Skoči na vsebino

RoboCop: Rogue City


Priporočeni prispevki

"Come quietly or there will be trouble."

 

 

Pogovor z razvijalci:

 

 

Initial release date: September 2023

Platforms: PlayStation 5, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S, Xbox One

Engine: Unreal Engine 5

Developer: Teyon

Genres: Shooter Video Game, Adventure game, Adventure

Publisher: Nacon

 

Imam občutek, da to ne bo kaj prida in izkoriščajo licenco, ker pač cyberpunk in dajmo animirat vse kar se da.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Grafika bi morala biti najmanjša skrb pri tej igri. Robocop je policaj, ki patruljira po mestu v policijskem avtu in v tem imajo policaji razne gadgete, s pomočjo katerih pridobijo ustrezne informacije o lokaciji zločina ter o nepridipravih, kar je pomembno za nadaljnje ukrepanje. Recimo da dobiš tale primer: https://siol.net/novice/slovenija/voznik-trcil-v-goste-na-terasi-lokala-tri-osebe-poskodovane-video-611287 . Dobra zasnova špila bi bila, da glede na informacije, ki jih pridobiš preden se pripelješ tja, da narediš taktičen načrt kje boš ustavil avto, iz katere strani se boš približal lokaciji ali boš uporabil pogajanje z kriminalcem ali boš šel v full-rambo mode. Sploh ker ena izmed najboljših stvari pri Robocopu mi je ta, da on sebe vidi kot policaja in nič več. Ravna v skladu s pravili in se drži postopkov, ni nek terminator, ki bo šel zganjat nemezo nad nekimi kreteni svetovnega razreda. Napisat kazen, aretirat, če ne gre pa se poseže po skrajnih metodah.

 

Tole bi morali izkoristit:

Uvmd7c9.png

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Ja ful boljši so shooterji, kjer te zadanejo metki dobesedo v telo in preživiš. :D 

Ciljal sem pač na immerison, lahko bi bil dark, gritty, težko (ampak možno) uničljiv... to da je on moralno beli polica who gives a shit, sej lahko priredijo če hočejo. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Sem bolj mnenja, da bi bila kaka rpg lite detektivščina z akcijskimi vložki boljša izbira.
 

Vzdušje bi bilo lahko odlično, če bi se držali Verhoevenovega filma. Distopična fucked up metropola, pohlepni corpi, rampant crime… ti si pa Robocop, poln eksistencionalnih vprašanj in željo do maščevanja, sred primera, ki bo pretresel mesto in postavil našega clanky protagonista v center worldwide zarote. Boom. 
 

Tko nekak kot Deus Ex, ampak gayer. 
 

Povezava do prispevka

 

Tole bo fantastični špil za fane Robocopa. Vprašanje je edino glede bugov in kako teče na konzolah. Če je oboje solidno bo day 1 :happy:

 

Buzzkill reče pred 53 minutami:

Distopična fucked up metropola, pohlepni corpi, rampant crime… ti si pa Robocop, poln eksistencionalnih vprašanj in željo do maščevanja, sred primera, ki bo pretresel mesto in postavil našega clanky protagonista v center worldwide zarote. Boom. 

 

To je dobesedno premisa tega špila :D

 

Buzzkill reče pred 53 minutami:

Vzdušje bi bilo lahko odlično, če bi se držali Verhoevenovega filma.

 

Špila dela Teyon(Terminator Resistance) to bo 110% prenešeno vzdušje filma !

 

Buzzkill reče pred 53 minutami:

Sem bolj mnenja, da bi bila kaka rpg lite detektivščina z akcijskimi vložki boljša izbira.

 

Semi lite rpg detektivščina je tudi. Ni samo streljanje v igri. 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

jaz sem team gojc klele, meni izgleda cool chesee :D 

 

sam bo mogla bit res MEGA carska akcija in nenormalno top skriptirani eventi, da se ti bo dalo 8 ur nažigati špil, ki deluje kot 90% on-rails shooter... Kar pa ne vem, če ta ekipa zna narest :) 

 

IMO bi jim ful koristil kader, ki je delal na Virtua Copu in Dead Space Extraction :D 

Povezava do prispevka
kemik reče Dne, 23. 10. 2023 at 10:16:

Zgleda kot kos dreka. 

That said, robocop je res ultimativni karakter za shooterje. Ima opravičilo da ga zadanejo krogle in ne umre, dost čudno da še nismo zares dobili dobrega shooterja na to temo. 

To tud mene čudi. Je ta tanov dobr? 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 26 minutami:

Meni zadeva deluje kot top shooter za nas starejše gamerje, ki nimamo več skillov za kak multishooter game. Bullet sponge character, trip down the memory lane in to je to kar jaz rabim od špila.

Pa je priporočljivo pogledat spet film, če je recimo kej povezav s tem ali ni nobene, razn osnov kokr karakterji?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...