Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2023]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 15 urami:

Na jok mi gre, da nocete sprobat Remnant 2! Gameplay loop je fenomenalen. Igra ima adventure mode, kar pomeni, potem ko koncas en svet, lahko ga replayas v adventure mode, in vse kar dobis tam, se prenese v original save. Je pa cist loceno, lahko menjas tezavnost itd. Plus, ko gres v adventure mode, dobis isti svet, drugacen. Drugi layout, drugi dungeoni, loot, bossi itd. Ja, igra ni dark souls nivo, ampak pizda, boljsa mi je kot vse ostale podobne, razen kakega Nioh 2. Muzka je super, bossi so dejansko inovativni, ni vedno sam arena in preganjanje. 

 
 

Jaz bom 100 % igračkal, ampak vprašanje kdaj 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 18 urami:

Fakof Fromovci za trofeje za katere je nujen MP :( Tako blizu a hkrati daleč od platine. Lp DS2 do nadaljnjega...

Najbolj sem bil srečen v Warcraftu, ko sem nehal achievemente delat.

 

Lep pozdrav,

MaDrung

Inženir

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Js sem vesel, da sem umazan casualc ... še vedno igram Diablo 4, niti še nisem sezonskega lika naredu, ker je "navaden" necro šele lvl 58. Te dni bom lahko malo več igral, tako da upam da ga prteram vsaj do tolko, da naredim capstone dungeon.

uredilo bitje Skunko
Povezava do prispevka
donžon reče pred 22 minutami:

kot pravi boomer, se vsake tolko vrnem kakšni stari igri, da dobim svoj nostalgični fix... trenutno to počnem z Indiana Jones and the Fate of Atlantis in sem kr srečen. Včasih pozabim kako dobri špili so to res bli


Jaz tudi. Pred par dnevi sem spet igral odlični Fate Of Atlantis. Ampak ne morem mimo tega, kar so zapisali čisto na koncu po zaključnih naslovih (credits).
Pizde lažnjive LucasArtovske.. obljubljali so "soon a new adventure with much younger Indy...".  In kaj smo dobili od tega? ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Horizon Burning Shores na very hard. Komaj čakam, da končam. Preveč je enega in istega. Prva igra je bila lepa izkušnja zaradi odkrivanja zgodbe v ozadju, tole pa že deluje utrujeno. Pred tem sem dal na pcju skozi Tomb Raider 2 + dodatek z modi za HD/1440p. Prvič sem igral, kaj, 26 let nazaj?

Povezava do prispevka

Greedfall

3/10

maxresdefault.jpg

Ena redkih iger, ki jih pred reviewom nisem preigral do konca. Po 15 urah se enostavno več ne morem prisilit igrat to skropucalo. V osnovi je RPG (ala withcer 3) z nekje tremi sovragi. Igra je polna dialogov, ki so povprečni. Voice acting je OK in najboljša stvar v tej igri.

Vse ostalo je horror show. Grafika je slaba. Kaj mislim pod to je, da igra sicer ima high-res modele, ampak izgleda neraalistično. Zgodba se ne premakne nikamor polna butastih dialogov. Recimo sovragi ti povejo, da bojo napadli tvoje mesto čez pol dneva.... liek why?? Kot argument ob zavrnitvi fakcije, da ti joina, uporabiš misel, da če on ne joina tudi ostali ne bodo, kot da ni to za njih le bonus.... fuck me.

Igra ti konstantno krade kontrolo kamere. Combat je za popizdit. Igrat mage je samo spam enega spella (Shadowbolt!!!). Premikanje je grozno, ker moreš skos držat šift za laufat in se ne da togglat, čeprav ne laufat sploh nima smisla. MApe so grozne. Me spominjajo na Guild Wars 1, kjer nisi moral čez 10 cm hribček, zarad invizible wallov. Combat tudi sestoji samo iz left click in dodge.

 

All in all, razvlečen prazen, dolgočasen, slabo tehnično izpeljan produkt. Deluje kot študentski projekt čez poletje.

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Študentski projekt...s tako mero pretiravanja bi komot lahko pisal opise za kaksno moderno gaming stran.

Sicer mam podobno izkusnjo, vse je tolk povprecno in meh da mislm da nisem igral dlje od 5 ur. Ampak nisem mogel verjet kje je catch, ker je igra na splosno dost dobro sprejeta pri igralcih in reviewerjih

Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 16 minutami:

Greedfall

3/10

maxresdefault.jpg

Ena redkih iger, ki jih pred reviewom nisem preigral do konca. Po 15 urah se enostavno več ne morem prisilit igrat to skropucalo. V osnovi je RPG (ala withcer 3) z nekje tremi sovragi. Igra je polna dialogov, ki so povprečni. Voice acting je OK in najboljša stvar v tej igri.

Vse ostalo je horror show. Grafika je slaba. Kaj mislim pod to je, da igra sicer ima high-res modele, ampak izgleda neraalistično. Zgodba se ne premakne nikamor polna butastih dialogov. Recimo sovragi ti povejo, da bojo napadli tvoje mesto čez pol dneva.... liek why?? Kot argument ob zavrnitvi fakcije, da ti joina, uporabiš misel, da če on ne joina tudi ostali ne bodo, kot da ni to za njih le bonus.... fuck me.

