Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2023]


Priporočeni prispevki

image.png.729040d5f84a47c1885a755004e2d6f0.png

 

Iz RE4 na bolj sproščujočo izkušnjo ribarjenja.

Kjer za odročne vasice ribariš in ulov ter tovor v stilu tetrisa spravljaš v kovček čoln.  Aja pa lokalci nekaj zlovešče skrivajo in ponoči iz globin prihajajo razne neizrekljivosti.

V bistvu je RE4 fishing edition :D

 

 

 

Edit:še par opisov

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje gojc
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Death Stranding. A se jest staram al so menuji res faking neberljivi/kaotični :mellow:  Na steam deck sem si instaliral Gears Tactics (crashal v drugi misiji, ampak kul, sam ful žre baterijo), Dishonored (baterija kr fajn drži, fun game). Sicer ne vem, koliko bom igral ta mesec slednji igri še naprej, ker bom manj z vlakom se fural.... oh well....

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
fric reče pred 24 minutami:

Huda scena, v ozadju na polzgrajena hiša, ker v jugi se je gradilo. Vrt poln nekih zeli in otrok s svojim izplenom. :D


Starigrad Paklenica. Svojčas je tam moja familija imela vikend. Zeli se ne spomnim točno, bile so pač te standardne mediteranske rastline, ki jih je itak povsod.  Dočim izplen je bil pa morski kuža, moj prvi "resnejši" ulov! :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 12 urami:

Death Stranding. A se jest staram al so menuji res faking neberljivi/kaotični :mellow:  Na steam deck sem si instaliral Gears Tactics (crashal v drugi misiji, ampak kul, sam ful žre baterijo), Dishonored (baterija kr fajn drži, fun game). Sicer ne vem, koliko bom igral ta mesec slednji igri še naprej, ker bom manj z vlakom se fural.... oh well....

 

A zarad skale? :D

 

Povezava do prispevka

Aja sj si ti tud s teh koncov :D

 

Da bo se malo ontopic:

Te dni finisiram prve Psihonavte. Ne bom prevec na dolgo, samo tole: nikol ne zamenjam avantarja. NIKOL!

 

Kmalu grem na dopust, tako da je plan prah odpihnit s 3DSa, verjetno bo padla se druga polovica Phoenix Wright: Dual Destinies.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 13 urami:

@Chenier: Jaz sem po par uricah že day 16. Moram malo umirit zadevo, v smislu da ne "rusham" skozi igro zgolj zaradi zgodbe. 

Sem pa čisto not padel. Prav mali jaz se je prebudil v meni. :) 

Ful ima hud loop, sem že navsezgodaj zjutraj igral 

 

Gre pa za bolj enostavno in bolj vizualno privlačno verzijo Sunless Sea

 

https://store.steampowered.com/app/304650/SUNLESS_SEA/

 

Priporočam, genialna igračka, ampak pač, precej bolj zahtevna in vizualno manj privlačna od tega ribištva

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Končal Fire Emblem Engage. Trajalo je 80 ur. Težavnost je bila hard ter casual. Dober špil. Three Houses seveda boljši špil ampak spet ne tako veliko.

 

Na hitro malo primerjave z Three Houses:

- Engange boljši gameplay (combat), boljši map design, weapon triangle je nazaj, Engage mehanika je top ter tudi vizalno lepši.

- Three Houses boljši story, world building ter katakterji, replay value res nor z štirimi različni konci.

 

Dva Fire Emblem špila. En veliko večji fokus na zgodbi, drugi na gameplayu.  Three Houses mi je pa predvsem boljši, ker v gameplayu ni daleč zadaj. Na drugi strani pa ima Engage res zanič generično zgodbo.

Povezava do prispevka

Dober je Dredge. Če loviš podnevi se jo igra kot easy ribolovščino s creepy zgodbo na creepy otočju. 

