Skoči na vsebino

[multi] ARKADNE DIRKAČINE FOREVER


Slinch

Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 1 uro:

Isto tomb raider enko. Fak

Ne se jebat - tudi jaz :(

 

Ampak TR1 je šel vsaj enmu, ki ni imel nič. Road Rash je šel enemu k so delal v Nemčiji in bili naloudano s kešem, kt da bi Andrejus jr. posodil igračko in je ne bo vrnu

Povezava do prispevka

samo rally 2000 mislim da je mel ful daljse etape kot pa CMR in je to ubilo mal skupno igranje...potem je bil se richard burns rally samo tisto je blo ze zajebano...

 

gp2 pa itak...kolk ur je slo tam.Fak, pa kaksen community je bil okoli igre. ogromno razlicnih sezon, dirkalisc.Se spomnem da je bil se celo career mode kjer si rocno kucal rezultate in si kao dobival pogodbe. aja pa gp legends isto.Majkemi to sm vse mel original pa nimam pojma kje je to zdaj :/

Povezava do prispevka

Igrali smo vse, ki ste jih našteli, dodajam še

 

 

 

Burnout 2 in 3

Death Rally

Destruction Derby 2

 

Death Rally špil od Remedy :wub: Burnout pa itak najbolj fun igra v dvoje, sicer smo bli že v srednji šoli ko smo igrali na PS2, je pa Burnout 3 gladko špil k sm ga največ naokol posojal

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 urami:

Kateri so vam še kaj top nostalgični racing špili? Torej ne nujno, da so prenesli test časa, lahko so v 2024 gospodovem slabši od Evil West, ampak kateri so vam top nostalgični?

 

Need for Speed 1 in 2, sploh dvojko smo na polno nažigali pri sošolcu, ki je imel takrat edini proper gaming PC z voodojem, SE verzija je bila res grafično bomba za takrat

NFS Porsche, ogromno sem ga preigral, ko sem sam dobil gaming PC

Wacky Wheels

Micro Machines

Lotus Turbo Challenge (mislim, da je bila to trilogija iz zgodnjih 90-ih, pa se ne spomnim kater del sem igral celo poletje na dopustu pri sorodnikih na SLO obali)

Re-volt  (z avtočki na daljinsko iz konca 90-ih

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

@Raz

 

Od Lotus-like igric sem jaz igral Lamborghini: American Challenge, ki sem ga skinil z Dave strani. V bistvu še zdaj obožujem to estetiko in mi je žal, da ni več indie racing iger, ki bi jo poustvarjale :D 

 

image.png.b32bfd327f03c7fbbdd2b07ec715a97a.pngimage.png.649633f777d8453d4e57eef24224181d.png

  

Scar reče Pravkar:

Se nikol nisem dobil kakrsnegakol mejla po tistem, ko sem subskrajbal. Ponavadi dobim revijo od oka 2 tedna po izidu, kar je blo prejsnji teden. Se nikol ni bla tolk pozna. Povem ce dobim, ti pa isto plis :D

Saj to mi je nenavadno, naročnina na isti strani, pa je Retro Gamer čisto drugačne izkušnja. Dobivaš drugačne mejle, "pisma" editorja, pol že znotraj mymagazine accounta je drugačna stran za podaljševat naročnino etc. Ful hecno, da ni unificirano

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 minutami:

še zdaj obožujem to estetiko in mi je žal, da ni več indie racing iger, ki bi jo poustvarjale :D

+faking 1 na tole

Ne vem čemu, ampak DOS igre iz tega obdobja, ki so imele to estetiko, so mi ostale v ful dobrem spominu. GODS in Titus the Fox mi prideta na pamet.

Povezava do prispevka
raveer reče pred 10 urami:

meni sta od obskurnih dirkacin res dogajala deathtrack na pcu in road avenger na segacd.

Omg a sem dejansko sponal človeka, ki je tudi igral Death track?

Kadarkoli smo se pogovarjali o starih igrah je nihče nikoli ni omenil, da bi jo igral. Death Track. Saj to misliš staro DOS igro ane? Ne tisti novejši remake?

