Skoči na vsebino

[multi] Armored Core VI: Fires of Rubicon


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

Seveda ne. Saj sem od prvega trailerja, ki smo ga videli tukaj vedel, da to ne bo zame. Celo precej boljše mi deluje kot mi je takrat, še vedno pa ne za moj okus.

Dve leti nazaj tudi vse ostale From igrice niso bile za tvoj okus, zdaj pa igraš zmodan Dark Souls III na PC-ju, ker ne veš več, kje bi dobil fiks :D

Povezava do prispevka

Všeč mi je da ni samo gun and run, kar naenkrat sem hyped.

 

To bo nekakšen Doom Eternal z lock on streljanjem in zbijanjem sovražnikovega posture-a. Velik povdarka na temu, da veš kje si v prostoru (Lukaku ne zmore igrati kaj takega) in kdaj se izmikat 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Hernir reče pred 15 urami:

Dve leti nazaj tudi vse ostale From igrice niso bile za tvoj okus, zdaj pa igraš zmodan Dark Souls III na PC-ju, ker ne veš več, kje bi dobil fiks :D


Tomazek se enostavno ne zaveda, da vedno ko požene From igrico, nekje na svetu umre arašidov grmiček. To sicer nek pomemben podatek, ampak je vseeno dobro vedeti.

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

 

Ne vem kaj za kurca gledam ali poslušam, ampak ima pa vse skupaj zelo proper vibe

 

Zdej pa počakat da Vatti Smradja naredi 10-delno analizo videa, kjer bomo na podlagi trailerja lahku uživali v predstavitvi osemdesetih likov in dvanajstih podzgodb, po weapon loadoutu treh robotov bomo do obisti analizirali vse mehanike v igrici, v bonus epizodi pa bomo spoznali še skrivni dvojni pomen zvitega gatling guna.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Hernir reče pred 9 minutami:

Za gornje izjave sem pa prav minuske potalal :D. Ne bit tako zapeti fantje, meni se zdi, da From Software zelo paše na velike meche in bo res carska igračkica 

 

Saj je letos že izšel nov Nioh, da vam malo poteši Sekiro itch

 

Tist je bil poor-mans Nioh in se ga sploh ne sme omenjat skupaj z igro ala Sekiro...

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 14 minutami:

I played 15 FromSoftware hardest games  :D

 

 

najebal smo ga

Tip je spremenil naslov videa. Najprej je naslov bil "I played all Armored Core Games". Zgleda, da folk boli kurac za to franšizo in je moral narediti stvar bolj clickbaity. :D

 

Drugače mi je tale AC vedno bolj všeč. Ful bolj gritty vzdušje ima, od tega kar sem pričakoval.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernir reče pred 1 uro:

Za gornje izjave sem pa prav minuske potalal :D. Ne bit tako zapeti fantje, meni se zdi, da From Software zelo paše na velike meche in bo res carska igračkica 

 

Saj je letos že izšel nov Nioh, da vam malo poteši Sekiro itch

 

Če bi ti tak teško našel kaj primernega za igrati, česar bi se res z veseljem lotil, bi razmišljal podobno kot jaz. Bi si sam tudi želel, da bi bil bolj odprt. 

 

Ne bit salty, če imamo ljudje drugačne želje od tebe :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Tomazek, čeprav to z Armored Core je že malo preseravanje pomoje, kaj na tem projektu ti ne deluje cool? Dober budget, dober gameplay, dobri devsi, what's not to like negro, saj giant mechi niso nič manj realistični od čarovnikov in trollov, ker si rekel, da imaš rad igrice, vsaj malo ugnezdnjene v realizmu :D 
 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...