Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Bodi politik

 

ko te vprašajo: Na naše vprašanje, ali se je predsednik vlade Janez Janša ob decembrskem obisku 2020 srečal s predstavniki izraelskega podjetja NSO

in odgovoriš

 "Slovenija se v času mandata te vlade ni zanimala za nakup omenjenega programa (Pegasus)."

???

profit

 

 

Šit, če si bil v šoli vprašan, v katerem toplotnem pasu se nahajajo države južne Evrope, ti pa si začel govoriti "v južni evropi ima pomembno vlogo turizem", si nafukal ful

 

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 3 urami:

also, vezjak spet "na sledi"

 

 

Navedek

Medtem ko naša prijava na medijskem inšpektoratu zoper spletno mesto Nacionalne tiskovne agencije (STA), še čaka na odgovor, saj smo jih prijavili ker nam grejo na resno na k*rac, so vzniknili še trije novi portali.

sem mal popravu Vezjaka, ki sicer nima pojma o medijski zakonodaji ampak ok.

uredilo bitje BuDi
  • Trol 3
Povezava do prispevka
BOCo. reče pred 6 urami:

Kaj sedaj bo že vsak član SDS-a imel svoj novičarski portal? Pa kam k**** gremo...

 

veš kaj bo to delalo za SEO, sheranje objav med različnimi social media profili, offsite backlinkanje, retweetanje, repostanje, quotanje, ni da ni... to na najhujšem swinger partyju udeležencem ne šprica sperma tok po faci kot se bo klele brizgalo drug po drugem :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 4 urami:

Koprive imajo polne roke, ker se EU spet spotika ob stanje v državi. Bruselj glede vladavine prava v Sloveniji zaskrbljen glede imenovanja tožilcev in groženj novinarjem.

 

Lepo. Le da se s tem ukvarjajo le opozicija in slovenski mediji. "Evropa se ukvarja". Tipičen slovenceljski levak, ki ne vidi čez karavanke.

  • Trol 1
  • Solzice 2
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 18 minutami:

Aja, Evropska Komisija je opozicija. Nas je Waslič nekaj novega naučil danes.

 

Drugače pa kaj si opustil svoj trademarkovski 24KUL, bi lahko še bolj sfalil. :rofl:

 

Evropa se ukvarja #1

 

Evropa se ukvarja #2

 

Evropa se ukvarja #3

 

Evropa se ukvarja #4

 

 

 

Celo mi je uspelo najt enovrstičnico v "el pais"

 

Evropa se celo res ukvarja

 

 

Navedek

Mencionaría a Eslovenia, por el trato a los medios de comunicación. Hay un problema, en concreto, con la financiación de la agencia de prensa eslovena. Debemos respetar a los medios porque son una parte indispensable de nuestro sistema democrático. 

 

prevod

 

Omemba v Sloveniji glede komunikacijskih medijev. Težava je predvsem pri financiranju slovenske tiskovne agencije. Medije moramo spoštovati, ker so nepogrešljiv del našega demokratičnega sistema.

 

To je le novinarski izvleček kar je govorila Jurova, BTW.

 

 

 

 

Vem, da levaki živite v svojem svetu in vaše edino okno v svet je 24KULtv in RTVslo. Ampak realnost je malo drugačna, kot vam jo prodaja slovenski medijski mehurček.

 

 

 

 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Waslich reče Pravkar:

Ampak realnost je malo drugačna, kot vam jo prodaja slovenski medijski mehurček.

Napiše nekdo, ki sledi nori24tv in podobnim "medijem". Me zanima, če vsi zagreti zagovorniki chelavega dejansko podpirate tudi homofobijo, rasizem, ksenofobijo, (vstavi poljubno)fobijo al ste res sam tok zaljubljeni v "velikega" vodjo, da dejansko doživljate slabost že ob rahli omembi vsega, kar ni vir edine prave resnice, to le je beseda chelavega?

Povezava do prispevka

Ne gre se za to ali jaz sledim Nori tv ali berem mein kampf pred spanjem. Keč je v tem, da slovenski mainstream mediji so pretežno v rokah sedanje opozicije in manipulirajo z vami. Vam predstavljajo neko kvazi resničnost, kjer je veliko izkrivljanj ali celo laži. Sem se samo spotaknil ob dejstvu, da vas peljejo žejne čez vodo. 

uredilo bitje Waslich
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 16 minutami:

Keč je v tem, da slovenski mainstream mediji so pretežno v rokah sedanje opozicije in manipulirajo z vami. Vam predstavljajo neko kvazi resničnost, kjer je veliko izkrivljanj ali celo laži. Sem se samo spotaknil ob dejstvu, da vas peljejo žejne čez vodo. 