Igra ti konstantno krade kontrolo kamere. Combat je za popizdit. Igrat mage je samo spam enega spella (Shadowbolt!!!). Premikanje je grozno, ker moreš skos držat šift za laufat in se ne da togglat, čeprav ne laufat sploh nima smisla. MApe so grozne. Me spominjajo na Guild Wars 1, kjer nisi moral čez 10 cm hribček, zarad invizible wallov. Combat tudi sestoji samo iz left click in dodge.

 

All in all, razvlečen prazen, dolgočasen, slabo tehnično izpeljan produkt. Deluje kot študentski projekt čez poletje.

 

 

 

 

Meni ni bila tako napačna, grafika je solidna, gameplay ravno tako, studio Spiders je za moje pojme obetavno ampak jih manjkajo ravno tisti detajli, da bi igre spravili iz te povprečne sivine.

 

Sam sem igro preigral in bi ji dal 7/10 s tem da sem odpustil nekatere izmed pomanjkljivosti kot je voice acting(francozi pač) in pa bolje spolirano zgodbo.

 

Nekatere stvari izpadejo res osnovno.

Povezava do prispevka
seattle reče pred 48 minutami:

Študentski projekt...s tako mero pretiravanja bi komot lahko pisal opise za kaksno moderno gaming stran.

Sicer mam podobno izkusnjo, vse je tolk povprecno in meh da mislm da nisem igral dlje od 5 ur. Ampak nisem mogel verjet kje je catch, ker je igra na splosno dost dobro sprejeta pri igralcih in reviewerjih

 

Jaz sem se prebil čez 15 ur in igra enostavno ne postane boljša. Po googlanju isto pravi folk, da če ti ni OK praktično od začetka, ti tudi do konca ne bo.

 

Armando reče pred 44 minutami:

Meni ni bila tako napačna, grafika je solidna, gameplay ravno tako, studio Spiders je za moje pojme obetavno ampak jih manjkajo ravno tisti detajli, da bi igre spravili iz te povprečne sivine.

 

Sam sem igro preigral in bi ji dal 7/10 s tem da sem odpustil nekatere izmed pomanjkljivosti kot je voice acting(francozi pač) in pa bolje spolirano zgodbo.

 

Nekatere stvari izpadejo res osnovno.

 

Zanimivo. Meni je bil ravno Voice acting najboljša stvar igre (povprečno dober). :/

 

Kako ti je bil combat? Res v RPGjih ne pomnem tehnično slabšega. Nekako tako, kot MMO, samo da imaš samo 2 spella.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 26 minutami:

Je kdo že igral  The Expanse: A Telltale Series ?
Epizoda 1 je štartala že 27. julija.

Čakam na vsaj dve epizodi, da vidi a je to to ali TT pokopljemo.:D

 

MaDrung reče pred 13 minutami:

 

Jaz sem se prebil čez 15 ur in igra enostavno ne postane boljša. Po googlanju isto pravi folk, da če ti ni OK praktično od začetka, ti tudi do konca ne bo.

 

 

Zanimivo. Meni je bil ravno Voice acting najboljša stvar igre (povprečno dober). :/

 

Kako ti je bil combat? Res v RPGjih ne pomnem tehnično slabšega. Nekako tako, kot MMO, samo da imaš samo 2 spella.

Sicer je že kar precej časa minilo, ko sem igro preigral. Špil je na nivoju nekih Risen/Elex zadev. V izbi good junk.:lol:

Povezava do prispevka

Kaj igram zadnji teden?  Na PCju BG3 in mal Turbo Overkill.   Na PS5 pa sem dokončal kampanijo Diablo 4. Po zadnjem patchu je moj Barbarian mnogo močnejši, ampak ne vem če se mi da še nažigat. Raje sem mal zagnal F1 2023 in igram mal kariero (zelo dobro se vozi na gamepad) , pa mal tudi probam SW Jedi: Survivor, ampak me neki še ne potegne.  Če se mi da, tudi kaj na PSVR2 začenem, kak Tetris mal za zen. Vse gre bolj počasi pri meni, ker do 2 uri max na dan vse skupaj igram. 

Povezava do prispevka
fric reče pred 22 minutami:

Čakam na vsaj dve epizodi, da vidi a je to to ali TT pokopljemo.:D

 

Sicer je že kar precej časa minilo, ko sem igro preigral. Špil je na nivoju nekih Risen/Elex zadev. V izbi good junk.:lol:

Sam res. Sem igral pred davnimi leti Risen 3, in sem tudi stisnil delete :D

Povezava do prispevka

Pentiment. Igram sicer že v drugo (ali celo v tretje, kdo bi vedel..). 
Ne morem  verjet, kako dobra je ta dokaj spregledana igra. Sploh pa glede pisav. Prav kurjo kožo dobim, ko vidim gotico (ker smo v srednji šoli to na polno trenirali z dokaj dragimi peresi). 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Važno je samo to, da ti stoji! Zato bodi hvaležen, ker boš na stara leta lahko obujal prelepe spomine. :)  

Tbfh impulziven nakup. Šel sem v mullerja po kremo za stopala, pa en čaj sem si še vzel. Grem še pogledat malo figure dinozavrov pa vidim, da imajo to na zalogi.

 

Še največ dela sem imel, da sem ps4 spakiral nazaj v škatlo. 😂

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Benx reče pred 1 uro:

Včeraj začel novo zeldo, zdajle se bom malo prisilil da kaj naredim, potem pa direkt nazaj pred tv. 

Ne naredi iste napake kot jaz in sledi najprej točki kamor te špil pošilja, da se ti nekaj odklene

 

Jaz sem se mučil več kot eno uro se jebat v eno smer in potem nazaj po isti poti

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...