Skoči na vsebino

[nominacije] FORUMSKI GOTY


Hernire

Priporočeni prispevki

GOTY 

Resident Evil 4

Aliens Dark Descent

Atomic Heart

Spider Man 2

 

ALTERNATIVNICA 

Aliens Dark Descent

Atomic Heart

Wanted: Dead

Dredge

 

RAZOČARANJE

Alan Wake 2

Starfield

CP2077 Phantom L

CrimeBoss: Rockay City

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

Jurassic Park Survival

GTA VI

Max Payne 1&2 Remake

MGS 3 Remake

Rise of Ronin

 

NAJLJUBŠI CHARACTER

Kratos

Joel & Ellie

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

GTA V

RDR 2

Elden Ring

 

Mogoče tekom dni še dopolnim seznam.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 16 urami:

Zakaj dobi nintendo free pass da imajo igre z istim shitty storyjem že kok 30 let? Gameplay je super ampak je pač kar je. Je kar so naredili 20 let nazaj in je polished z boljšo grafiko. Isti špil bi lahko naredili tudi 20 let nazaj. Tudi js sm premišljeval da bi jo glasoval za največje razočaranje ampak je vseeno preveč soliden špil za to kar je. Sam je pač 2D platformer, nič več nič manj. Sicer zelo spoliran ampak nima kaj za iskat tak špil v GOTY debatah, ker ni presežek v nobenem pogledu. Kot da bi primerjal dobro drkanje s povprečnim sexom. 

 

ke_kit reče pred 15 urami:

Ne vem, jaz nisem nkoli  smatral Mario iger, kot neki kar bi potrebovalo neko proper zgodbo.

Razumem, da te kej takega moti pri Zeldah, ki bi lahko dejansko malo step upale že zdavnaj izpeti trope (neki se sicer turdijo, ampak jim ne gre lih dobro imo :D).

 

Meni devi pri Nintendu enostavno mejijo na genije, ker uspejo skoraj vedno inovirati in biti sveži. Drugače itak ne čislam vseh Mario iger na pamet. Je bilo že nekaj takih, ki so mi bile meh (Super Mario 3D World ali Super Mario Sunshine recimo, da ne govorimo o novejših "2D" verzijah). Osebno se mi zdi, da so po dolgem času spet ujeli feeling starejših iger, kjer sem se čudil nad idejami in powerupi. Mogoče sem samo jaz premalo kritičen, ali pa sem enostavno predolgo bil brez Mario fixa, ne vem.

 

Isto recimo oprostim kakemu Fromsoftu bizarne težko sledljive queste (ajde, do neke mere to zna celo biti plus, sam dejmo bit pošteni in priznati, da tipi pretiravajo :D) ali slab performance, ker noben drug ne pride niti blizu kar se tiče občutka misterija, raziskovanja in izpiljene igralnosti.

Tudi jaz ne dojemam Mario iger kot nečesa, kar bi potrebovalo proper zgodbo. Za to imam Celeste, ki je pač Ćamir hall of fame in 2018 GOTY in god-damn, Ke_kit, zakaj še nisi igral Celeste? :D:D:D 

 

Kot sem napisal, meni je cela "New Mario" serija bila zelo povprečna. Ajde, MP je bil malo highlight na Wiiju (in najbrž tudi kasneje, ampak post-Wii nisem igral MP), pa kompetativni MP mode na NDS je bil zakon, ampak same plate pa ponavljajoče in pogosto brez navdiha. Medtem ko v Wonderju je dejansko vsaka plata nekaj povsem unikatnega. Sem mislil, da jim bo zmanjkalo idej, ampak dejansko še kar uletavajo novi koncepti. No, ajde, zdaj sem že v secret worldu, tako da se približujem zadnji mapi, za katero je Šimšalamima v messengerju jokal, kako je hardcore, tako da jo moram na hitro obrnit, da bom lahko flexal

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 44 minutami:

 

A je to tema za leto 2023 ali 2013? :D 

 

Hja Ćerni je taka pravila postavil :)

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

Še ena pangeneracijska za veseli december. Kateri vam je najljubši open world v videoigrah? Glasujete lahko za največ 3 igre, ki vsebujejo open world. Ocenjujemo vse - izgled open worlda, kako je igralec konsistenten v interakciji z njim, kako se svet čuti živ ... 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Od kje pa to tebi? Tako faking noro dobra mi je bila, da sem jo preigral celo na PCju, ker je bil PS5 izid delayan. :D

Celeste je bil moj GOTY.