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 urami:

Aja, pa na tole legendo sem se spomnil. En boljših gameplayev ever made.

DOS_01.gif?ex=65b955b7&is=65a6e0b7&hm=82

Tukaj jo lahko igrate: https://www.retrogames.cz/play_742-DOS.php?language=EN

Še vedno je zabavna za popizdit. :D

 

Jest sem si vedno želel, da bi naredil remake te legendarne igre, ki je res dobra za popizdit. In mi sploh ni jasno, da teh iger več ne delajo, kjer je celotna steza na enem ekranu. Da noben indie developer tega ni naredi... Danes, ko so resolucije 4k 100x večje od tedanjih, televizije so pa tudi, iz 61cm diagonale smo zdej 150cm diagonale povprečno. To bi bil res lahko na novo obujen žanr. Pa tega ni več, ala ta igra, ali slick's slide. Da sem mulc, k nekaj čaram unity grem takoj to narest.

 

No uglavnem in potem 10 let nazaj pride igra WiiU, kao remake tega. REs najbolj happy, takoj nabavil v e shopu, ker sem tudi na wiiu imel ful gamepadov.

 

OMG kako slaba zadeva, do po 30 letih narediš slabšo igro od originala je pa tudi svojevrstna umetnost. Ocena na metacritic 29, sem prepričan, da z glave ne poznate slabše ocenjene igre.

 

 

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 16 urami:

@Raz

 

Od Lotus-like igric sem jaz igral Lamborghini: American Challenge, ki sem ga skinil z Dave strani. V bistvu še zdaj obožujem to estetiko in mi je žal, da ni več indie racing iger, ki bi jo poustvarjale :D 

 

image.png.b32bfd327f03c7fbbdd2b07ec715a97a.pngimage.png.649633f777d8453d4e57eef24224181d.png

  

Saj to mi je nenavadno, naročnina na isti strani, pa je Retro Gamer čisto drugačne izkušnja. Dobivaš drugačne mejle, "pisma" editorja, pol že znotraj mymagazine accounta je drugačna stran za podaljševat naročnino etc. Ful hecno, da ni unificirano


 

Js sm še ogromno preigral prva dva Test Drive-a, ki sta mela še isto podobo. 

IMG_3694.png

IMG_3693.png
 

 

Pa noben še ni omeno Grand Prix Legends. Čeprav malo novejši

IMG_3272.jpeg

uredilo bitje Bumbar s kanglico
Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

 

Jest sem si vedno želel, da bi naredil remake te legendarne igre, ki je res dobra za popizdit. In mi sploh ni jasno, da teh iger več ne delajo, kjer je celotna steza na enem ekranu. Da noben indie developer tega ni naredi... Danes, ko so resolucije 4k 100x večje od tedanjih, televizije so pa tudi, iz 61cm diagonale smo zdej 150cm diagonale povprečno. To bi bil res lahko na novo obujen žanr. Pa tega ni več, ala ta igra, ali slick's slide. Da sem mulc, k nekaj čaram unity grem takoj to narest.

 

No uglavnem in potem 10 let nazaj pride igra WiiU, kao remake tega. REs najbolj happy, takoj nabavil v e shopu, ker sem tudi na wiiu imel ful gamepadov.

 

OMG kako slaba zadeva, do po 30 letih narediš slabšo igro od originala je pa tudi svojevrstna umetnost. Ocena na metacritic 29, sem prepričan, da z glave ne poznate slabše ocenjene igre.

 

 

 

to so slovenci nardil verzijo tega na cdju z bolano techno glasbo, ki je bla pomoje dost bolša kot original... Ne spomnm se točno naslova bom mal pobrsku po netu.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 urami:

Jest sem si vedno želel, da bi naredil remake te legendarne igre, ki je res dobra za popizdit. In mi sploh ni jasno, da teh iger več ne delajo, kjer je celotna steza na enem ekranu. Da noben indie developer tega ni naredi... Danes, ko so resolucije 4k 100x večje od tedanjih, televizije so pa tudi, iz 61cm diagonale smo zdej 150cm diagonale povprečno. To bi bil res lahko na novo obujen žanr. Pa tega ni več, ala ta igra, ali slick's slide. Da sem mulc, k nekaj čaram unity grem takoj to narest.

