Skoči na vsebino

[snežno-praznični] Advent gaming talk


Priporočeni prispevki

Sicer vsi furamo nostalgijo v tej temi, ampak meni za neko zimsko pomiritev duse kar sede Steep. Izzivi se zacnejo ponavljati in valda je nekaj Ubi neumnosti, ampak mel sem par res zen 15-minutnih free runov z vrha gore do doline. Pa kaksen polet s padalom za odkrivanje gore. Res tak spil za v izi si ga vzet.

 

Snezeni NPM.

uredilo bitje Scar
Povezava do prispevka
atomic reče pred 13 urami:

Tukaj imam sigurno največ ur na forumu. Kwa sm to trgal, da je na konc palco vrtel nad glavo. V skokih sam 10ke. Snowboardin isto. Edino tisti šlaufi mi je bla mal kilava.

Crazy, da sva 10 let razlike, pa vseeno imam tudi jaz na Ski or Die ogromno spominov. 

 

Evo, da vidim, če naštejem vse "discipline" iz glave:

- skoki za ocenjevanje

- snowboarding (a so bili to triki)

- downhill proga za smuk

- KEPANJE on-rail shooter :D 

- šlaufi 

 

Hm, samo tega se spomnim, a je bilo to to? :D Prav nočem it počekirat, samo v glavi imam, da bi moral biti še kak mini-game

Povezava do prispevka

Še ena igra, ki ni toliko povezana s snežnimi aktivnostmi a mi vseeno prikliče nostalgijo, saj sem jo dobil za božička v škatelni obliki 23 let nazaj in jo nažigal celotne praznike v zadnjem tednu pred prehodom v novo tisočletje :blush::

51RSAY5E9WL.jpg

 

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
Scar reče pred 5 urami:

Sicer vsi furamo nostalgijo v tej temi, ampak meni za neko zimsko pomiritev duse kar sede Steep. Izzivi se zacnejo ponavljati in valda je nekaj Ubi neumnosti, ampak mel sem par res zen 15-minutnih free runov z vrha gore do doline. Pa kaksen polet s padalom za odkrivanje gore. Res tak spil za v izi si ga vzet.

 

Snezeni NPM.

Men je bil tudi kul, ps carsko mi je ko so se kaki playerji okol da nisi glih cist sam skos

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 8 urami:

Crazy, da sva 10 let razlike, pa vseeno imam tudi jaz na Ski or Die ogromno spominov. 

 

Evo, da vidim, če naštejem vse "discipline" iz glave:

- skoki za ocenjevanje

- snowboarding (a so bili to triki)

- downhill proga za smuk

- KEPANJE on-rail shooter :D 

- šlaufi 

 

Hm, samo tega se spomnim, a je bilo to to? :D Prav nočem it počekirat, samo v glavi imam, da bi moral biti še kak mini-game

To zato, ker 2d pixel igre se lepo starajo. Lahko jo igraš tudi 10let kasneje. Early 3D igre se ful slabše starajo. Ne vem če bi lahko dark forces danes igral.

Povezava do prispevka
Scar reče Dne, 17. 12. 2022 at 11:09:

Sicer vsi furamo nostalgijo v tej temi, ampak meni za neko zimsko pomiritev duse kar sede Steep. Izzivi se zacnejo ponavljati in valda je nekaj Ubi neumnosti, ampak mel sem par res zen 15-minutnih free runov z vrha gore do doline. Pa kaksen polet s padalom za odkrivanje gore. Res tak spil za v izi si ga vzet.

 

Snezeni NPM.

Najboljša snowboard/ski igra. Riders republic so spremenili kontrole v arkadne in je popolnoma drugače.

Povezava do prispevka

Meni je najboljša "nostalgična" snowboard igra Supreme Snowboarding, ker sem je preigral pomoje za pol leta ur (pač v mladosti dobil oriđiđi in ni bilo drugega za nažigat :D), pol naslednja pa SSX, sam te sem igral že krepko manj, ker je bilo že v letih, ko sem dobival žepnine in nagrade za kakšno pomoč kje na vasi, tako da sem si lahko že kakšno igrico več privoščil :D 

 

A Steep se da igračkat sam ali rabiš bit online? 

