Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 39 minutami:

Ja, na srečo je to totalno nepomembno za prave igralce From in From like igračk...

Misliš za tiste, ki niso dost sigurni vase v teh igrah, da bi se dokazali. "Prave igralce" ne obstaja, ker pol ne bi vsak izmed nas po svoje igral te špile

Povezava do prispevka

Ne, smešno mi je, ker sem ob pisanju komentarja točno vedel na odziv koga in kakšen odziv čakam... grem malo pogledat gnoj in mi javi obvestilo "Wera". Itak sem lolnil ob tem "naključju".

 

Pa je mi tudi malo dolgčas ja... grem brat, ker se mi ne ljubi spravit v BG3, ker preveč časa vzame, večer pa je že tu.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

 

Nadaljevanje zgodbe. Ponoči je bil patch na ps5 (xbox je povsem grozno, sploh še nima niti osnovnih patchev, devi pravijo da pride čez nekaj dni šele), ampak še vedno ni ok.

 

Quality mode je obupen, performance je sedaj malo boljši, z occasional dropi/stutterji. Je pa grozno dosti pop upov tekstur. Priporoča da se počaka še kak patch.

 

Pa model se ne vrže več v prepad :D 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 32 minutami:

 

Nadaljevanje zgodbe. Ponoči je bil patch na ps5 (xbox je povsem grozno, sploh še nima niti osnovnih patchev, devi pravijo da pride čez nekaj dni šele), ampak še vedno ni ok.

 

Quality mode je obupen, performance je sedaj malo boljši, z occasional dropi/stutterji. Je pa grozno dosti pop upov tekstur. Priporoča da se počaka še kak patch.

 

Pa model se ne vrže več v prepad :D 

 

ne sej skoci sako uni druigi ga kao vrze dol =))))

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 urami:

Kaj pa naštevajo največje minuse? Zraven performanca? Ker mi je zanimivo, da vsi Youtuberji, kio jih spremljam hvalijo zadevo. Jaz sem res skoraj prepričan, da mi bo kul, ker mi je še prvi del bil zelo kul, ki je bil kar popljuvan od večine ostalih.

predvsem to da ni FROM :D

 

Js bom tole kr skippal, po ogledu parih slajdšovov me sploh ne pritegne, plus mam še cel ER za preigrat, kar v mojem primeru izrabe časa pomeni ene 2 leti :D 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 minutami:

Se spomnite, ko so rekli, da bo UE5 lažji za codat in optimizirat?

zdejle sem šel lih čekirat kateri pogon uporablja Bluepointov Demon's Souls - isti kot njihov remake Shadow of the Colossus :ododava: Demon's Souls res lepo dela in lepo izgleda

Povezava do prispevka

Sem sprobal preko accounta od kolega, ki se je zajebal in kupil day1.

 

Moj bog, iz prve roke poročam, da je špil OBUPEN tehnično. Opazni frame dropi in stuttering (zaboga, jebe se mi za grafiko, če špil nima konstantnih 60 ali 30 fps, saj je vendarle akcijski špil in ne potezni RPG) že takoj od samega začetka, sploh, ko greš v Umbral.

 

Pol prideš do huba in še bolj šteka, pa res opazni pop ini tekstur, moraš bit res slep, da te ne moti.

 

Also, sem prišel do stopnic... patch je ta zadnji, 1.08.... mislim, da so njegove sposobnosti leapa v brezno še povečali :D 

 

 

:D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Folk ful pretirava pri ER. Šur, igra ima pop-in in 50-60fps fluktuacije v open world, pri bossih je pa smooth 60.

 

Ampak le, če igraš PS5 verzijo, PS4 verzija je 60fps skozi cel špil in v nobeni varianti nima debilnih nepričakovanih frame dropov, zarad kerih bi umrl ali nekaj.

 

Najmanj polished FROM content je proti tem kot TLOU2 Vs Cyberpunk 1.0.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...