Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

To izgleda lepo. Kak bo gameplay loop? A je to bolj 4X, ali bolj akcijsko? Kolk combata je in kako se kontrolira? A imaš eno ladjo ali flote? A se da zasužnjit pol-razvite primitivce, jih genetsko modificirat, da so docilni in bolj okusni, da lahko iz njih delaš pasto ter prehranjuješ ta bolj agresivno combat raso s kerimi in-turn zasužnjiš še preostanek galaksije, al bo za to še vedno boljši Stellaris?! Toliko vprašanj!

Povezava do prispevka

Kaj pa je s tisto igrico, ki jo je delal Retro? Nekaj o igri v igri, kao da si na neki (likovni?) akademiji. Takrat se mi je zdel kar velik projekt, zdaj pa je že dolgo časa popolno zatišje okoli tega. Pozabil sem delovni naslov.

edit/ našel: Retronator // Daily pixel art and gaming news
Pixel Art Academy: Learn Mode on Steam (steampowered.com)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Gaming podcasti so next level, sploh nisem vedel kaj zamujam. Sicer bi lahko mal več o videoigricah govorili, ampak ej…
 

https://x.com/newsm101/status/1727101815328747682?s=46&t=xMq6L4dvcbAElvH49ilAPQ

 

 

Šel sem pogledat kaj dela Yahtzee odkar je letel iz Escapista, nisem bil pripravljen.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Tijuana reče Dne, 20. 11. 2023 at 16:49:

Mogoče mu je pa bolj všeč kakšna indie pot pa bo naredil nek mali studio in šibal dalje špile v svojem tempu.

imel je tudi delež v HM in je pokasiral lepe denarce, ko so postali del Sonyjevih studiev.

Tko da gre IMO uživat za neki cajta, potem pa bodisi indie varianta ali pa na kak večji projekt.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 minutama:

Če se ukvarjaš z igricami si lahko le noskill casual, avtist ali full on mentalni bolnik. 

Majketi, da tole, pa kar v bistvu cel youtube lahko prišteješ zraven, ne samo igrice-content. Ne vem, večina tega folka je fuknjenega, ali so hardcore scammerji (recimo mene je Completionist malo šokiral prejšnji teden, deloval res carski prijazen youtube, tip pa si je zadržal zase za 600.000 EUR donacij za raziskave glede demence, ki jih je zbiral v čast svoje umrle mame :avadodo:), ali pa so na hardcore egotripu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...