Skoči na vsebino

Dead Space (remake) Mrtvo Vesolje


foker

Kdo bo kupil Remake?  

44 glasov

  1. 1. Kdo bo kupil Remake?

    • Seveda/celo že kupil
      6
    • Seveda, ko bo ceneje
      19
    • Ne
      16
    • Mogoče. čakal bom šupke Lgbtqz+w, IGN,Gamespot,..
      3


Priporočeni prispevki

Jaz bom kupil, ko bo za okoli 15 €. Sicer obožujem enko, ampak sem jo niti ne tako dolgo nazaj replayal. Tako da še rabim en čas za malo pozabit, glede na to, da gre skoraj za popoln remake, kar se tiče vsebine 

 

Glasoval sem za zadnjo opcijo, za podporo Lgbtqz+w kolegom, Ukrajini in covid cepivom

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka

Če je špil hud, mi ni problem dat 50+ evričev. Navsezadnje če ne podprem tistih studijev, k delajo meni dobrih špilov, je šansa, da bodo slej ko prej propadli.

 

Edino, kar pa je bullshit - dat 70eur za nek kratek, linearen špil. Zato nism kupil enga CODa, vsaj po polni ceni ne.

 

 

Povezava do prispevka

Igral prvič šele sedem let nazaj na PC-ju, tko da mi je špil še srednje svež v spominu. Sem pa sigurno zainteresiran, sploh če se izkaže, da gre za res veren remake, ki original malo popili in izboljša le tam, kjer se spodobi.

 

Mi bo pa kar malo čudno v DS1 poslušat Isaaca, ki ni nem - v primerjavi z dvojko in zlasti trojko mi je bilo v izvirniku za vzdušje res kul dejstvo, da protagonist nič ne govori in samo občasno posluša kak audio dnevnik ali pa sprejme kak kratek klic peščice kolegov. Le pošastna tišina gromozanske, opustele ladje in občasen gnus, ki ti skoči za vrat.  

 

V nadaljevanjih so pol vpeljali morje nekih dodatnih likov, nonstop čvekanja in holivudske melodrame. Upam, da ne bo preveč pogovarjanja in Isaacovih komentarjev samemu sebi :mad:

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

po ogledu videja k sm ga js objavu morm rečt, da sem zelo hyped

 

to da izgleda noro, da so dodali extra queste ampak pustili večino špila takega kot je bil, pa mičkn spremenil zgodbo... hudo

 

še Isaac zdej govori tud v prvem delu, ampak samo ko se z ostalimi pogovarja

Povezava do prispevka

Kako boste igrali prvič, na normal ali na hard? Jaz sem igral oriđiđija na normal ker sem že z relativno veliko municine spuščal driskača po kavču. Sam pismo tale remake izgleda pa tok dober, da bo verjetno kar v prvo hard padel. 

 

Plus da je obče sprejeto dejstvo, da survival horrorji resnično zasijejo (zagnijejo? zagrizejo?) šele na težjih stopnjah. Če imaš seveda živce za laufat z dvemi metki po zapuščeni vesoljski ladji / policijski postaji / redneck mučilnici / vasici v transilvaniji :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 28 minutami:

Kako boste igrali prvič, na normal ali na hard? Jaz sem igral oriđiđija na normal ker sem že z relativno veliko municine spuščal driskača po kavču. Sam pismo tale remake izgleda pa tok dober, da bo verjetno kar v prvo hard padel. 

 

Plus da je obče sprejeto dejstvo, da survival horrorji resnično zasijejo (zagnijejo? zagrizejo?) šele na težjih stopnjah. Če imaš seveda živce za laufat z dvemi metki po zapuščeni vesoljski ladji / policijski postaji / redneck mučilnici / vasici v transilvaniji :D

 

We choose to play Dead Space in this decade , not because it is easy, but because it is hard;

Ce sm pred 14 leti lahko kri srov od strahu bom pa se zdj. Se strinjam s tezo glede težavnosti. Moral bi bit sam en difficulty level: shit bricks. Priznam pa, da sem pri RE2 remake klonil adult lifu in se snemal brez tonerjev :cry:. Ampak majkemi, da je to ful pridodalo vzdušju back in the day. fak ej, se spomnm ko sem to igral kot mulc na kvadratasti grafiki(ker me je prodajalec v perftecu nategnu da je voodoo 3dfx gpu isto dober kot takratana 2d ati graficna kartica,  ker jo je imel ravno na zalogi), ura lih ene 6 popovdne, da fajn trda tema prtegne, nakar me mt pošle v bližnjo gostilno po čike. Boss ultra so bili dostavljeni 10 min kasneje za takratnih 150 tolarjev. Drek u gatah je bil đabe.. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

Pizda a tole res nima 3D zvoka na PS5?!? Ker to je pa megafail imo. Tole igrat v temi z 3D zvokom ala Returnal je garant za polne gate imo. Men je res jebeno žalostno da razen Returnala nobena igra ni imela pol kurca kisle vode vreden 3D zvok doslej na PS5...

 

Rift Apart v diskaču i guess.

 

Drgač, da nima 3d zvoka je pa fail. Če kera zvrst reees rabi 3d audio...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 20 minutami:

Pizda a tole res nima 3D zvoka na PS5?!? Ker to je pa megafail imo. Tole igrat v temi z 3D zvokom ala Returnal je garant za polne gate imo. Men je res jebeno žalostno da razen Returnala nobena igra ni imela pol kurca kisle vode vreden 3D zvok doslej na PS5...

V napovedih so rekli da bo 3d sound. Kje si pa videl da ga ni ?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Pizda a tole res nima 3D zvoka na PS5?!? Ker to je pa megafail imo. Tole igrat v temi z 3D zvokom ala Returnal je garant za polne gate imo. Men je res jebeno žalostno da razen Returnala nobena igra ni imela pol kurca kisle vode vreden 3D zvok doslej na PS5...

Direkt tole. Callisto Protocol recimo ima res ogaben audio. Zvoki pošasti prihajajo dobesedno od povsod ne glede na njihov položaj. Katastrofa.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...