Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2023]


Priporočeni prispevki

Gogy reče pred 16 minutami:

@Vse_je_najslabse  kak Librarian, WTF??! :D  Jaz sem včeraj naletel na Forrest Fortress bossa. K en giant spider. Nisem si niti ogledal celotnega okolja, heck, še njega nisem celega videl, sem že bil spržen k bradavica pri dermatologu.:) Librarian? Bo verjetno na tej mapi, kjer sem našel grapling hook? Mam še tri une stebre za aktivirat...

Ma on ima un ključ k je ukraden pri žabcih, pač boss. Zdaj sem končno vstavu vse tri ključe tam za zlata vrata in zgodil se je en velik nič :D Pojma nimam kam naprej, malo lutam po mapi in gledam kje sem kaj spustil. Očitno dobiš nekje nek power za preskakovanje platform, to moram najt.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 3 urami:

OB VE ZNO!!!!! Ko boš imel priliko. 

Sem ga celo že zagnal na PCju, sam sem hitro nehal, ker sem takoj štekal, da si tole zasluži biti igrano na PS5. Čakam samo na pravi trenutek. Prej moram še končati BG3 in Sea of Stars. Vmes imam sicer še Lies of P in Lords of the Fallen na backlogu.

Preveč dobrih iger. 1st world problems. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Evo sem šel prov pogledat v špil :D

 

ATT 5

DEF 5

POTION 3

HP 7 (niceeee)

SP 2

MP 3

 

Edit: MP sem spregledal da imam še en neporabljen level v inventarju, faking kmetavz en no :D tko da MP bi moral imet 4, če bi bil šolan in doma v mestu

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 11 urami:

js sm isto včer začel Tunic in sm v dobri urci pozvonil en bell pa dobu sablo in dovolj kreditov da sm si naredu mesečno zalogo dinamita :D kabooom. Moram še pogruntat kak se lvl up, pa kje najdem ščit, to pa mogoče danes 

 

 

našel ščit in tudi sličice z navodilom za power up

 

zaenkrat ATT +2, pa HP +3 in Healing +3

 

treba še kak item za stamino pa DEF najdet, je pa že dosti lažje igrat zdej

 

grem v nek WELL zdej k so me neke lovke pofukale v rit

 

nadaljujem jutri, carski špil

Povezava do prispevka

Haha, ma sem res igral ful zdej, sem končal s službo in še s punco sva šla narazen (vse je najslabše) in po enem tednu sem mentalno padu nazaj v srednjo šolo. Varianta začel kadit jointe, igrat igrice in ponočevat, včeraj sem igral do 4h zjutraj.

 

Drugače stamino imaš low, drugaxe povsod piko več ko jaz, no I guess da se ti je polž po faci obrestoval :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Kok mi je hud špil no. Cal cajt že gledam en košček navodil, blizu začetne scene, dol na plaži in ni šans prit do nje. Včeraj iz fore s kljuko zapnem tistega suličarja z nasprotne strani reke in model pade v vodo in na tisto plažo in ko se mu smejem, model zalaufa, se za slapom zmuva na drugi breg in po lojtri nazaj na svojo pozicijo. Samo pogled teleta pred banko in un jackass moment iz risanke... Hvala majstore, hvala kljuka. Te, male bližnjice, k se sploh ne bi spomnu nanje, pa sem naletel že na par njih, ampak kar ne probaš povsod te fore..:D

 

Drgač @Vse_je_najslabse, našel Librarirana. Zajeban momak. Ni mi ga ratalo včeraj. Nisem pa dolgo igral, tako da.. Bolj sem šel nazaj raziskovat, kam bi se še dalo s haklom prit in pobrat material iz skrinj.

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

Drgač res respect vsem za insane hitrost, sploh homoseksualcu Vse je najslabše, ko je že pri zadnjem bossu. Men je šlo ful ful počasneje lol, edin Žabje kraljestvo pa Eastern fortress mi je šlo ful hitro, ostalo pa sam sweet polž na faci

Ma dobr ti si bil pionir pa smo ostali dost od tebe pobral in nismo rabl tok mozgat :D

Povezava do prispevka

Zdaj vidiš kakšno moč imajo danes influencerji. 

