Skoči na vsebino

[multi] Hogwarts Legacy


TheToon

Priporočeni prispevki

Glede na to da je publika za souls game majhna se je Elden Ring fenomenalno odrezal.

 

Ampak mater da ima ta igra eno najlepših barvnih palet ever! Glede na to da se spreminja z letnim časom, časom dneva in vremenom, je tako kot da bi gledal vsakič novo umetniško sliko :avadodo:. Noter so naphali tudi ogromno visoko resolucijskih tekstur, tako da ni čudno da pokleknejo tudi najhudejše mašine. Ob takih trenutkih lahko pcmasterrace ponosno stojimo z vetrom v laseh :mafija:. Veliko modernih iger svet izgleda kot asset re-use, tako da visoko dodelano grafično podobo zelo cenim. Je tudi ena redkih iger, kjer si landmarke z veseljem zapomnim in se furam okoli brez kompasa in quest markerjev. Nesetijebat kaka grafika, še RDR2 puši pičkin dim proti tej igri ker nima RTX :worship:.

 

8EHTOns.jpg

nkq6n7D.jpg

Jrkv3n5.jpg

Nd5ARmm.jpg

Neoll32.jpg

 

 

uredilo bitje Fallen0ne
Povezava do prispevka

Jaz pa nisem neki razpoložen. Strange... Komaj čakal, da dobim, zdaj pa mam 4 ure v igri od torka in raje ležim pred TV pa se dolgočasim. Piz.. ma... ne vem kaj je to, ker mi deluje precej kul igra. Jaz sem razštelan verjetno.

 

Ni mi všeč, da bi moral tolko krat spele menjavat. Ali pa mi mora samo priti v rutino. Cel živčen sem, ko vidim, da bi rabil "reparo" in ga v tistem trenutku ni v quick izbiri.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Jaz pa nisem neki razpoložen. Strange... Komaj čakal, da dobim, zdaj pa mam 4 ure v igri od torka in raje ležim pred TV pa se dolgočasim. Piz.. ma... ne vem kaj je to, ker mi deluje precej kul igra. Jaz sem razštelan verjetno.

 

Ni mi všeč, da bi moral tolko krat spele menjavat. Ali pa mi mora samo priti v rutino. Cel živčen sem, ko vidim, da bi rabil "reparo" in ga v tistem trenutku ni v quick izbiri.

Ko dobiš talents lahko imaš 4 različne loadoute za spelle

Povezava do prispevka

To ne mors verjet, kake preberes tule gor od supposed 40+ y/o "gejmerjev"

 

"Ni mi všeč, da bi moral tolko krat spele menjavat" top kek, model, ti res ocitno rabis celoten gaming setup prodat prvemu, ki ga poznas, ker tole ze zdavnaj ni vec zate :rofl:

 

Res pardon za offtopic, sam ka je naslednje? Ni mi vsec, ker je treba R2 prtiskat za streljanje? Ni mi vsec, da mors tolkokrat tiscat desno gobico naprej pri hoji?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Pol ure si rabil, da si našel YouTube? 

Jaz igre v prvo vedno igram brez youtuba, nočm si pokvarit ugank/secretsov, za 100% completion mi je vseeno če ni dovolj dobrih nagrad (GowR ima to dobr porihtan)

pomoje če se navadiš na youtube, ga stalno uporabljaš, namest da bi samo igral

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...