Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2023]


Priporočeni prispevki

Meni fukjenega Cyberpunka ni avtomatsko updejtalo. Je pa res, da nisem uporabljal Gog Galaxy. Sto nekih popravkov je bilo treba downloadat in nalagat ročno. Zdaj sicer nisem igre štaral že kar nekaj časa in dejansko ne vem, kakšno je stanje..
Pomoje, če bi ga nabavil preko kakšnega drugega servisa bi bilo to z updejti boljše. Ampak takrat mi je pač GoG padel na pamet, jebiga. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 47 minutami:

Lmao si ti res ena pojava :rofl: 

 

Uporabi GOG Galaxy, a ne, potem so updejti avtomatski

 

Isto kot Steam ali Epic poskrbita za avtomatske updejte, tudi GOG Galaxy updejta igra sproti in v ozadju, brez da bi karkoli počel ročno 


Jaz sem zajebal, ker sem Cyberpunk kupil na Gog normalnem. Potem sem sicer aktiviral Galaxy, ampak je bila vseeno slaba izkušnja; dejansko mi updejti niso šli avtomatsko skozi. Oz. sem se moral dobesedno ročno zajebavat.
Steam in Epic je pa vse OK, valda. 

Povezava do prispevka

30 ur v BG3 (verjetno že blizu 40), zacetek act2

Vse kr lahko rečem je :avadodo:

 

Res hud filing "dogodivščine", kjer si sam ustvarjaš rešitve za scenarije in maš pri tem povsem proste roke 

Plus tbc fino paše, sploh ko dobiš možnost več akcij na turn ga začne fino pokat :D

 

Po dolgem času (ajd, po Elden Ringu :D) ena igra kjer mi ni žal da sem dal polno ceno, oziroma nisem mogu čakat na popuste

uredilo bitje Me3do
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

igrica ima 88 metascore, ne vem če je lih podcenjena :) je pa res da na mnenjalniku ne vem če jo je 5 ljudi pohvalilo al pa vsaj igralo :D 

 

Jaz sem pa obrnil Tunic. SVINJSKO zajeban zadnji boss, peklensko težak. Že gauntlet challenge da sploh lahko prideš do bossa je bil wtf zajeban, prov final final boss je pa res nenormalno zahojen - uno cel cajt ti špil meče relativno soft bosse, pol pa pri tazadnjem vse navije na 11. Ko je padel, me je prijelo da bi od frustracij pljunil v TV.  Sploh ker je prvič padel zelo dark souls moment in jok v dlani od rok: - boss ima dve fazi, za prvo ki je že tko izredno težka, uleti druga, ki je še težja. In jaz sem po koncu prve seveda od veselja že objemal mačko in fleksal playstationu. Sem pa našel vse strani od manuala razen dveh, yaay. 

 

Dober špil, res proper narejen in spoliran u nulo, čeprav priznam da se zadnjih 20% malo vleče. Evo to je proper AA indy špilček.

 

edit: gledam rešitev za Mountaint door, ki jih seveda nisem znal odklenit. Wat da fak :avadodo: 

 

 

 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

se strinjam da je noro huda, ampak je preveč alter / 4D zame :D :D Ni šans da bi znal dati številke iz zlatega kvadrata v pravilen kontekst. Čeprav teoretično sem imel rešitev pred sabo - cifre sem našel, manual sem imel pa tudi celoten razen dveh strani na eni poli, evo. Ampak ni šans, da bi pokapiral povezavo :D  Ti si sam ugotovil, kaj je fora?

 

Vrhunsko zamišljena uganka drgač ja, mene je kr mal streslo med videem, ko sem ugotovil kaj gledam

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Jaz mam že 14 ur not. Malo je tudi razvlečena, izveš par novih besed in moraš it še enkrat čez vse dialoge/zapise, ker zdej mogoče lahko deduciraš nove pomene, s tem da ni zemljevida in mesto ni lih majhno. To me moti, da je razmišljanje ful razredčeno z beganjem naokoli.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 33 minutami:

Šimša 10 let za leseno žlico, ravno končal Disco Elysium, kok hudo no, vse od sveta, zgodbe, dialogov, glasbene podlage. Klasika zame, to je razlog zakaj igram igre.

Jaz ga imam že pripravljenega. Ampak sem sedaj zašel spet v WoW za ene 2-3 mesece.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...