Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2023]


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 7 urami:

Evo @Feget. Ni fora v influencerstvu ampak v FOMOju.

Igrati neko igro istočasno z drugim folkom in deliti mnenja, nasvete, vtise, je meni osebno neprecenljivo. Zato sem cedil in kupil zadevo že zdaj, namesto da bi počakal, da najprej preigram ostalo kar že igram ali imam na backlogu.

 

Meni pa je ravno to pederastija brez primerjave. Vedno si bruham v usta, ko si tukaj drug drugemu ližete kurce s pogovori o igricah.

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Buzzkill reče Pravkar:

Naj bi bil, ja. DS3 ti je rima enke through and through. Geto Dark Souls 1 z manj duše in več $$$. Meni je to en velik placeholder v FROM katalogu dokler Mister Zaki dela Elden Ring.
 

 So pa bossi nekaj najbolj jebenega, arguably najtežji od FROM.

Dark souls 3 je bil moj prvi DkS sploh, takoj po Sekiru. Pontif in Dancer sta me jebala en teden. Aja takrat sem prvic slucajno odkril summon glih pri Pontifu. Niti nisem vedel kaj je to, niti ali je pri vseh bossih summon sign.

Pri Pontifu sem ga takoj uporabil, in to je bil moj prvi summon ever.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 5 minutami:

Naj bi bil, ja. DS3 ti je rima enke through and through. Geto Dark Souls 1 z manj duše in več $$$. Meni je to en velik placeholder v FROM katalogu dokler Mister Zaki dela Elden Ring.
 

 So pa bossi nekaj najbolj jebenega, arguably najtežji od FROM.

V bistvu je meni DkS 3 kot ena kompilacija best-of momentov Demoncev in prvih dveh Soulsov z DLC-ji. Nima neke svoje identitete zares 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 minutami:

Dark souls 3 je bil moj prvi DkS sploh, takoj po Sekiru. Pontif in Dancer sta me jebala en teden. Aja takrat sem prvic slucajno odkril summon glih pri Pontifu. Niti nisem vedel kaj je to, niti ali je pri vseh bossih summon sign.

Pri Pontifu sem ga takoj uporabil, in to je bil moj prvi summon ever.


Hah, to je moralo bit zanimivo iz iz Sekira na slowass Soulse. Večini je že prehod iz Dark Souls skrivanja izza shielda na Bloodborne delalo preglavice, a kamoli direkt na Sekiro. Ti pa kar obratno iz 100 na uro na 20.

 

Kriminal za experience bi bil iz iz Ds3 na Ds1, ubiješ Gaela, pol pa direkt na tiste DS1 baby bosse. 

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

DS3 je veliko bolj streamlined in noob friendly igra od predhodnikov.

Jaz sem po vrsti šel takole BB>Sekiro>DS3>DeSR>DS1>DS2

Z vanilla bossi sem imel res zelo malo težav (varjanta 2-3 ponovitve so bile nek standard). Največkrat sem ponavljal Nameless Kinga (kake 10-15 krat). DLC bossi so bili tisto pravo. Sister Friede :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 26 minutami:


Hah, to je moralo bit zanimivo iz iz Sekira na slowass Soulse. Večini je že prehod iz Dark Souls skrivanja izza shielda na Bloodborne delalo preglavice, a kamoli direkt na Sekiro. Ti pa kar obratno iz 100 na uro na 20.

 

Kriminal za experience bi bil iz iz Ds3 na Ds1, ubiješ Gaela, pol pa direkt na tiste DS1 baby bosse. 

 

Točno tako je tudi bilo! 

 

Sekiro > DS3 > DS1. Na začetku je bilo grozno :D

Povezava do prispevka
fric reče pred 1 uro:

Vidim, da smo spet v tistih dneh meseca, ko se tema Trenutno igram prevesi v temo o From špilovju.:lol:

Here we go again.

 

Edit:damn Me3do me je prehitel.:D

Sej bi pisal v Dark Souls 3 temo pa je ni, tko bo tole najboljši plac za moje potovanje skozi špil

 

Fak kaj so neke Resident Evil pošasti v špilu takoj na začetku, FromSoft :avadodo:

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...