Skoči na vsebino

[multi] Armored Core VI: Fires of Rubicon


Priporočeni prispevki

Vesolje, roboti... Not my cup of tea. Valjda si jaz ne bom zelel, da ti (ali kdorkoli pač) dobiš dobro igrico. Jaz si bom želel za sebe nekaj. Ko gledam to neko letanje robotov in phew phew samo zavijam z očmi :D

 

Uživajte pač, če vam je kul. Jaz pa bom že našel kaj. Če ne, pa tudi ne bo konec sveta. Sem komaj prav zagrizel v DS2 in potem NG+ pa ponovno DS1... Pa bo že kaj prišlo. 

 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Hernir reče pred 53 minutami:

Tomazek, čeprav to z Armored Core je že malo preseravanje pomoje, kaj na tem projektu ti ne deluje cool? Dober budget, dober gameplay, dobri devsi, what's not to like negro, saj giant mechi niso nič manj realistični od čarovnikov in trollov, ker si rekel, da imaš rad igrice, vsaj malo ugnezdnjene v realizmu :D

Okusi. Talanje minuskov zaradi tega je res nesmiselno.

Jaz ga čisto razumem.

Povezava do prispevka

Dajmo bit odkriti no :D

Edini razlog, da folk sploh čekira ta špil je ker gre za From in folk RABI novo Souls dozo. Sam se bojim,. da bodo krepko razočarani.

 

Drgač pa enostavno

bitsurugi reče Dne, 14. 6. 2023 at 17:25:

Mene pa žal ne povleče in je pač ena od tistih iger, ki niso zame, pa je lahko še kako dobra.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 7 minutami:

Dajmo bit odkriti no :D

Edini razlog, da folk sploh čekira ta špil je ker gre za From in folk RABI novo Souls dozo. Sam se bojim,. da bodo krepko razočarani.

 

Ne morem rečt za ostale, lohk pa govorim zase. Absolutno mi je glavni pull to, da je From zadaj - zaradi tega bolj spremljam zadevo, kaj sploh bo iz tega. Ampak tudi če bi bili avtorji, ne vem, GojcSoft Games in bi špil dobival 9ke in 10ke, bi me FUL pritegnil - pač dark sci fi, mecha roboti, bolj arkaden combat, kaj je sploh lohk še boljše :)

 

Edina razlika pri meni je to, da sem precej hyped že zdej, sicer bi bil pa šele po ocenah (če bi bile seveda dobre)

Povezava do prispevka

Mislim, kere gozdarske debate res. :D

 

1) kot da nekomu ne more SMRDET nek setting. Jaz recimo preziram cyberpunk okolje, na bruhanje mi gre. Sej kdaj požrem kakšno vsebino ampak more bit zadeva 9.3 / 10 vsaj, medtem ko mi daš meč, oklep in gozd pa goltam 6/10 robo cel vesel. Si predstavljam da vesolje/robote še lažje hejtaš. Tako da jaz ga čist štekam da se niti malo ne veseli, ampak če bodo padale desetke bo ziher probal in mu potem celo zna dogajat, kljub okolju.

 

Navedek

Edini razlog, da folk sploh čekira ta špil je ker gre za From in folk RABI novo Souls dozo. Sam se bojim,. da bodo krepko razočarani.

 

2)  Itak da je to res, ampak kaj ma veze? Model so po AC seriji ratal kralji na gaming sceni in si prislužili max respect vseh. Imajo nepredstavljivo več keša, znanja, izkušenj in osebja kot takrat ko so delali ACje, tako da praktično govorimo o istem IPju, vse okoli njega pa je popolnoma drugače. 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 14 minutami:

Evo, odkrit bom, poln kurac mam souls iger, in poln kurac mam, da vse mora bit souls in se primerja s tem. Sem zelo vesel, da bom dobil čisto nekaj drugega, še posebej, ker nikoli nisem igral mecha zadev.

 

Nekaj čisto drugega dobivaš na tedenski bazi :D Celega fuka balasta, povprečja in dobrega. Ne vem zakaj bi blo narobe, če nek studio izdaja samo žanr v katerem je odličen že čez desetletje. Če igraš širok spekter različnih iger, boš do smrti lahko zaposlen z igrami cele dneve :D

 

Evo, zdaj bom izrekel (zapisal) nekaj bogokletnega za marsikoga - na nek način si želim, da bo AC popolen fiasko in da se osredotočijo samo na en žanr (v različnih variacijah).

