quintessential zimski spil

 

Stari Wormsi Armaggeddon me vedno znova spomnejo na simpl zimske vecere s sestrici, ko smo drug drugemu preko map posiljali letece ofce

 

Hitman 2: Silent Assassin - arguably najboljsi zimski vibe z ubijajoce lepim soundtrackom. Jesper Kydu lahko ostali skladatelji samo cevlje spolirajo

 

 

Zimski leveli v St. Petersburgu pa oni v zasnezeni Japonski, ceprav ti slednji trije leveli se lahko jebejo s tistimi snajperji :D

 

Commandosi tut pricarajo nazaj lepe zimske spomine, pa taprvi Desperados

 

Za konc pa Jazz Jackrabbit, tut winter vibes all around

 

Lepi cajti so to bli, res je

Povezava do prispevka

meni da pa zima in zasnežena pokrajina skozi okno ful tak vibe, da mi zraven neskončno sede igrati kakšen dober izometrični CRPG :D Ne vem zakaj, ful mi paše k decemberskem / božičnem vzdušju. Topla dekica, čajček, božična smrekica, debeli štumfi, zarven pa kakšen Baldurs Gate 2 ali Icewind Dale, delanje epic questov in počasno bojevanje z mitskimi monsterji - to je to, to je adventni gaming kar se mene tiče :D 

 

IcewindDale2_screen.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...