Pol pa se opravičujem <3, sem mislil, da je bila še ena igra v Ke_kit-limbotu pred odkritjem Froma in pomladitvijo za 20 let z igranjem high energy top iger :D 

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 11 urami:

Kakšen je špil v primerjavi z JA2 ?


Velik stvari so obdrzali, dodal neki modernih (xcom stil coverja, premikanja). Spil je dober, prvi res pravi dostojni naslednik, jst sem pustil not 100ur, s tem da nisem hitel.
Dobro zgleda, spoliran, ma tisto vzdusje med merci. Vecina je starih, so pa dodal tud par novih. Ni dolgo odkar je izsel tud na konzolah.
Tud trenutna ocena na Steamu pove svoje
image.png.fc9cbd9b0cf7a412ecc026b58e27b09a.png

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Letos rekordno malo igral, ampak poskusimo nekaj vkup dati:

 

GOTY 

Baldur's Gate 3*

* Nisem še igral, ampak zaupam frendom (OK, in tudi smetani tuki), da je to to. Gotovo mi bo dogajalo, ko se nekoč lotim. :P

Dave the Diver

eXoDOS 6.0 :P 

 

ALTERNATIVNICA 

Dave the Diver

Halls of Torment

 

RAZOČARANJE

(hm, Starfield premalo igral, ampak če res postane tako generično loopast, potem bom razočaran. Ampak mi špil vseeno gotovo ne bo zanič, ker mi pač Bethesdini open worldi dogajajo.)

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

prosti čas za igrice igrati

in

Odčepnik in triglava opica :)

 

NAJLJUBŠI CHARACTER

Geralt of Rivia, ker je decTM

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

Fallout 4 :wub:

Ultima VII

Euro Truck Simulator 2 / American Truck Simulator

 

NAJBOLJŠI DLC

Euro Truck Simulator 2: West Balkans :mafija:

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka

GOTY 

— Baldurs Gate 3

 

 

ALTERNATIVNICA 

— Dredge

 

 

RAZOČARANJE

— Startfield ( nisem igral, ampak da Bigboss vsaj v eni kategoriji zmaga)

— PSVR2

 

 

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

— Sekiro 2

— Snowrunner 2

 

 

NAJLJUBŠI CHARACTER

— Wolf (Sekiro)

 

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

— Snowrunner

 

Povezava do prispevka

GOTY 

— Baldurs gate 3

— Alan wake 2

— Resident evil Remake 4

 

ALTERNATIVNICA 

— Talos Principle 2

 

RAZOČARANJE

—Starfield

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

— Wukong mogoče

 

PRESENEČENJE LETA

— AC:Mirage

 

NAJLJUBŠI CHARACTER LETOS

— Saga (Alan wake 2)

— Ashley Graham (RER4 in RE4)

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

— Witcher 3

— Snowrunner

 

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

GOTY 

— Baldurs gate 3

— Resident evil Remake 4

 

GOLDEN HIPSTER

— /

(nobeden 2023 indy mi zaenkrat ni zares FUL dober)

 

RAZOČARANJE

— /

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

— Hollow Knight Silksong

GTA 6

 

PRESENEČENJE LETA

Armored Core 6

 

NAJLJUBŠI CHARACTER LETOS

— Protagonist (BG 3)

— Laezel (BG 3)

— Shadowheart (BG 3)

— Walter (AC 6) 

— Ayre (AC 6)

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

— Zelda BOTW

— Elder Ring

— GTA 5

— RDR 2

— Snowrunner

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 urami:

GOTY

Resident Evil 4

Dead Space Remake

 

RAZOČARANJE

Destiny 2 Lightfall

Final Fantasy 16

Hogwarts

Armored Core 6: Fires of Rubicon

 

NAJBOLJ PRIČAKOVANA

Destiny 2: The Final Shape

Dragon's Dogma 2

Elden Ring DLC

 

PRESENEČENJE LETA

The Lords of the Fallen

 

NAJLJUBŠI OPEN WORLD

Elder Ring

 

 

O fak. Sem čisto pozabil na D2 Lightfall. Hvala da si me spomnil nanj, sem ga že zbrisal s spomina.

 

Tole definitivno ima še moj glas za razočaranje leta. Ima tudi da zmaga. Ker je res težka smeča ne le v primerjavi s pričakovanji, ampak kot dejanska smeča od DLCja.

 

AC6 nima kaj delat v tej kategoriji. Takisto Starfield, ampak haters gona hate.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...