Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

shure reče pred 11 minutami:

Neumno vprašanje: kako nastavim, da mi 1-4 jemljejo potione iz belta pravega tipa, tudi če jih ni več noter? Nekako kot je to na konzoli. Nisem navajen in crkujem zaradi tega.

 

če misliš auto-fill iz inventorija - Shift + left click na potion . Zafilla prosto pozicijo

Povezava do prispevka

Men se zdi, da 1000+ lifa in polni resisti poskrbijo, da vsaj med samim farmanjem ne umiram več. Pa lepo poln belt full rejuvov. Nazadnje ko se spomnem da me je ubilo je bilo ko se mi je zaradi neaktivnosti izklopil tv in preden sem ugotovil wtf je to sem bil že mrtev :) Al pa druga štorija, men manjka sam še 2 bara do lvl90, mi reče brat pejt rajš baalrune zdej ko si že tk blizu (drgač dobivam xp s farmanjem). Si rečem ajd, sej ma prav, joinam baalrun glih lepo na začetku gejma, tipac ofne portal, js itak prvi noter in sam one-shot od burning soulov XD 

Povezava do prispevka
shure reče pred 8 minutami:

Tema je popolnoma zamrla, a sem edini, ki še igra? Sorca je kljub temu, da je glass cannon ene 10x bolj uživantska za igranje kot Hammerdin.

 

Jup. Jaz sem dal na pavzo, trenutno igram Returnal, sicer sem še na voljo, če kdo rabi za Uberje ali pa za kak hiter run, da bi pa na veliko grindal, pa se mi v tem trenutku ne da.

 

 

Povezava do prispevka

Pavza ( bolj ali manj). Se mi zdi da so mi tiste začasne blokade igranja čist vzele voljo do slednjega.  

 

Tu pa tam se zaženem kak hiter sorc run, a pravega entuziazma ni več. Sem najprej mislil vse spraviti čez hell...no, vsaj 3 sem ( in se dva do 45).

 

P.s.

Sem malo pocekiral cene na d2jsp...se zgleda to odraža tudi tam ( poleg ostalega), saj so cene že čisto v kanti.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

bi rekel da nas je kar dost nehalo igrat.

 

jaz zato krivim manjko lokalnega communityja kot je bil to nekoc. baal runi na hellu so prakticno neobstojeci. mogoce bo za ladder drugace, ker se bo vec folka trudilo dosect 99. pac nekoc si lahk v igrinem lobiju trejdal s slovenci, spraseval za nasvete in usluge (rushe). zdej pa bolj kot ne vsi samo solo igrajo.

 

kot drugo je pa to da smo stari in d2 pozre ogromno casa.

 

sej jaz sem zadovoljen. sem dobil sus nostalgije v zilo, uzival v igranju in potopil kar precejsnje stevilo ur noter. tko da no ragrets.

Povezava do prispevka

@bigboss82: kako za Diabla tebi uspe dobiti dva seta ključev v dveh urah? Ali sem jaz tako nesrečen (delno tudi nesposoben), ampak dobil sem šele 3x5 v ene 5 urah, rad bi pa vsaj dva seta, da ne težim bitsuju prevečkrat. Glede na število poskusov bi jih moral imeti vsaj pol več, prekleti RNG. Vsaj Nihlataka sem zdaj naštudiral, ker me je na začetku parkrat fentalo, pri Countess in Summonerju pa nisem nikoli umiral. Countess pa noče droppati kaj več kot Lem...

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Sem si vzel malo bolj na izi, imam pa končno dva keyseta. Kako so škrti s temi ključi. :D Chaos, trav in krave niso droppali nič pametnega, no razen en Shako.

@bitsurugi: ko se ti bo dalo narediti dva Uberja mi prosim javi, lahko tudi naslednji teden, se ne mudi. shure#21947  Bi poskusil sam, ampak ko sem gledal po netu je no fucking way, da to izvedem.:rofl:

 

EDIT: ce bi kdo drug kdaj skupaj farmal naj me doda. Imam Hammerdina in light Sorco.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 11 urami:

Sem si vzel malo bolj na izi, imam pa končno dva keyseta. Kako so škrti s temi ključi. :D Chaos, trav in krave niso droppali nič pametnega, no razen en Shako.

@bitsurugi: ko se ti bo dalo narediti dva Uberja mi prosim javi, lahko tudi naslednji teden, se ne mudi. shure#21947  Bi poskusil sam, ampak ko sem gledal po netu je no fucking way, da to izvedem.:rofl:

 

EDIT: ce bi kdo drug kdaj skupaj farmal naj me doda. Imam Hammerdina in light Sorco.

 

Sure. Lahko tudi kaj čez vikend, če boš kaj online.

Povezava do prispevka
shure reče Dne, 25. 11. 2021 at 7:08:

Sem si vzel malo bolj na izi, imam pa končno dva keyseta. Kako so škrti s temi ključi. :D Chaos, trav in krave niso droppali nič pametnega, no razen en Shako.

@bitsurugi: ko se ti bo dalo narediti dva Uberja mi prosim javi, lahko tudi naslednji teden, se ne mudi. shure#21947  Bi poskusil sam, ampak ko sem gledal po netu je no fucking way, da to izvedem.:rofl:

 

EDIT: ce bi kdo drug kdaj skupaj farmal naj me doda. Imam Hammerdina in light Sorco.

jest sm za mf rune

igic#2731

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...