Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2023]


Priporočeni prispevki

Void bastards

2/10

CxmdfmkSxrDSDa5oQaXyJN.jpg

Craft sistem brez globine, laufaš iz ene ladje na drugo, ki so si skoraj identične. Pobijaš dolgočasne mobe in lootaš po ladji.

To je vse.

Poleg tega, da so hitboxi totalno v kurcu in sistem premikanja sam ravnotako.

Pizda, še odločit se ne morjo, a S.T.E.M. in ogromno drugih kratic pisat tako ali brez pike na koncu.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 urami:

Ker blesav boss Armour Spider v Demon's Souls. Ni prostora za manevrirat, jaz po možnosti še underlevelan, na koncu sem ga raje scheezal z lokom kot da se jebem z njim. Tower Knight mi je bil veliko bolj zabaven fight

Praktično najtežji šef zame. Enostavno je pot do njega debilna. Pojavijo se ti pa še dodatni sovragi. Hvala From Software.

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 15. 4. 2023 at 11:58:

Sem mislil malo Battlefield sprobati, če je glih for free... Pa mi v 5 poizkusih ni niti enkrat uspelo dobiti igre :D Zgleda res živi bog ne igra tega. 

To maš neki na bed, sem zadnjič po dolgem času zagnal, brez težav dobil povezavo, tako v ta mali 64 kot ta veliki 128 conquest, pa še nek novi mod imajo zdaj in sme tudi takoj notri padel...

pa tole moraš imet na off

Can't disable crossplay on XBOX, yeah no thanks. : r/battlefield2042

 

Zdaj sem pa začel FFVIIR... 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 29 minutami:

To maš neki na bed, sem zadnjič po dolgem času zagnal, brez težav dobil povezavo, tako v ta mali 64 kot ta veliki 128 conquest, pa še nek novi mod imajo zdaj in sme tudi takoj notri padel...

pa tole moraš imet na off

 

Nimam pojma kaj je bilo. Probal sem 5 ali 6 različnih načinov in je vedno minilo 2 minuti nakar me je ven vrglo, da ni našlo partije. Saj zdaj vseeno, ker sem že pobrisal in se vrgel v Elden Ring. Mogoče spet kasneje kdaj sprobam.

Povezava do prispevka

v Demon's Souls sem lihkar premagal onega flaming motherfuckerja pod rovi in sem zdej v Prison of Hope :avadodo: takoj o fak js sm nazaj v Yharnamu feel, neki hentai modelćki k me obletavajo, gothic arhitektura, kriki levo desno, rahel dež za dodatno atmosfero

 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Jaz pa sem ravnokar ubil Rennalo in zaključil za danes. Ne morem predolgo igrati, ker sem potem naspidiran in težje zaspim. Mi zadnjo uro bolj sede lagano TV ali pa še boljše bi bilo branje.

 

Vas nič ne jebe predolgo igranje med tednom in potem komot zaspite kot hrčki? Je pa res, da imam sam že dolgo težave s spanjem (zaspati, potem je ok in hitro zaspim nazaj tudi, če moram scat vmes).

Povezava do prispevka
Feget reče pred 11 minutami:

A kakšna  obupana spaka kaj ribari v Dredge:D

 

Kaj se splača upgredat?

Za začetek ribiške palce.

Se mi pa zdi, da lahko že na začetku kupiš šibe za oceanic spote in maš takoj desno iz zaliva morske pese

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@FegetNajboljši motor je Jet Drive. Ker zasede malo prostora (1 slot) jih namontiraš kolikor gre in samo gasa.
Kasneje obvezno namontiraš Engine Stack (6 slotov), v preostale slote pa omenjeni Jet Drive in to je to.  

Dobiš pa lahko tudi "Haste ability", če Zbiratelju prineseš eno od relikvij (natančneje: ključ). Ampak pri Haste pazi da ne pregreješ motorjev, povečuje pa tudi paniko. Sila uporabno za krajše "booste", predvsem pa v Gale Cliffs (zaradi res hitrega stvora).

Btw, ampak vse to še vedno nima veze s tisto žensko. O kakšnem boostu točno govoriš?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Feget reče pred 30 minutami:

Imam že 3 ure igranja, sem že v drugem mestu, v prvem mestu sem naredil vse queste (samo še enega imam za eno žensko, ki  bi rada  naredila delavnico na drugem otoku) pa nisem dobil bosta???


izcrpaj vse dialoge od vse mescanov pa bo, pa dejansk poslusej kaj pravijo

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...