Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

drugače povem iz prve, s temi 1.0 načelomo ni nobenih težav. se zna zgodit kakšna glava, ampak zelo zelo redko, sploh pri teh 2017 naprej ni bilo več teh težav. kar dodelan motor s strani Forda. Ga ima punca 110K km, samo servis in nobene težave. Glave so velika hiba Oplov (1.4).

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 20 urami:

ma ne vem, nisem zasledil nekih groznih napak

 

no ok, @obstek vem da je imel težave sam to je bilo 200km+ kolikor se spomnim

Nekaj čez 200 tisoč km sem imel, ko je počil bat in so potem obnovili mašino. Moja starša z 1.0 motorji nikoli nista imela problemov, pa sta delala 40 tisoč km letno. Prevagala je po moje avtocesta, onadva namreč nista nič vozila po avtocesti, moj Cmax pa je klonil pod pritiskom.

 

Povezava do prispevka
Bunnee reče Dne, 7. 2. 2023 at 14:22:

Fotr bi vzel novega XCeeda 1.5 Way oprema za nekih 23k eur. A so kake znane težave tega motorja/modela, a bi kaj drugega še pogledal?

Jaz vozim Ceed z 1.6 dizlom, fotr tastaro Ceed 1.6 dizl, bratranc 1.0 turbo bencinarja, stric si je omislil 1.5 t bencinarja xCeed... cela familija na Kii

Porabo imam cca 5.2 litra na 100 km. Delam cca 25k letno. Mehansko po 75000km ni napak je pa v notranjosti opazit kakšna nepravilnost, recimo pod vetrobranskim steklom mi leze tista črna pena ven... zaradi vročine poleti se lepilo zmehča in ker je nabita notr mi je vn začela rint. Popravljat ne mislim ker bi bilo potrebno celo armaturo razšravfat, popravit in skupej dat nazaj... kar pomeni da se lahko pojavi še več čričkov...

 

Mene osebno mika nova Sportage in bi verjetno tudi bencin vzel... zdej je že tam tam kar se cene nafte pa prevoženih km sta skor na istem: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18038091&display=Kia Sportage

 

 

Povezava do prispevka

2019 prius 550.000 kilometrov...

kapo dol lastniku

 

od vseh avtov, ki sem jih vozil tudi GRMNja, je ravno toyota tisto kar imaš filing da bo delalo

bejba ma aurisa in res deluje narejeno kvalitetno... če primerjam z naprimer civicom x je civic kup ropotajoče plastike,

podobno za yarisa grmn, edini avto do sedaj, če sem ga vozil hitro hitro me ni skrbelo da bo kaj šlo v maloro :)

se pravi 2034 se kupi kakšno fajno toyoto da me zdrži do smrti, elektro naj pa vozi kdor hoče ::)

 

 

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...