Skoči na vsebino

Random pogovori o starih igrah


ĆAMIR

Priporočeni prispevki

Chenier reče Dne, 29. 1. 2023 at 14:22:

- ima zelo lep in urejen interface

293-2939233_8037140-pepe-laughing-png-transparent-png.png

 

Kega wins

 

Chenier reče Dne, 29. 1. 2023 at 14:22:

Kaj so prednosti standalone 8/16-bitnih emulatorjev proti Retroarchu?

sadhu sequencer reče Dne, 29. 1. 2023 at 11:06:

Pove nekdo ki ne pozna vseh emulatorjev.

 

Fatality

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
pocast reče pred 10 urami:

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem kupil laptopa. Nič posebnega, toliko da filme gledam in račune plačujem.
Bi pa rad v prostem času odigral kak skrimish naslednjih naslovov
- red alert 2
- tibirian sun
- AoE2
- stronghold

Kaj bi potreboval, oz. kje dobiti...

 

Zgornji uporabnik se je malo zmotil odpusti mu, ker ni ravno up-to-date.

 

Tiberian Sun je povsem popolnoma 100% zastonj na CNC strani.

 

https://cnc-comm.com/tiberian-sun/downloads/the-game/installer

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
darksaga reče pred 34 minutami:

A se naslovi v paketih podvajajo?


Če misliš primerjavo med paketi: nekaj naslovov je seveda podvojenih. Pač v smislu verzij, kot si že sam ugotovil (win verzija, dos verzija, cd verzija ..). 
Če misliš naslove v posameznem paketu pa: tudi tukaj je včasih na voljo več verzij (npr. Dos verzija, CD verzija, "special edition" verzija ..). 
Sicer pa itak tako kot pravi ke_kit: uporabiš filter in to je to.

Povezava do prispevka

Kateri old school RTS vam je najljubši?

 

Meni Red Alert 1. Sicer mehanika igranja je zaradi umetne pameti bolj boga, pa shitload nepotrebnega klikanja, ampak vzdušje je pa fenomenalno! Še zdaj pomnim noč (okoli 1ih zjutraj), ko sem prvič obrnil Sovjetsko kampanjo in sem bil čisto ižet :D.

Skirmiše sem najraje igral z zavezniki. Mi je nekako bolj odgovarjal partizanščina stil, kot pa mammoth rush. Pred parimi leti sem igral multiiplayer s kolegom, model sovjet, pipka bazo kot nor, postavlja tesle coile na svoji (izpostavljeni) severni strani, anti air baterije. Jaz pa lepo hitro zgradim Tech Center, ki mi je omogočal vplogled v celo mapo, natreniram Tanyo, in mu elegantno uletim mimo vse obrambe in razrukam bazo 1 2 3. Shake it, baby! :D
Drugič ko sva špilala, je model začel gradiit stene okoli tesel in stavb, da mu jih s tanyo ne bi spet razrukal. Sem zgradil armado heličev (kakih 15 njih?), in mu razrukal war factory in pa construction yard, pol itak ni več nič mogel. Sicer sem izgubil vse heliče in tud model je potem napadel, ker kaj drugega mu je preostalo, ampak sem napad uspešno odbil in ga zatamnil.

 

Age of Empires II je blizu. Enkrat sem proti (istemu) kolegu igral mapo "black forest" in model ni vedel, da lahko s katapulti uničuješ gozdove, ustvarjaš koridore. Sem mu mučke uletel s celotno armado iza hrbta. Sam na koncu sem še vedno pušnil, ker kle je bil on večji master, kljub temu da ni vedel za katapulti-šuma finto.

 

Red Alert 2 sem tudi ful preigraval, mi pa je zelo najedal risankasti in lahkotni ton. Sej enka je tudi bla dost out there, ampak podton je bil kljub temu dokaj resen. Ko je mamut izstrelil salvo, je donelo. Pri dvojki je blo vse "flop flop flop" :D.

 

 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Ni pogovor o starih igračkah-igricah, ampak igračkah-konjzolah

 

Sem na obisku pri starših in malo čistim svoje stare konzole ter jih prelagam iz škatel v kleti. SNES je že fino porumenel. S čim bi lahko očistil zunanjo površino? Seveda vem, da plastika ne bo šla iz rumene nazaj v kompet belo, ampak kolikor berem internete se da ta yellowing do ene mere reversat. A je kakšno rupa čistilo iz Mercatorja, ki bi naredilo trick? 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 urama:

Ni pogovor o starih igračkah-igricah, ampak igračkah-konjzolah

 

Sem na obisku pri starših in malo čistim svoje stare konzole ter jih prelagam iz škatel v kleti. SNES je že fino porumenel. S čim bi lahko očistil zunanjo površino? Seveda vem, da plastika ne bo šla iz rumene nazaj v kompet belo, ampak kolikor berem internete se da ta yellowing do ene mere reversat. A je kakšno rupa čistilo iz Mercatorja, ki bi naredilo trick? 

 

Vrzi v smeti, kupi Mega Drive

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...