Isto se lahko napiše za vse "novice" iz noriškega kraljestva. So v rokah vemo koga, manipulirajo s svojimi privrženci z neko kvazi resničnostjo, kjer je ogromno izkrivljanj resnice kot tudi laži in vse svoje ovčice peljejo žejne čez vodo. ;)

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 26 minutami:

Erbežnik je bil men vedno cool guy, se vidi da ima zelo intimen odnos do prava EU in mednarodnega kazenskega prava. Očitno ima tud zelo pokončen karakter.

Pokvarit si ime ali kariero zaradi enih "šefov" ni vredno. Taki šefi pridejo in grejo.

Povezava do prispevka

Nakladač velik in ultimativni komolčar. Sicer izredno pameten tip ampak bolestno ambiciozen. Med drugim podtaknjenec SDS ministru, da ga malo nadzira. On je mislil da bo osebno vodil trilog pogajanja v Bruslju, minister bo pa kimal in sedel mirno poleg njega, to se do sedaj še ni zgodilo in je izven protokola. Pač, hotel si je nabildat CV, nobene škode, bo pač še N-tič kandidiral za ustavnega sodnika. Sploh se mi pa zdi malo nizka takole udrihati po ministru kako da govorijo za njegovim hrbtom, ko je ravno on tisti o katerem se je največ govorilo v negativnem smislu.

  • Trol 1
Povezava do prispevka
Nodi reče Dne, 20. 7. 2021 at 15:34:

Se vidi da je Žan na dopustu 😉

 

ni, ni, danes je spet briljiral na TW.

 

 

NixoN reče pred 21 urami:

Napiše nekdo, ki sledi nori24tv in podobnim "medijem". 

 

prijatelj, kako to mislis 'medijem'?

 

ocitno si spregledal, da je to izredno resen medij, resen kot le kaj. :)

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pa minutko slabosti mi lahko oprostiš, sicer pa ;)

médij -a m (ẹ́)
1. nav. mn. komunikacijsko sredstvo, zlasti časopisje, radio in televizija, namenjeno širši javnosti: elektronski, tiskani mediji; lokalni, naši, tuji mediji; novinarji neodvisnih medijev; oglaševanje v medijih / množični mediji / pojavljal se je v rumenih medijih rumenem tisku

 

Wat da faq is this? 1. državno prvenstvo v SEKANJU komunističnih (totalitarnih) simbolov? In jaz sem zamudil to priliko obračuna s preteklostjo...

Pri 2. izvedbi novega državnega prvenstva bodo naprednejši in bodo uporabili ročne žage, da bodo še nas, "umazane" metalce privabili na "žagaje". \m/ 

Sam še predlog pošljem Jožatu.

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
BuDi reče Dne, 20. 7. 2021 at 15:00:

sem mal popravu Vezjaka, ki sicer nima pojma o medijski zakonodaji ampak ok.


ce je karkoli narobe, ispektor poslje poziv in ti da moznost, da zadevo uredis (ali si jo vmes ze bil uredil) do dolocenega roka (mislim da je meni dal en mesec) in ukrepa sele ce nisi uredil do roka

 

res pa je tri mesece sumljivo dolgo

Povezava do prispevka
Navedek

Organizator mora prav tako na vidnem mestu s pisnim obvestilom obvestiti udeležence prireditve oziroma shoda, da je izpolnjevanje pogoja PCT obvezno, je sporočila Vlada RS. Odloki bodo stopili v veljavo v ponedeljek, s pomočjo aplikacije bodo odčitavali, ali je koda veljavna ali ne, je pojasnila dr. Logar. Če organizatorji izpolnjevanja pogoja ne bodo preverjali, bodo po njenih besedah najverjetneje kaznovani z globo v višini od 400 do 1000 evrov. 

 

A niso sami zavrnili 77 proti 1 zakona ki je to urejal. Sedaj pa spet nek odlok vn dajo, ko reklo ustavno sodišče, da ne smejo z odloki takih stvari urejat

 

 

Kurbe nesposobne fašistične mongoloidne

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...