Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2023]


Priporočeni prispevki

Ne sej, to sem samo jaz pedanten (po domač neumen) po nepotrebnem.

Hočem samo reči, da tej pristopi kjer analogno mahaš naokoli (ala jedi knight) mi niso nikoli delovali BOLJ REALISTIČNI, ker ne moreš kar primerjati z RL 1:1.

Štekam poanto low lvl scuma. To mi je pune kul. :D

Povezava do prispevka

Najjači moment mi je bil, ko dobiš lok. Jaz naivno aaaaa, torej meč je namerno janky point and click, lok je where it’s at. Valda silly, ne bo nek kovačev vajenc vihtel meč kot El Cid pizda.


Logično, Češki Robin Hood here i come, gremo Turkom jebat matere a ne… 
 

Nope, ni reticla. In puščica ne leti na center… pravzaprav leti vsakič drugam in po stotih izstreljenih ne izgleda, kot da je kaj boljše.


Goddamn. Neke zajce sem pol ure lovil kot največji invalid, zadel kurca iz pol metra. Carsko as fuck.

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 34 minutami:

Najjači moment mi je bil, ko dobiš lok. Jaz naivno aaaaa, torej meč je namerno janky point and click, lok je where it’s at. Valda silly, ne bo nek kovačev vajenc vihtel meč kot El Cid pizda.


Logično, Češki Robin Hood here i come, gremo Turkom jebat matere a ne… 
 

Nope, ni reticla. In puščica ne leti na center… pravzaprav leti vsakič drugam in po stotih izstreljenih ne izgleda, kot da je kaj boljše.


Goddamn. Neke zajce sem pol ure lovil kot največji invalid, zadel kurca iz pol metra. Carsko as fuck.

Najtežja misija ever :D

Podobno sem oboleval v gta vice city kjer z rc helikopterckom furas bombe po stavbi na tipkovnici 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 15 minutami:

Najtežja misija ever :D

Podobno sem oboleval v gta vice city kjer z rc helikopterckom furas bombe po stavbi na tipkovnici 

Lažje je na tipkovnici kukr s kontrolerjem, samo numerične tipke uporabljaš, miško nič pa gre

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 47 minutami:

Debata o zafukanih kontrolah? Samo čakal sem kdo bo prvi privlekel na plano RC Chopper iz Vice City. :D :avadodo:

tega sploh ne razumem, letet z letalom v San Andreas je meni velik bolj bedno blo kukr RC helikopter iz Vice Citya. Res je, da sem Vice City preigral vsaj enkrat na leto, samo vseeno tista misija mi ni bla nikol težka. Vsakič k greš po štengah lah sprot še koga ubiješ s propelerjem, nastaviš bombe, letiš ven, to je to

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 16 minutami:

Tudi jaz nisem imel nobenih problemov z misijo, ker sem igral na PS2. Na joypadu je bila noro lahka ...

 

... za razliko od praktično vseh ostalih, ki so bile hardcore, ker nimaš miške za merit :D

fak a se je treba posnet kako se to misijo lah obrne v prvo?

 

aja, sej res, Rockstar so umaknili igro iz Steama :rofl::rofl:

Povezava do prispevka
gojc reče pred 52 minutami:

Imagine igrati GTA na pc in s tipkovnico


Saj vem, da se šališ, ampak vseeno: Jaz že vsaj 15 let na PC-ju uporabljam gamepad. 
edit: Seveda za igre, ki so že v osnovi namenjene gamepadu.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Vse te misije so piss easy če jih igraš tako kot je mišljeno. Na konzoli z gamepadom :mafija:

 

Imagine igrati GTA na pc in s tipkovnico :lol:

Ja, pol pa smo se lomili z auto-targetingom na joypadu, tako da celokupno smo pomoje bolj nastradali. Saj sem obrnil brez cheatov tako Vice City kot San Andreas, ampak holy fuck, za kaj takega danes ne bi imel nobenega potrpljenja. Je pa itak PS2 verzija Vice Cityja najboljša verzija, ampak predvsem zaradi grafike, ker so na PC-ju dali vstran določene filtre in poškodovali vibe 

Povezava do prispevka

Sem igral še nalo uncharted 2, ok postane boljši, boljši od enke, ampak ni mi zdej neki ful mega dober špil. Plezanje mi je boring, streljanje ni nek biser, zgodba je kr predvidljiva, pač kul lokacije so pa kao ta pustolovska plat. Ne vem če se mi bo dalo prisilit jo preigrat.

 

Začel sem tudi igrat Whispers of a machine, ki mi je bolj meh. Prelahke uganke, zgodba kr na easy, ma nič posebnega.

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 8 urami:

Končal Max Payne in začel Max Payne 2... :) Navdih dobil po ogledu filma Vran:ninja:

Zdaj je v ghetto krogih ful popularna El Paso, Somewhere (celo 81 na Metacriticu po 21 opisih, kar je precej impresivno)

 

Klon Max Payne 2 s pošastmi, ampak ohranja neo-noir estetiko, igralne mehanike pa praktično 1:1 kopija :D

 

Noisy Pixel, znani tudi kot TOP 2 objektivni kritiki videoiger according to Feget, so dali oceno 9.5/10 

 

https://noisypixel.net/el-paso-elsewhere-review/

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Zaključil Jusant, glasba zelo kul, štorija me ni sezula, sam verjetno sem falil še kake bolj detaljne dele zgodbe. Sproščujoča plezajoča izkušnja, mislim da bo določenim tule zelo kul. Mi je pa manjkal občutek plezanja oz. višine, taka zadeva bi verjetno sekala v VR okolju.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Valfaris

8/10

Valfaris.jpg

Je izjemno pasal tale dokaj kratek akcijski platformer. Doom feels, hardcore u pas mater. nora orožja, sovragi, igralna dinamika. Edino zadn boss je nepotrebno razvlečen. Grafika na trenutke bode v oči. Redko so kontrole nekoliko smotane.

Res priporočam.

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...