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 22. 12. 2022 at 13:46:

A Steep se da igračkat sam ali rabiš bit online? 

 

Guglam in zgleda dejansko rabis bit online. Ampak vse, kar sem jest mel od onlina, je bilo to, da sem tu in tam srecal kaksnega drugega smucarja. Spil je zastonj s ps+ extra, tako da se kar pozeni na bele strmine :)

 

uredilo bitje Scar
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
DaCapo reče Dne, 21. 12. 2022 at 12:06:

Ha, jaz se spomnim kakšno veselje je bilo, ko so v GTA Online vklopli sneg v božičnem času. 
Če kdo še igra, je to še vedno praksa? :) 

Ja. Pa rocket launcher ognjemet si dobil zastojn pa se neke bombone

 

Navedek

Spil je zastonj s ps+ extra, tako da se kar pozeni na bele strmine :)

 

Tudi vs ps+ paketu je bil - jaz ga imam od tam

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
  • 10 mesecev kasneje...

Leto naokoli, zima prihaja, advent božič in to 

 

Revivam to temo, medtem ko se postavlja GOTY glasovanje 

Hernier reče Dne, 1. 12. 2022 at 9:56:

Evo, ker je letos spooky october tema fino živela s predlogi horror iger in tudi drugih medijev, imam še en zanimiv izziv:

 

katere igre vam prožijo najjače spomine na adventni in širše zimski čas?

Katere igre imajo jake mape v snegu?

Snowrunner yes or no? 

Katere dirkačine najboljšo progo v snegu?

Najboljši design snega v igrah?

Katere igre ste igrali na forever alone novoletni čas in med božičnimi dopusti?

A ste za božič/miklavža/dedka mraza v otroštvu kdaj dobili posebej carsko igro ali konzolo, ki vas je zaznamovala za vse življenje?

Katere igrice ste letos kupili svojim otrokom?

Prednosti kitajskih božičnih lego setov?

Plus kakšni drugi random spomini na sneg, dedka mraza, advent, božične filme, karkoli pač :santa:

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 10 urami:

Plus kakšni drugi random spomini na sneg, dedka mraza, advent, božične filme, karkoli pač :santa:


Jaz se spomnim, da smo v OŠ imeli ultra zajebanega "nazi" podravnatelja, ki pa smo ga na končnem izletu dokaj lepo zdrmali.  

Pride on ves napihnjen pozno zvečer v sobo (kao na pregled pred spanjem, kot v vojski): "Kaj skrivate tu kaj alkohola, fantje? Imate kakšne punce pod odejami?"
Ni še prav končal svojega zasliševanja, ko smo ga v en glas začeli zajebavat: "O, kako lep dedek mraz ste bili pod Pohorjem..."  
Dobesedno je zardel in začel nekaj mrmrat, se obrnil in nas pustil pri miru.

(Dejstvo je, da je bil več let v vlogi tega glavnega Dedka Mraza, ki je v Mariboru z gondolo prišel v dolino in nagovoril otroke). 
Ajde, to je resda bolj poletni spomin, ampak Dedek Mraz je pa vseeno Dedek Mraz. :) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pozim itak Skyrim. Zgleda mam to že neko tradicijo, ker sta mi crknla 2 kompa, ko sem ga igral in ga nikol nism mogu dokončat. Ko dobim komp ga vedno nekje jesen začnem in igram čez zimo. 5 let(al pa še več, ne vem natančno) ga vmes nism mogu igrat, sm pa letos kupu un zunanji čitalnik diskov, končno dubu save file (ker res nism hotu spet od začetka it igrat), pa kupu na razprodaji Skyrim special edition in ga bom pa menda končno obrnil po ne vem kok letih! :mafija:

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...