Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 minuto:

res sem happy za HD 2, čeprav je gaas


Najmanj gaas kar se da tho. Premium pass je poln sidegradov in kozmetike, najboljša orožja so v basic passu, v bistvu ni enega razloga razen pimp faktorja in želje po podpori devom za uplatit premium. 
 

Ideja, da se svet aktivno spreminja je tudi super. Dokler casuali farmajo XP proti commie bugsom larpajoč starship trooperse, nam na drugem koncu galaksije robotska gamad jebe matere na hard. 
 

In prvič ever sem videl, da se je konzolaški retard fajt obrnil v to, da Xboxerji hočejo pc/ps5 igračo, plejka enjoyerji pa navijajo, da pride igrica na Xbox, ker komunizma sami ne bomo premagali.

Povezava do prispevka
Scar reče pred 18 minutami:

Sem zasledil, da so Skull & Bones moral izdat, ker so mel nek funding od Singapurske vlade. Da ga enostavno niso smeli skenslati brez resnih posledic. A kdo lahko to potrdi, ne vem kok je legit?

Sme jaz tudi o tem bral ja. Špil je tudi delal Ubisoft Singapur. Zna biti kar legit. Drugače bi že davno bil skenslan.

Povezava do prispevka
Scar reče pred 2 urama:

Sem zasledil, da so Skull & Bones moral izdat, ker so mel nek funding od Singapurske vlade. Da ga enostavno niso smeli skenslati brez resnih posledic. A kdo lahko to potrdi, ne vem kok je legit?

igrico je razvijal singapurski ubisoft, zavezal so se da bojo izdal igrico in v zameno dobil "ogromno" davcnih olajsav al subvencij. glede na to da je ocenjena cena vsega skupaj menda vec kot 120 miljonov usd, je del tega z olajsavami "krila" singapurska vlada in ta del dnarja bi mogu ubisoft vrnit

 

to sm par dni nazaj prebral, prej sm ze mal pozabu na to igrico

 

drgac res zanimiv timeline in menda solski primer slabega managementa, konstantno menjanje ljudi na vrhu, vsak nov je potem spreminjal smer kam nej b igrica sla. startal kot dodatek za AC:black flag z vecjim povdarkom na pomorskih bitkah itd,  potem pa mmo in gaas in na koncu mas na youtubeu primerjalne videe med AC_black flag in skull and bones in je slednja v prakticno vsem nazadovala, manj detajlov, manj stvari

 

btw v igrici ne mors plavat :ododava: 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka

Veter in tok niso faktor, ladje imajo hp bar, obstaja healing ammo…

 

To je logika mobilne igre iz 2012. Nisem neki ful preigral age of sail pomorskih iger, ampak tiste katere sem so bile jebačke prav zaradi nafukavanja sovragov skozi skill plutja, izbiro municije, proper izbiro ranga… a jim boš sfukal jadra in outmanevriral? Al greš na šrapnele in pojebal mornarje za lažji boarding? Ali mogoče masiven hull dmg in upamo da mamo bolji firepower od njih? 
 

Še Patrician 2 je imel bolj realno plovbo lol, to, da neki rando Singapurci delajo zadevo zaradi olajšav ni razlog, da so v 90tih delali bolj compelling pomorščine, kot je ta ščiš.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:

Veter in tok niso faktor, ladje imajo hp bar, obstaja healing ammo…

 

To je logika mobilne igre iz 2012. Nisem neki ful preigral age of sail pomorskih iger, ampak tiste katere sem so bile jebačke prav zaradi nafukavanja sovragov skozi skill plutja, izbiro municije, proper izbiro ranga… a jim boš sfukal jadra in outmanevriral? Al greš na šrapnele in pojebal mornarje za lažji boarding? Ali mogoče masiven hull dmg in upamo da mamo bolji firepower od njih? 
 

Še Patrician 2 je imel bolj realno plovbo lol, to, da neki rando Singapurci delajo zadevo zaradi olajšav ni razlog, da so v 90tih delali bolj compelling pomorščine, kot je ta ščiš.


to je mel se sid meiers Pirates. Carska igrica, lah bi bil remajkic

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 urami:

Kaj pa se dogaja z unim milijon GAAS igric, ki jih je Sony enkrat napovedal? A to so vse kenslali?

Concord prihaja letos.

Marathon. Brez datuma izida.

FairGame$. Brez datuma izida

Horizon MP špil še ni uradno najavljen. Neki leaki so bli.

 

Nekaj jih še ziher prihaja :D 

Povezava do prispevka

Malo prej sem ravno bral novico in patch notese za najnovejši No Man's Sky update Omega. Po imenu sodeč nas ene par sklepa, da bo to morda zadnji večji patch za NMS (alfa in omega pač); ampak pol se je pa na steam playerju zagnal ta trailer in potencialni zaključek je nenadoma dobil smisel:

 

 

Is this HIGH FANTASY NMS?

 

0f25ee2d869ef533343ffaed0b830712.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...