Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 23 minutami:

 

...naceloma se strinjam s tem, kar si napisal, ampak saj pravim, ni opravil priprav 100% in ze zaradi tega bi morda lahko vozil vsaj na zacetku bolj defenzivno.

 

ampak ne more iz svoje koze. 

Ce ga je slucajno izdalo zdravje (tak obcutek imam po temu kar smo zdej gledali), bi bilo cisto vseeno tudi ce bi vozil ultradefenzivno. Dvomim da bi drugace eksplodiral tako hitro, tole ni bil samo off day najbrz.

 

Ce je pa totalno v kurcu pa naj gre domov, za drugo mesto se mu itak jebe.

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 1 minuto:

Ce ga je slucajno izdalo zdravje (tak obcutek imam po temu kar smo zdej gledali), bi bilo cisto vseeno tudi ce bi vozil ultradefenzivno. Dvomim da bi drugace eksplodiral tako hitro, tole ni bil samo off day najbrz.

 

Ce je pa totalno v kurcu pa naj gre domov, za drugo mesto se mu itak jebe.

mah podium je kr uspeh za team pa njega. Vseeno so tu denarji k jih bodo povlekli pa tudi za belo majico. Dvomim da se mu jebe za drugo mesto. Ker ce se mu nima kej pocet na touru

Povezava do prispevka

Glede na poškodbo in nepopolne priprave bo verjetno vseeno zadovoljen. Mu pa itak ne more pomenit ne vem kaj, če je dvakrat zmagal. Za sponzorje je pa seveda pomembno in ga plačujejo ogromne denarje, da grize do konca.

 

Če bi mu bilo vseeno bi na sredi klanca vrgel kolo na stran in počakal avto.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 minutama:

mah podium je kr uspeh za team pa njega. Vseeno so tu denarji k jih bodo povlekli pa tudi za belo majico. Dvomim da se mu jebe za drugo mesto. Ker ce se mu nima kej pocet na touru

Podium bo super uspeh za Adama Yatesa. Pog pa bo itak se v soboto kasiral minute, ce je bolan in mu bo Rodriguez vzel belo majico.

Povezava do prispevka

Ko imam jaz herpes, sem precej načet in se do službe komaj primajem. Pogi je že nekaj dni z herpesom pa daje čez nečloveške napore. Kralj. 

Je pa zanimivo koliko bolj je Pog bolj priljubljen pri navijačih. Skoraj 500k več followerjev na instiču kot Vinge. No sej celo Rogla ga šiša. Po tem touru ki ga je ribič tako suvereno dobil, se bo ta številka še povečala pomoje.

uredilo bitje Bog in batina
Povezava do prispevka

Škoda res, zgodil se je točn to, kar sm se bal. Definitivno ni neki kul s Pogijem, ker drugače ne bi spustil tok zgodi na klanc. Bi pa pomoje tudi z vrhunsko pripravo na taki trasi težko premagal Vinčeta, seveda brez kakšnega force majeura ala hud padec. Ne smemo pozabt, da je bil Vingegod že leta 2021 drugi, kljub temu da so mu priprave takrat totalno sfižile težave s kolenom al neki podobnega. Pač model je narjen za Tour + realno modela boli kurac za ostale dirke na koledarju in se ne razmetava celo leto kot przadet. Bo zanimivo spremljat Vuelto, kako se bo letos izkazal Ayuso pri UAE, neki bodo definitvno mogl spremenit v taktiki za Tour. Ker če bo naslednje leto spet tok višincev + taka vročina, potem s takim načinom Pogi ne bo pršu v rumenem do zadnje etape.