 

Največji nasprotniki takih mnenj so ravno tisti, ki igrajo svega i svašta in itak nikoli nimajo suše, da ne bi vedeli kaj igrat.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

 

Nekaj čisto drugega dobivaš na tedenski bazi :D Celega fuka balasta, povprečja in dobrega. Ne vem zakaj bi blo narobe, če nek studio izdaja samo žanr v katerem je odličen že čez desetletje. Če igraš širok spekter različnih iger, boš do smrti lahko zaposlen z igrami cele dneve :D

 

Evo, zdaj bom izrekel (zapisal) nekaj bogokletnega za marsikoga - na nek način si želim, da bo AC popolen fiasko in da se osredotočijo samo na en žanr (v različnih variacijah).

 

Največji nasprotniki takih mnenj so ravno tisti, ki igrajo svega i svašta in itak nikoli nimajo suše, da ne bi vedeli kaj igrat.

Zakaj bi se predalčkali. Mislim, vsak ma svoje mnenje, ampak tole je malce tralala mnenje. Saj se zavedas tega. Dark souls ni njihov edini produkt a ne? AC je bil prej. Če ne bi nekaj DRUGEGA probali, bi zdaj svirao kurcu, in ne spilal DkS 2.

 

Tko, da tvoja teorija pade v vodo že pri firmi o kateri govoris.

Povezava do prispevka

Jebi ga glej. Meni je sebično razmišljanje pač tuje. Večina najbolj butthurt osebkov glede te igre vas ima backloge in vedno kaj za igrat (tisti, ki nimajo so izvzeti). Mislijo, da morajo vsi studiji delati nekaj kar je njim po všeči in jih pač boli kurac, če nekdo nima kaj za igrati... glavno da oni zdraven 30 iger backloga lahko dodajo na seznam 31. Če pa nekdo izrazi željo, da bi dobil nekaj zase in se ne veseli določene igre pa ga treba raztrgat. Ok, naj bo :D

 

lp

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Zakaj bi se predalčkali. Mislim, vsak ma svoje mnenje, ampak tole je malce tralala mnenje. Saj se zavedas tega. Dark souls ni njihov edini produkt a ne? AC je bil prej. Če ne bi nekaj DRUGEGA probali, bi zdaj svirao kurcu, in ne spilal DkS 2.

 

Tko, da tvoja teorija pade v vodo že pri firmi o kateri govoris.

 

Jaz sem govoril o obdobju od DeS naprej. Sicer pa vseeno. Se vam iskreno opravičujem, ker sem izrazil osebno mnenje, da mi igra zgleda crap in se je ne veselim. Bom drugič bolj previden in ne bom izražal negativnih mnenj o igrah, ki so vam všeč meni pa ne. Ali pa tega kar bi si jaz osebno želel.

 

Dovolj za to temo, lp

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Dajmo bit odkriti no :D

Edini razlog, da folk sploh čekira ta špil je ker gre za From

To lahko pri vsakemu večjemu studiju rečeš ko imajo več teamov in delajo na različnih špilih.

 

Misliš, da ko bo Cory Balrog pokazal čisto novi IP špil na katerem dela, da folk nebo prečekiral samo zato, ker gre za Santa Monico?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Tomažek ne trolaj, ni to Bela tehnika, tukaj smo kolturni ljudje :D:D 

 

Prisežem, da ne trolam zdaj glede te igre. Sploh se nisem več imel namena spuščati v to debato od pred časom nazaj, ko smo že imeli podobno, pa me je Gatsujev post malo spomnil na to in sem napisal, da sem podobnega mnenja. Potem pa se je vsul plaz :) Se pa zdaj res umikam s te teme, ker me res igra niti malo ne zanima, brezveze pa ne bom zajebaval, ker sem povedal kar mislim in ni kaj za dodati. Igral jo mogoče celo bom kdaj (sprobal), če bodo res ocene čez 90 in ko konkretno pade cena. Čeprav bom glede ocen tudi previden, saj pričakujem podoben scenarij kot pri Cyberpunk, ko so podlegli hypu.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 47 minutami:

 

Jaz sem govoril o obdobju od DeS naprej. Sicer pa vseeno. Se vam iskreno opravičujem, ker sem izrazil osebno mnenje, da mi igra zgleda crap in se je ne veselim. Bom drugič bolj previden in ne bom izražal negativnih mnenj o igrah, ki so vam všeč meni pa ne. Ali pa tega kar bi si jaz osebno želel.

