Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2023]


Priporočeni prispevki

ngebe reče pred 1 minuto:

tole sem zadnjic probal, pa so se mi neprestano kontrole zatikale, saj mi je brez inputa kar hodil naprej. se enostavno ni dalo igrat in sem sam odinstaliral

Nisem imel problema. Pomojem imaš kontroler pokvarjen in je nastavljeno, da že majhni pritisk aktivira premikanje naprej.

 

Če imaš drugi kontroler res priporočam, da ponovno poskusiš.

Povezava do prispevka

Sem jo probal, dobra grafika in glasba, gameplay je kar je, mal hodiš naprej in streljaš, nič posebnega. Samo me je mega zatiltalo da streljaš lahko: gor, diagonaln gor pod kotom 45 stopinj, naprej in ničesar vmes. Pol so eni sovragi lih tako da so vmes in je awkward, ko moraš malo hodit naprej in eksperimentirat na kateri poziciji ga boš zadel pod kotom 45, če ga ne zadaneš prej zadane on tebe in si kaznovan za kr neki. Uninstall po 20h minutah.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 2 urama:

Ne vem, probaj igrat letošnji hit Metal Slug pa povej. Po moje se ta moderna mehanika slabo obnese napram tej old-school zadevščini.

Sem jo preigral in mi je bila dokaj dolgočasna. Pač mene osebno kar navajaš ne moti, ker sem se zelo enostavno privadil in mi je celo ljubše zaradi tega, ker si prisiljen bolj dinamično igrat. Pri Metal slug pač "stojiš na miru" in streljaš kamor hočeš, če me spomin ne vara.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Death Stranding

8/10

9y1f97f644y31.jpg

Eksperimentalna igra z ogromnim budgetom. Igra v kateri ne smeš ubijat in več ali manj samo tovoriš stvari od ene do druge točke. Vse skupaj malenkost sliči na MGS. V njej so iz nekega razloga zagonili ogromen budget na licenciranju dejanskih igralcev, kar postransko sproducira izjemno visok animation quality. V igri je nekje 6 ur cinematicov in še cca. 6 ur dialogov. Zgodba, ki je žanra cosmic horror je zelo dobra in super prezentirana.

Kjer igra faila je, da je core gameplay slab. Za igro katere bistvo je šerpanje, je fizika totalno broken. Vožnja z vozili je kot da bi v filmu nekdo iz kolaža izrezal sliko avta in jo z roko premikal po sceni. Vse skupaj je tako tehnično failano, da ji kljub temu, da je za moje pojme v ostalih glavnih aspektih 10/10 morem zbiti dve točki. Combat je tudi slab.

Poleg tega je igra konstantno crashala, brez save opcije. Vidim, da je internet poln teh complaintov. Iz tega razloga sem na 2/3 igre popizdil in si do konca ogledal na youtube. Gameplay tako ni bil zanimiv zaradi manjka kompetentno sprogramirane fizike.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

evo zdej si pa predstavlji mene k nism nič parryal (ker nisem znal) pa se tepem 10 minut v eno z njim, uno zadnji Vial uporabljen, čakam da pride blizu da mu spustim še zadnji combo

 

švic lije iz mene

 

kontroler mi javi da je že skor prazna baterija

 

baba sitnari da bo juha kmal

 

 

peak gaming

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Song of Horror

6/10

song-of-horror-header.jpg

Konceptualno zelo dober horror puzzler s time eventi. Razdelan na več poglavij v katerih so ti na voljo ljudje, ki samostojno vstopajo v grozljive hiške (liek seriously guys, let's split up). Če ti karakter umre je za nadaljno igro onemogočen. Vsak izmed njih ima nekoliko drugačne misli, ko klikaš različne iteme v igri in različno dobre atribute (stealth, will power, strength ipd.), ki vplivajo na pogostost pojave time eventov in kako zajebani so določeni time eventi. Time eventi so zelo domiselni in ponavadi niso simpl button mash, namreč eni boljših v gaming industriji. Vedno so mi uspeli aktivirat žlezico adrenalinko. Igra vsebuje všečne bonbončke, kot je naprimer delovanje faracajga, ko se moraš trudit RNG-krat, da ga vžgeš medtem ko ti ga prepih ugasne. Razni domiselni jumpscare-i so zelo random, redko uporabljeni, in vedno drugačni.

Zgodba mi je bila ena boljših žanra cosmis horror. Ima pa igra naslednje probleme:

- Premikanje je v pizdi

- VA, grafika in animacije

- Največji problem: Uganke so motherfucking WTF in največkrat narete tako, da je možnih odgovorov milijon

 

Pač je še ena tehnično slabo dodelanih iger tega tipa. Imam občutke mešančka.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

ti ne razumeš, jaz sem cel Bloodborne obrnil brez da bi pištolo uporabljal

 

jaz sem igral na hard mode 

Ja sej vsi smo bolj ali manj brez pistole prvic.. sam pol drugic tretic, enkrat pac zacnes uporabljat pistolo.. valda. Al si samo 1x obrnil? Al si obrnil 3x brez pistole?? :)))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Jaz se tudi ne spomnim, da bi mi pištol kdaj dobro služil pri zmagi nad kakim šefom. Prej nasprotno, ker sem precej zanič v Perryu :cry:

Mam pa tut jst DLC že nekaj časa v zbirki pa se ga še nisem uspel lotiti.

 

Povezava do prispevka

Evo zdaj igram betrayal at club low in sem uzicio padu not, dober špil. Rabiš malo časa, da se navadiš na ta absurd, pol je pa super. V bistvu humorna parodija na frpjke, ampak hkrati vzpostavi resen sistem igre in te kr ujame, da jo hočeš premagat in začneš tryhardat. Po eni strani ti reče "lej kako neumna igra sem, valda me nočeš igrat" medtem ko ti z drugo roko ponudi izzive, hud sistem v ozadju in čeprav s svojimi kuharskimi sposobnostmi premaguješ lužo jo boš hotu zmagat v dice rollu ko piješ iz nje.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Ja sej vsi smo bolj ali manj brez pistole prvic.. sam pol drugic tretic, enkrat pac zacnes uporabljat pistolo.. valda. Al si samo 1x obrnil? Al si obrnil 3x brez pistole?? :)))

Lady Maria, prvi poskus, parry parry parry.

 

Najlazji parry v vseh From igrah poleg Sekira. V nobeni souls igri ali ER nikoli nisem zadel parry. Ne pretiravam, nikoli mi ni uspel. V BB mi je delovalo naravno od starta.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ja ma je bilo za uporabljat parry v bloodborne pri vseh teh bossih al minibossih al npcjih, ki so bili pac humanoidi.. hunterji ipd.. je bilo kar easy chease

 

Parry window je bil sekar ql, no odvisno od pistole, sploh ko si imel 50 plus ur in si bil ze navajen move setov

 

Jaz swm celo farmal une divje prašiče in jim delal parry in zabijal roko v rit kot pri veterinarju, da je ven spricala kri, to sem tolko delal da nw bom pozabil.. pa ta carovnica gor ko je dvojni boss.. brez parry, ce nisi cisto op si ga nafukal

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...