Skoči na vsebino

Starfield (Xbox, PC)


Priporočeni prispevki

Eto sem vrgel še nekaj časa v tole igro. Ni odbijajoča, ampak res ni noben presežek. Nekaj nekaj glavnih misij, par stranskih, da pajsnil eno boljšo ladjo, pa en outpost zgradil (dost slabo narejeno ta del).  Fighti z ladjami so mi dosti slabi. Včeraj pa še res skoraj živce izgubil pri navigiranju mape.. pa ker retardirnac je to delal.. totalno neuporabna in nepregledna :wacko:

V bistvu tale review dosti dobro povzame tisto, kar mene moti.

 

https://www.eurogamer.net/starfield-review  3/5

 

Tako, da ja če jo imate na gamepassu probajte, drugače počakajte da bo pol cene. 

Povezava do prispevka

Meni kar dogaja. Edini problem ki ga imam je da zdaj vsakic pristanem v jeci, ker en izmed glavnih likov za nadaljevanje glavne misije zahteva da nekaj ukrades. Tisto se potem oznaci kot contraband in ne mores odstraniti iz inventorija ker je quest item. Mogoce na neki tocki igra odstrani ta quest item, samo ne morem pristati na planetu, kjer je nadaljevanje tega questa, ker me prej vrzejo v keho. In zdaj se bom moral it smuglerja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...