Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

BumbleBee reče Dne, 12. 8. 2023 at 18:50:

Baldur’s Gate 3 is Causing Some Developers to Panic

 

publisherji in AAA devi negodujejo, da BG3 postavlja nerealisticna pricakovanja, da je full price spil dober, igralen, in ne do konca napolnjen z mikrotransakcijami

najbolj smešno mi je ker govorijo ti devi kot da je BG nek giant IP s toliko fundinga kot rockstar ali pa blizzard špili. V resnici pa to neka niche game serija od nekega neznanega podjetja, ki je večina ljudi niti ni poznala dokler ni prišla vn 3ka. Podjetje niti ni javno lol.

Povezava do prispevka

Kaj je DaCapo, boš rekel, da je BG kot IP tok močan kot Diablo ali pa GTA? Pa še več kot 20 let je odkar je BG2 izšel.

 

Ves hype za BG3 s(m)o ustvarjali Larian fani in starejši, ki so igrali BG2. Navsezadnje tudi svežih D&D iger je nekam malo napram 20 let nazaj (pa že tako jih ni bilo veliko)

 

Ful je fajn, da je cel twitch in tiktok zdej poln BG3 videjev, najverjetneje pa ti isti ljudje nikoli niso igrali BG1 ali 2

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Jz mislim da je kultura branja neki kar je res treba kultivirat ze od malega. Jz mam 3 lete starega froca, vecno ko gremo v knjiznico prinesemo domov vsaj 12 knjih in jih preberemo vse vsaj 2x, une ki so mu najbolj vsec pa tolikokrat da jih zna na pamet. In valda, da se bo naucil brat sam je se dalec in nihce ne ve ce bo ta ljubezen do knjig zdrzala do takrat in dlje, sam zacet moras pa ze pri dojenckih. Jz sm mu bral harryja potterja ko je lezal v vozicku :D Pa zena je z njim brala neke slikanice ze ko je glih pocasi zacenjal razumet kaj. Zdej pa beremo kekca in martina krprana pri tretjih letih, men je carsko. 

  • Račka +1 6
Povezava do prispevka

Branje ima več tierov

 

Master level tier: branje fizične knjige s svinčnikom in beležnico za pripiske ter razmišljanja

 

Submaster level tier: branje na bralniku z beležnico in podčrtovanjem

 

Midlevel tier: branje fizične knjige/knjige na bralniku

 

Peasant tier: audio-knjige

 

Letos sem vseeno snedel tri knjige v peasant tier modu. Priznam, da mi ni bilo najbolj všeč, je pa kul za zafilat vožnjo

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 35 minutami:

svaka čast vsem, ki jim odgovarjajo audio-booki al pa poslušat podcaste (brez gledanja)

men takoj gre fokus :/

 

Jaz v avtu zadnje dve leti samo podcastam in te 3 audiobooke sem preposlušal, drugje ne morem

 

Se pa tudi jaz izklopim vmes, zato v bistvu nisem poslušal leposlovja, ampak neke dosti poljudne knjige o novejši zgodovini. Vmes sem se npr. za 5 minut izklopil, ampak ker je bil poljudni nivo, sem se pač mentalno priklopil nazaj in poslušal naprej. Plus bilo je o novejši zgodovini, torej zgodovina Zahoda post-osemdeseta, ki nam je precej znana, tako da sem približno vedel, o čem se govori

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 minutami:

Ti si res arhetip facebook komentarji boomerja. Nikakor ne uspem razvozlati ali to samo trollaš ta šilc stil, al dejansko daješ nek pomen tem neumnim praznim frazam.

Vedno me uspeš striggerat. :avadodo: :D


Prisežem, da nikoli nič ne trolam ali karkoli v smislu šilca. Vedno samo napišem to, kar dejansko mislim. Če sem pa nor, pa me pač takšnega sprejmi. :) 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

audiobookov ne morem, rabim met knjigo pred sabo v fizični ali pa bralnik obliki

 

podcasti o meni zanimivih temah so mi pa fajn za poslušat med vožnjo z busom, kuhanjem in raznimi gospodinjskimi opravili... idealno zafilajo čas med sicer monotonimi, rutinskimi opravki, kjer si ravno dovolj z možgani na avtopilotu, da lahko zraven slediš podcastu

uredilo bitje Raz
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ne vem kdo je na forumu predlagal kako leto nazaj Well There's Your Problem podcast, to je res zanimiv in zabaven podcast o "man made disasters", vse od podrtih mostov do Titanika in powerpoint prezentacij v vojski

 

Edini dealbreaker za nekatere zna bit to, da je cel podcast dokaj levo usmerjen (ampak sovražijo vse) in da sta dva izmed stalnih debela američana, tretja pa trans britanka :D

Povezava do prispevka
UnKn0wn reče pred 1 uro:

Izsel je shadow gambit, nov spil avtorjev shadow tactics in desperados 3. Trenutno meta score 86. Sploh nisem vedel, da spil obstaja, tako da sem zdaj kar hyped.

 

Haha carsko, piratska tematika. Tile so tudi Evropejci in tudi kr štancajo dobre špile, mal me spominjajo na Larian. Upam da nekoč dobijo en huge IP / licenco, mal okrepijo ekipo in naredijo tak preboj, kpt ga je Larian z BG3 :)

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...