 

Dovolj za to temo, lp

Jajaja troll al ne tale victim opravicujem se, ne tega delat, nasi smo :D

 

Podal si teorijo, pol si si izbral tocno doloceno obdobje kdaj ta teorija funkcionira, nea gre to tak

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Jajaja troll al ne tale victim opravicujem se, ne tega delat, nasi smo :D

 

Podal si teorijo, pol si si izbral tocno doloceno obdobje kdaj ta teorija funkcionira, nea gre to tak

 

Jaz do začetka debate o tej igri tukaj na forumu nisem mel pojma, da so imeli take vrste iger prej. Sicer pa kot pravim vseeno... vsakemu svoje. Ampak ni potrebe po "dol tučti" nekoga, ker reče, da mu je nekaj totalno sranje in si želi, da bi prišlo kaj drugega. Jaz sem pred par leti tudi oboževal vse Ubi špile in sem non stop poslušati kako sranje so... pa nisem zaradi tega v luft skakal in jih/vas prepričeval nasprotno.

Povezava do prispevka

Se spomnem, ko sem se vrnil v gayming sceno po dolgem casu.. igral sem samo diablo 3 na prenosniku in kasneje destiny na ps4..

 

In nic malo se spremljal kva se dogaja na sceni in gledal neke meme fore na racun Dark Soulsov.. kao ful zajebana in frusrujajoca.. neki me je vleklo, ker sem vidu, da folk ful pali na ta racun, samo settings mi je bil totalno smeti in se nisem nikoli lotil

 

V kurcu mije bil setting ker neke rusevine, krs vitez in depresija... pol 1x sem downloadal za foro in za free, dark souls 2 za xbox360 in ko sem zacel igrat in vidu grafiko, loading time, ko te ubijejo in na sploh depresija settings in ne prevec lepa grafika, pocasnost in lesenost, ker pac nisem bil navajen, sem takoj obupal..

 

Pol sem obcudobal brata kako tip vztraja z nekimi velilkani  umirq in noli ga k jovo na novo in ni mi blo jasno kaj vidi v igri..

 

Nic pol, sem igral destiny, dobu virtualne frende in medtem je prisel Bloodborne in pac dva modela, ki sta prej igrala Soulse sta komaj cakala na BB in sel swm v BigBang na early access, ostalo je zgodovina

 

 

TL;DR

Soulsi so mi bili na zacetku tak smeti setting, da jih nisem moral videt na daljavo.. pol ko sem se navleku pa itak najjaci settings in level dezajn

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 urami:

Se spomnem, ko sem se vrnil v gayming sceno po dolgem casu.. igral sem samo diablo 3 na prenosniku in kasneje destiny na ps4..

 

In nic malo se spremljal kva se dogaja na sceni in gledal neke meme fore na racun Dark Soulsov.. kao ful zajebana in frusrujajoca.. neki me je vleklo, ker sem vidu, da folk ful pali na ta racun, samo settings mi je bil totalno smeti in se nisem nikoli lotil

 

V kurcu mije bil setting ker neke rusevine, krs vitez in depresija... pol 1x sem downloadal za foro in za free, dark souls 2 za xbox360 in ko sem zacel igrat in vidu grafiko, loading time, ko te ubijejo in na sploh depresija settings in ne prevec lepa grafika, pocasnost in lesenost, ker pac nisem bil navajen, sem takoj obupal..

 

Pol sem obcudobal brata kako tip vztraja z nekimi velilkani  umirq in noli ga k jovo na novo in ni mi blo jasno kaj vidi v igri..

 

Nic pol, sem igral destiny, dobu virtualne frende in medtem je prisel Bloodborne in pac dva modela, ki sta prej igrala Soulse sta komaj cakala na BB in sel swm v BigBang na early access, ostalo je zgodovina

 

 

TL;DR

Soulsi so mi bili na zacetku tak smeti setting, da jih nisem moral videt na daljavo.. pol ko sem se navleku pa itak najjaci settings in level dezajn

Tole glede Souls iger je bila pri meni identična zgodba. :D

Povezava do prispevka
Vesoljc reče pred 6 urami:

Love souls settings, ker sem Berserk fan in škoda ker v soulsih ni Sekiro gameplay mehanike. Missed opportunity.

No, evo, meni pa Sekiro ne leži, ker ne maram ritmičnega udejstvovanja v špilih. Vse ostale FromSoft špile sem preigral brez uporabe parry mehanike.

 

Razumem pa kako bi to lahko bilo nekomu všeč. Armored Core bom zih igral, ker izgleda kot my type of game, streljanje+šviganje levodesno

Povezava do prispevka

Ne, sem pa gledal videje. 

Bom probal in obupal :D 

 

Sej so mi nekateri settingi bolj všeč kot drugi, samo bolj mi je pomembno kakšen je špil mehanično. Japonska mitologija, samuraji in shinobiji so mi ZELO všeč, bolj kot mecharoboti in veliki železni prostori, samo fix sem, da mi bo AC bolj všeč kot Sekiro.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...