 

Pogijeva izjava:

 

""Zj***. Mrtev. Skušal sem jesti, kolikor sem moral, a nič ni prišlo v noge. Vse je obstalo v želodcu. Po treh urah in pol sem bil ob vznožju zadnjega klanca čisto prazen, brez energije. Če ne bi imel pomoči ... Mislil sem, da bom izgubil mesto na zmagovalnem odru. Skupaj z Marcom sem se boril vse do cilj. Hvaležen sem za vse ekipne sotekmovalce in navijače. Eden mojih najhujših dni na kolesu v življenu," je v izjavi za prireditelje povedal strti Pogačar, ki se ni zgovarjal na padec in krvavo koleno.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 urama:

"Jonas Vingegaard has had no fewer than four blood tests in the last 48 hours"

 

UAE pa danes zjutraj.

 

dilar reče pred 1 uro:

Definitivno ni neki kul s Pogijem, ker drugače ne bi spustil tok zgodi na klanc.

 

berem njegove izjave in je rekel, da ima občutek, da karkoli je danes pojedel in popil, ni prišlo v telo.

 

zdajle na intervjuju je bil bled kot stena in na robu joka.

 

isuse. :cry:

 

zdaj gre končno lahko ob bok Rogli - sindrom trpečega Slovenca, junak ljudskih src. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Ja no, sej nisem mislil jebalo jebalo, ampak verjetno mu res ne pomeni nekaj ful bit drugi.

hawa meyta reče pred 2 minutama:

 

 

zdaj gre končno lahko ob bok Rogli - sindrom trpečega Slovenca, junak ljudskih src. :D

Ja, isto sva se z zeno pogovarjala, koncno bo verjetno sprejet tudi pri rogla fanih. Je blo pa fajn da je dobil na podelitvi vecji aplavz od vingeja :D

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 31 minutami:

Podium bo super uspeh za Adama Yatesa. Pog pa bo itak se v soboto kasiral minute, ce je bolan in mu bo Rodriguez vzel belo majico.

Ponavadi mas na dirki tak obvutek. Ampak ko odvozis do konca in se cez par dni zaves da si vseeno naredu dober rezultat. Tudi podium bo uspeh za pogija in uae

 

sicer pa dirke se ni konec. 
 

https://youtu.be/1Py1Tr97x5o

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 17 minutami:

Ponavadi mas na dirki tak obvutek. Ampak ko odvozis do konca in se cez par dni zaves da si vseeno naredu dober rezultat. Tudi podium bo uspeh za pogija in uae

 

sicer pa dirke se ni konec. 
 

https://youtu.be/1Py1Tr97x5o

 

 

Mja, sam Vinče si res lahko privošči, da vozi popolnoma defenzivno do konca zdaj, pa neki druzga bi blo, če bi Pogi zgledal ok, ampak tip zlo jasno ni pravi, da bi bil nared za kšn nepričakovan raid.

 

 

dobr jinxnu nairoingreen: 

 

 

 

 

Gall zmagov, Bernal fuknu, Pog implodiral...

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Boris reče pred 58 minutami:

Ponavadi mas na dirki tak obvutek. Ampak ko odvozis do konca in se cez par dni zaves da si vseeno naredu dober rezultat. Tudi podium bo uspeh za pogija in uae

 

sicer pa dirke se ni konec. 
 

https://youtu.be/1Py1Tr97x5o

 

Sej da se ne bomo razumeli, tudi ce konca drugi je to izjemen uspeh. Ze njegova sezona do padca je bila taka, da se mu lahko samo klanjas tudi ce po padcu na LBL ne bi vec zagonil pedala letos. Sano pac tak obcutek sen dobil, da njemu steje samo prvo mesto. Sejkom pa se toliko bolj.

Povezava do prispevka
Navedek

"Konec je z mano. Mrtev sem. Adam, Adam bori se za oder," je po radijski zvezi sporočil Pogačar in poslal superpomočnika Adama Yatesa naprej. Anglež iz UAE Emirates je upošteval nasvet in si je v boju za skupno tretje mesto privozil 1:16 prednosti pred Špancem Carlosom Rodriguezom (Ineos Grenadiers).

 

:cry:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...