Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 17 minutami:

Shareholdersi so approvali. Edino FTC še lahko kako pizdarijo naredi, da deal ne gre skozi.

 

Sej FTC je tista glavna ovira za katero Wall Street očitno verjame da ne bo šlo skozi. Men je drugač popolnoma vseeno če jih Microsoft prevzame pa še Ubisoft naj kupjo če želijo ker mi res dol visi za vse kar ta dva založnika delata :whistle: 

 

 

Povezava do prispevka

Tale Crysis bi znal biti brutalen, če spedenajo optimizacijo :) Poglej samo Miyazakija, Balroga ali Druckmanna, kako razliko lahko naredi sposoben game director... In tale ki so ga zdaj dobili res obvlada zadevo, glede na to, kako lepo je bil H3 sprejet. 

 

Tko no jst sem kar zelo pumped, pa sploh še nobenega crysisa igral nisem :D

 

So fake and gay

Povezava do prispevka

sej so spedenali otimizacijo v Crysis 2 in 3, samo so pa tisti špili tudi manj odprti (pa ajde, Crysis že tkointko ni bil sandbox razen tu pa tam si se lah mal igral)

 

samo da ne bo tako razočaranje kot je bil Halo Infinite (k niti ni slab špil, samo mine te prehitro)

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 5. 5. 2022 at 13:47:

A Crysis sploh ima več kot en dober špil v celi seriji (prvi Crysis)? Crysis 2 in 3 sta bla velko razočaranje, pač lepa PS3 shooterja, to je pa to. Crysis 4 ne sme bit še en console shooter, to more bit orenk zadeva

wtf, crysis 3 je bil carski

Povezava do prispevka
gojc reče pred 2 urama:

 

Kako slabo:confused:


V intru, tistih par sekund, do Nightwinga mi vse deluje, kot igra iz sredine ps3/x360 ere.
Drugače pa po ogledu se mi zdi, da so zapravili dobro šanso za malo bolj tmno (kri, joše, droge) plat DC stripov.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...