Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

drevored reče pred 2 urama:

@doz ti ziher ves, kje se najbol splaca kupit aftermarket zimske felge?

do sedaj sem vse kupoval v matsport, ni bilo težav ter zraven lepo natisnejo TUV, sicer pa lahko kupiš rabljene se jih da dobiti zelo ugodno ampak bodi pozoren na ET in KBA številke da boš lahko homologiral...

Povezava do prispevka

Ja

 

Alpa pazi to 

 

Corolla hb, ki je itak samo v hibrid izvedbi se začne pri 30k

2 leti nazaj je bla corolla karavan, sol paket, hibrid, 24k

 

Tragedija u picko materino 

 

 

Edit: sm sou gledat cene, osnovna hb corolla luna je slabih 28k, sam je res svoh oprema... 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

Sem bil zadnič na Toyoti, v salonu so imeli RAV4 PHEV, Camry, CH-R in tisti električni faks (bz4x?). Najcenejši je bil CH-R (35k), najdražji menda faks (okoli 65 k), RAV4 60k, Camry je bil 42k. Opreme se ne spomnim točno.

Pa se je meni folk zgražal, ko sem dal 40 za Hiluxa (zdaj je enakovreden 58).

 

So mi pa dali Corollo Sedan kot nadomestno vozilo in sem kar navdušen, zelo lepo se pelje, ni pretrda in ni premehka, (ročni) menjalnik odličen, pozicija za volanom tudi zelo v redu. Motil me je edino šunder od koles na slabem asfaltu in 1.5 motor, ki je s 3 cilindri ropotal ko kak traktor. Bi pa vseeno priporočal, sploh za ~20k. Ko sem kupoval sem se slinil čez Corollo karavan ampak so hoteli za GR Sport 2.0 imeti mislim da nekih 32 jurjev. Ne hvala.

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 1 uro:

Uf, sam za tolko km pa ac vožnja pomoje se ti ne splača saltat na hibrida? Boš mel še vedno manjšo porabo z dizlom... 

 

Ma kolega ima na Corolli 2.0 hibrid (180 HP) povprečno porabo po AC nekje 5.5l.

 

Jaz z mojim Aurisom pridem komot na AC na 5l z vožnjo po omejitvah, se pravi 130kmh.

 

Kot vedno pravim, v poštev treba vzet vse vzdrževanje, ne samo, koliko goriva avto porabi, to je še najmanjši problem.

 

Samo kakor koli obrneš je Yaris Cross najbolj precenjen avto v Toyota ponudbi (poleg Aygo X, ki je res ena kanta).

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...