Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Sekiro tip in B team delajo na robotih.

 

A team dela ER DLC.

 

QA team že 4 leta ni pršu na šiht, nihče ne ve če sploh še obstajajo.

 

En tip išče fps toggle v špagetu, ki je Bloodborne codebase.

 

Miyazaki pa tuhta, na kero random čelado je treba dat najbolj pomembne tekste o loru in zgodbi. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 6 minutami:

Pa kaj si mi ti en hejter kolega. Saj pa nam je vsem jasno, da bo še Souls-like igric od njih, tudi če vmes naredijo kaj drugačnega :D 

Dobro, tisto sem se valjda zajebaval. Sem pa res salty, ker mi skoraj zihr AC6 ne bo všeč, če bo po istem kopitu kakor ostale igre iz serije.

Sem skoraj 100%, da bo izjemna igra, ker pač FromSoft, sam ne zame.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Probaj kak drug lak za nohte, mogoče ti rata bolj všeč.

 

:D

Tist menu sem sam zaprl... GTFO lol...

 

Ta igra bo tak megaflop da bo groza imo. Dobesedno samo čisto prvi teaser trailer je zgledal kul. Pol pa z vsakim trailerjem slabše... Pa combat bi znal celo bit kul z malo boljšo nadzorno shemo. Sam kaj ko je zgodba pomoje pure cringefest in svet prazen in nezanimiv da ni šans da kej najdeš brez mape lol...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Life of pi bo zih za igrat. Vprašanje je sam kdaj. Pomoje tak ko steelrising šele ko bo napol zastonj... Ne bom več padel na limance tak ko sem ob izidu Mortal shell... 

 

 

PS Access so kot ponavadi čist navdušeni (tile bi tud govno jedli če je Playstation ekskluziva) :D 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Jaz sem pol Steelrising igral na PCju. Začetek obeta na polno. Combat je sicer super EuroJank, okolica pa ful preveč "sterilno geometrična", ampak ima ful dobro vzdušje. Sam pol vse skupaj strmo pada. Noben boss me ni niti enkrat premagal lol. Kot je pravu @fric, na koncu samo še tečeš naokoli in se izmikaš dvobojem, ker so brezvezni. :D

 

Za Lies of P imam veliko večja pričakovanja. Upam, da ne razočara.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 35 minutami:

Life of pi bo zih za igrat. Vprašanje je sam kdaj. Pomoje tak ko steelrising šele ko bo napol zastonj... Ne bom več padel na limance tak ko sem ob izidu Mortal shell... 

 

 

A še imaš Mortal Shell v lasti? Ovi zastonjski DLC je zanimiv zasuk v gameplayu, ker špil rata roguelite

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Držim pesti naprej za Lies of Pi in ostale zadeve, ki se čakajo glede na par posnetkov.

 

Gatsu reče pred 1 uro:

Life of pi bo zih za igrat. Vprašanje je sam kdaj. Pomoje tak ko steelrising šele ko bo napol zastonj... Ne bom več padel na limance tak ko sem ob izidu Mortal shell... 

 

ke_kit reče pred 1 uro:

Za Lies of P imam veliko večja pričakovanja. Upam, da ne razočara.

 

Nekaj prejšnjih špilov publisherjev / developerjev od Lies of Pi, Neowiz.

 

 

 

 

 

 

 

Modeli vsekakor znajo delati akcijske špile, tukaj sploh ni vprašanja, kar je ogromen plus. So pa čisto izven svojega originalnega 2D roguelike / indy cindy žanra pa produkcijsko so odebljali za 800 %. 

 

Ampak ja, tole zna dejansko biti hud špil.

 

edit: še malo googlam kaj so Neowiz zaeni korejski indy mandeljci brez keša in v kratkih hlač...

 

https://rocketreach.co/neowiz-games-corp-profile_b5af0741f670aa88

Revenue    $163.6 million

 

 

Ou :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Miyazaki je tole povedal:

 

The essential direction of [Armored Core VI] was to go back and take a good look at the core concept of Armored Core and what made that series special,” Miyazaki explains. “So we wanted to take the assembly aspect, assembling and customizing your own mech — your AC — and then being able to exact a high level of control over the assembled mech. So we wanted to take those two core concepts and reexamine those in our modern environment.”

 

To je to, igra bo Armored CORE. konec debate :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...