 

Prvo igrice nihče ne povoha, kaj so te neka pasja jajca, kjer igram kot lisička in nič ne razumem. Fuj!

 

Potem pride influencer s foruma, pohvali igrico, ki jo ima mimogrede doma na polici in jo je dobil donirano od sponzorja - daddija, ki je naredil igrico. In že cel forum igra igrico in drug drugega prepričujejo kako je to najboljša stvar po narezanem kruhku:confused:

 

 

Povezava do prispevka

No sej vem da je joke sam jaz sem kar nekaj iger sprobal in pobrisal po desetih minutah, recimo tisti 2d doom par strani nazaj, Tunic pa me je prav posrkal vase, neki so naredili prav.

 

Edino je time consuming, če hočeš vse skrivnosti poštekat. Ne maram te filozofije, da greš nekam in vidiš da se boš mogu še vrnit sem, ker ti manjka zdej neki, da dosežeš vse predele. Al si moram delat zapiske kje sem kaj vidu al pa vse znova prečesat. Poglejmo recimo reveža Gogyja. Dobil je grapling hook in hodi še enkrat po vseh deželah v lovu za skrinjami, po naslednjem bossu bo dobil nov gadget in bo mogu it še enkrat.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Dead Space Remake - tole je moja prva izkušnja s to serijo in kot velikem ljubitelju survival horror sem užival od prve do zadnje sekunde. Trenutno sem na zadnjem skozihodu na Impossible, da dobim platino. Letos sem odigral RE4 in AW2 in je tale igra povsem ob boku pa čeprov je original že iz daljnega leta 2010?. Noro vzdušje, pomojem en boljših sound designov, igranje na kvalitetnih slušalkah je tole v isti meri scary in balzam za ušesa. Level design, sovragi in vse je popolnoma na mestu, UI je napreden in celotni pregled, koliko imaš moči ipd je narejen vrhunsko. Ker sam prihajam iz področja, ki se ukvarja z vmesniki, je tole res vrhunsko izpeljano in kako lahko na intuitiven način pokažeš vse kar rabi igralec brez, da mu cluttraš ekran je res top notch. Kako mi je tudi všeč, da ni dejansko nobenih cutscenov, ampak se vse dogaja iz tvoje prespektive - mislim, da je tudi cela igra brez camera cuta (to kar se zelo hvali pri 2018 GoW). Ne vem kaj točno se v tem trenutku dogaja z Visceral oz. Motive, ki je zadolžen za tale remake, ampam EA ko hoče, potem EA dostavi. Kapo dol za igro, ki jo bom sanjal še nekaj časa. 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Feget reče pred 15 minutami:

Zdaj vidiš kakšno moč imajo danes influencerji. 

 

Prvo igrice nihče ne povoha, kaj so te neka pasja jajca, kjer igram kot lisička in nič ne razumem. Fuj!

 

Potem pride influencer s foruma, pohvali igrico, ki jo ima mimogrede doma na polici in jo je dobil donirano od sponzorja - daddija, ki je naredil igrico. In že cel forum igra igrico in drug drugega prepričujejo kako je to najboljša stvar po narezanem kruhku:confused:

In spet nabijaš v tri krasne. Glede na to kak konzervativec si, bi pričakoval malo bolj krščansko obnašanje, ne pa laganje.

Povezava do prispevka

Tunic je faking legenda. Zdaj sem prišel do prvega bossa (Garden neki neki). Padu v prvo. Men se res ne zdi neki pretirano zafukana igra, vsaj kar se combata tiče.

Tudi ni mi jasno čemu se nekaterim tukaj levelupanje ni zdelo intuitivno. A strani navodil kjer ti piše, da level upaš pri shrineih z L1 si najprej zgrešil, @Galko? Se mi zdi, da obstaja možnost, da zalutaš na kako bolj zafukano lokacijo preden dobiš to stran navodil.

Mogoče sam nisem sfalil, ker sem po vaših komentarjih na forumu bil ful pozoren na to.

 

Fenomenalna igra zaenkrat. :wub:

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...