Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Jrpgji so razen nekaterih biserjev tak shovelware. We get it, androgeni liki, srednja šola, quirky miniigre, eni isti voice actorji, eni isti arhetipi. 

 

Imajo pa japanezerji eno skrivnost, znajo, da so igrice igrice, pa pol majo navadno dober gameplay. Eurojankerji in US corpo droni delajo walking sime za najnižji imenovalec z extra točko, če pogrdiš protagonistko in vrineš GaaS cancer.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 29 minutami:

Jrpgji so razen nekaterih biserjev tak shovelware.

To mislim, da lah rečemo za večino žanrov. Jaz sem z BG3 prvič igral CRPG špil in stavim, da je večina nek showelware. Isto taktični rpgji razen nekih biserov večina generičnega krafla. Pač igraš bisere in greš dalje. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 minuto:

To mislim, da lah rečemo za večino žanrov. Jaz sem z BG3 prvič igral CRPG špil in stavim, da je večina nek showelware. Isto taktični rpgji razen nekih biserov večina generičnega krafla. Pač igraš bisere in greš dalje. 


Jasno. Mogoče se mi to zdi zato, ker ne poznam azijske scene razen AA in AAA niti približno tako dobro kot zahodno, ampak vsakič ko grem po storih je tam prav poplava enih istih naslovnic, enih istih likov, enih istih naslovov…. Dynasty Warrior Supreme Romance of Three Kingdoms Lu Bei edition 4. Gtfo. Da ne govorim o highschool Persona klonih. 
 

CRPGji vsaj niso tako pogosta zvrst, verjamem pa da azijc, ko vidi na naslovnici enega istega tipa z ARom in polnim battlegearom ki hodi nasproti/stran od eksplozije si misli isto kot jaz. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 5 minutami:

Hkrati pa brez govorjenega main characterja :(

Ja ampak igranje vlog? :D Meni to sede, ne rabijo dodatno podaljševat igre

V Witcherju 3 itak igraš samo dva točno določena lika, v BG3 pa itak izbereš responz in se igra lepo nadaljuje namesto da čakaš še eno sekvenco tega kar si ravno rekel

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 22 minutami:

Meni zveni kot da so podkupili nekoga, ki si lasti zirijo in se je ta zaradi nestrinjanja odlocila za hardcore cinizem pri obrazlozitvi. Nocem verjet, da so ljudje tako zabiti.

 

jap, imaš prav ja, dejansko opis kar poka od cinizma  :D :D  žirija legende haha

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
seattle reče pred 2 urama:

PC master race just went full retard. You never go full retard.

image.png.8420edde78fa96e2daad892267733ac5.png

 

He, he, a ni bilo to, da je Starfield zmagal Most Innovative Gameplay Award :P posledica trollanja, ko je folk namenoma trollov Bethesdo, da dobi špil to nagado?

Mislim, ne vidim druge logične razlage. Je že več medijev objavilo članke, da je šlo verjetno za trollanje. (Je pa res, kolikor sem na hitro preletel, so tam zaenkrat le špekulacije.)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

jap, imaš prav ja, dejansko opis kar poka od cinizma  :D :D  žirija legende haha

 

Žal so ti opisi kategorij že vrsto let popolnoma isti, tko da žirija/Valve niso in on the joke, če je šlo verjetno res za troll.

 

Recimo lanski vir tektonskih inovacij v mediju: igrice

 

image.thumb.png.ef08985c3e9200da4ca29441bbca9744.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...