 

Če hočeš pa težjo, bolj horrorish izkušnjo igraš ponoči. Vidljivost je nula, zvoki iz globočin v kombinaciji s halucinacijami pa nardijo noro vzdušje panike in majhnosti. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

po cca 60 urah končal Ghost of Tsushima

 

Kaj zna bil špil lep, nmj, par screenov bi lahk za wallpaper ponucal

res huda okolica pa uni občutek zen momentov, ko sam stojiš pa opazuješ okolico, al pa sončni zahod

 

https://i.imgur.com/hOaAH7I.mp4

 

h2TlXU6.jpg

ducDGRD.jpg

8LwnXUD.jpg

Spoiler

YUQGlAf.jpg0uXgjWF.jpg

Y6DUd2S.jpg

 

pa detajli na armorju, maskah, orožju ...

kako je tole laufal na ps4 mi ni jasno

lBZdSfX.jpg

Spoiler

e7kd8iS.jpg

 

boj je kul, hella zadovoljujoč, na trenutke sicer najeda kamera

pa mislim, da se do konc življenja ne bi naveličal uno, ko spucaš eno bazo in Jin pospravi sabljo v nožnico (hehe) in začutiš haptic feedback + zvok pospravljanja iz controllerja ... ššššk ..:avadodo:

WOOB4Cw.jpg

Spoiler

JRa2kLU.jpg

afjoAKF.jpg

rA4tz58.jpg

 

to je zdej po Days Gone že drugi špil, ki sm ga mel namen sam mal zalaufat, da vidim kak je ta ass creed ripoff na japonskem, pa itak je "zastonj" (PS extra) ..

welp, me je tok pozitivno presenetu, da mi kr mal žal, da se je končal

imo par konkretnih stopničk više od Ubisoftove formule

 

 

also, rip

Spoiler

good horse kage

6hZMOpO.jpg

someday we will go for a peaceful ride

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Scar reče pred 7 urami:

 

A zarad skale? :D

 

 

hehe, ne, moram nardit še kakšnih 600 km do sredine meseca, da grem na servis za avto, ker konec meseca gremo v Gardaland. Pa je avto pod garancijo, in imam bonusa "samo" 1000km :P  Skala je pa tut mi prejšn teden mal preglavice delala, da :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Fak, kak mi je dosadan HZD. Ne morem verjet... Prvi del sem 2x preigral, čez to pa ne vem, če pridem. Nabiranje surovin, lov vsega in svačega, neskončno klepetanje... V nobenem AC se nisem toliko zatikal med skakanjem, plezanjem kot tukaj. Sicer nisem igral nobenega novega AC odkar sem spoznal From Soft igre, ampak mi nikoli niso bli tak dolgočasni in ponavljajoči. Prek preveč orožij in oblek. Kaj naj za vsako beštijo grem komplet opremo menjat pred spopadom? Potem pa 10ur samo živali lovim, da lahko nadgradim različne obleke in 20 različnih orožij... :D

 

Grem probat Battlefield, ki je tudi bil free. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 19 urami:

Moram malo umirit zadevo, v smislu da ne "rusham" skozi igro zgolj zaradi zgodbe. 

Sem pa čisto not padel. 
 

 

Chenier reče pred 5 urami:

Ful ima hud loop, sem že navsezgodaj zjutraj igral 

 

Huda droga je tale igrica igračka :wacko:

Tko mal ribariš pa kak quest narediš in ure kar zletijo mimo :D

 

Še par mojih:

image.thumb.png.c55576543163623badbc8b0f62d2d4f8.png

image.thumb.png.b37e97e18afa36cdd5e8b305fde01be9.png

image.thumb.png.dd5530e63770738a0a410d347bf0fc81.png

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 23 urami:

Ker me je Gojc nahajpal sem tudi jaz začel igrati Dredge. Zaenkrat super igrica! 

 

Chenier reče pred 21 urami:

+1, tudi jaz ravnokar zlagam ribice. Lih sem un paket nesel na sosednji otok, ene day 4

 

Buzzkill reče pred 6 urami:

Dober je Dredge. Če loviš podnevi se jo igra kot easy ribolovščino s creepy zgodbo na creepy otočju. 

 

gojc reče pred 1 uro:

Huda droga je tale igrica igračka :wacko:

 

ke_kit reče pred 1 uro:

Tale Dredge moram nujno probat. Deluje res carsko.

 

Vidim, da je po Snow Runnerju in Vampire Survivors uletela nova mn3 obsesija :D

 

Zgleda, da bo treba probat :) 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Malenia premagana v drugo, zdej pomagam drugim, ker mi je res carski fight.

 

Bi pa rekel, da se mi zdi malo nerfana ali pa je veliko lažje it melee proti Maleniji kukr kot Harry Potter Wizard Bitch

Nerfana kurac! Jaz kot mage v drugi fazi fasem vse kar obstaja v prvih 30 sekundah

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...