 

No uglavnem in potem 10 let nazaj pride igra WiiU, kao remake tega. REs najbolj happy, takoj nabavil v e shopu, ker sem tudi na wiiu imel ful gamepadov.

 

OMG kako slaba zadeva, do po 30 letih narediš slabšo igro od originala je pa tudi svojevrstna umetnost. Ocena na metacritic 29, sem prepričan, da z glave ne poznate slabše ocenjene igre.

 

Ezoterik reče pred 13 minutami:

to so slovenci nardil verzijo tega na cdju z bolano techno glasbo, ki je bla pomoje dost bolša kot original... Ne spomnm se točno naslova bom mal pobrsku po netu.

Še ena igra, ki je bila zakon v local multiplayer, je bila Micro Machines 2 (prvenec je bil v vseh pogledih slabši).

Igrali smo 4je na PS1, tako da smo si delili 2 joypada. Levi igralec je igral na d-pad, desni pa na akcijske gumbe, saj si potreboval samo 3 tipke.

Najbolj noro je bilo kako dobro so devi balansirali težavnost. Če si bil prvi, si vozil praktično na pamet, ker nisi imel časa reagirati na ovire, ki so se pojavile instantno, saj si bil čisto na robu zaslona spredaj. Tazadnji pa je bil pod pritiskom, da bo izločen, če ne uspe držati tempa, ampak je imel toliko večje vidno polje. Tako se dela proper "rubberbanding", na pa tisto umetno sranje v Mario Kartih.

Ure in ure opite zabave s komolci v rebra. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 45 minutami:

Še ena igra, ki je bila zakon v local multiplayer, je bila Micro Machines 2 (prvenec je bil v vseh pogledih slabši).

Igrali smo 4je na PS1, tako da smo si delili 2 joypada. Levi igralec je igral na d-pad, desni pa na akcijske gumbe, saj si potreboval samo 3 tipke.

Najbolj noro je bilo kako dobro so devi balansirali težavnost. Če si bil prvi, si vozil praktično na pamet, ker nisi imel časa reagirati na ovire, ki so se pojavile instantno, saj si bil čisto na robu zaslona spredaj. Tazadnji pa je bil pod pritiskom, da bo izločen, če ne uspe držati tempa, ampak je imel toliko večje vidno polje. Tako se dela proper "rubberbanding", na pa tisto umetno sranje v Mario Kartih.

Ure in ure opite zabave s komolci v rebra. :D

@Slinch mi je enkrat na PS2 kazal eno podobno igro, mislim da smo jo enkrat še z Jinom igrali, isto varianta pol joypada vsak, edini proper gay način za igrat igrice :D 

 

Žal se ne spomnim naslova, ampak sem taggal Slincha, ker se bo ziher spomnil, jo ima na polici

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 6 minutami:

GP Legends je imel jebački fizikalni model. Odfurat pet krogov Nordšlajfa brez pomagal je god tier dosežek. 

Men je bla res fascinantna igra. Na trenutke je delovalo, da upravljaš Star Destroyer, ne pa formulo. :D

Proge so morale biti ekstra dolge, da si imel dovolj časa za bremzanje. :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 minutami:

@Slinch mi je enkrat na PS2 kazal eno podobno igro, mislim da smo jo enkrat še z Jinom igrali, isto varianta pol joypada vsak, edini proper gay način za igrat igrice :D 

 

Žal se ne spomnim naslova, ampak sem taggal Slincha, ker se bo ziher spomnil, jo ima na polici

jop jop

 

5110VyPTwZL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

 

 

Je bila v času ps3 tudi ena modernejša verzija, ampak digital only, tako da nisem igral :(

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...