Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 4 urami:

Marvel filmi so fun s prijatelji v kinu. To je to. In ja, filmi so cisto ok za to kar predstavljajo in se ne trudijo bit kaj drugega. To high and mighty marvel=smeti pa izpade hudo prepotentno scanje kvazi intelekta in nic drugega. 

 

So pa tile zadnji filmi baje slabi. Nisem gledal.

 

Meni so dobri marvel filmi mega fun in ene par jih je res top filmska izkušnja, ampak praktično vse post-endgame je tako neverjetno zanič, da prav ne morš najti ene svetle točke. Res samo rofl lol kdo je to pacal. Thor 4 je edina izjema, pa še to barely in zaradi ekstremnega cheesa.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 urami:

Marvel filmi so fun s prijatelji v kinu. To je to. In ja, filmi so cisto ok za to kar predstavljajo in se ne trudijo bit kaj drugega. To high and mighty marvel=smeti pa izpade hudo prepotentno scanje kvazi intelekta in nic drugega. 

 

So pa tile zadnji filmi baje slabi. Nisem gledal.

 

Slinch reče pred 35 minutami:

 

Meni so dobri marvel filmi mega fun in ene par jih je res top filmska izkušnja, ampak praktično vse post-endgame je tako neverjetno zanič, da prav ne morš najti ene svetle točke. Res samo rofl lol kdo je to pacal. Thor 4 je edina izjema, pa še to barely in zaradi ekstremnega cheesa.

Točno to

 

Captain America 2, Guardiansi, Infinity War etc. mega fun filmi in mega supprt, ampak post-Endgame pa je res taka driskica, da to ni nobena prepotentnost, ampak res hudo dejstvo :D 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 urami:

 

 

Meni se je tudi malo vlekel film - zgleda sem že prestar za sedet 3 ure (bolj 4 vse skupaj) v kinu :D

Pacing me niti ni tako motil - v bistvu je bil točno tak, kot sem od Camerona pričakoval (uvod, zaplet, dolg showcase novega sveta in potem akcija, nič izumljanja tople vode) - bolj je bil tisti občutek že videnega, da me ni navdušil kot prvi del.

Navdušil me je pa CGI - da ne bo Ćamir reku, da sem samo hardver guy in da se ne poglobim na duhovni nivo, mislim da prvič v življenju bi ruknil CGI fantasy lik (Kiri-Sigourney Weaver). :D

uredilo bitje Stipe2
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

a obstaja xbox like kontroler ki nima zamaknjenih gobic?

 

rad bi igral sekiro cez novo leto in si moram kupit kontroler.

 

za elden ring sem mel izposojen xbox kontroler in ajd okej je bil vredu, sam ne vem zakaj morata biti gobici zamaknjeni ena gor ena dol, se mi zdi da bi mi blo bolj udobno pri playstation nacinu. ampak PS kontrolerji baje da ne spilajo dobro iz PCjam.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 4 urami:

a obstaja xbox like kontroler ki nima zamaknjenih gobic?

 

rad bi igral sekiro cez novo leto in si moram kupit kontroler.

 

za elden ring sem mel izposojen xbox kontroler in ajd okej je bil vredu, sam ne vem zakaj morata biti gobici zamaknjeni ena gor ena dol, se mi zdi da bi mi blo bolj udobno pri playstation nacinu. ampak PS kontrolerji baje da ne spilajo dobro iz PCjam.

Kupis DS4 in ti dela bp na Steamu. Za non-Steam spile bi moralo tud delat, ce pa ne, imas pa DS4 Windows programcic: https://ds4-windows.com/

 

Vidis pa Xbox ikonce v tem primeru (ABXY).

Povezava do prispevka
drevored reče pred 7 urami:

 ampak PS kontrolerji baje da ne spilajo dobro iz PCjam.

maš napačne informacije, čist lepo večina servisov podpira te tanove kontrolerje

razn če si pirat, pol mogoč ne laufa iz prve

 

pa tut xbox ni tak problem, se hitr navadiš

najslabše je če šaltaš med enim pa drugim layoutom

Povezava do prispevka

Nekateri špili nimajo Sony gumbov, so pač od Xbox. Drugače ne vem, če mi kdaj v kateri igri kontroler ni delal... Imam pa DS4 in DS4Windows. Nikoli ne uporabljam Xbox kontrolerja, ki sameva na polici.

 

Bi zdaj uporabljal Dualsense, ker imam rezervo, ampak nič ne igram na PC že celo večnost.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

un thrustmaster je swappable kaj ni jasno?

 

 

je pa tko da je xbox kontroler vsaj za polovico cenejsi od ps5

edini na zalogi na mimovrste: 75 eur https://www.mimovrste.com/igralni-ploscki-playstation/sony-ps5-dualsense-brezzicni-kontroler-gray-camo

dobro okej je brezzicni, ce ti to kaj pomeni

 

medtem ko so xboxercki po 36eur (20% popust): https://www.mimovrste.com/igralni-ploscki/pdp-xbox-kontroler-zicni-belo-moder?tab=description

Povezava do prispevka

Maš tudi ceneje (še črni je ista cena)... Prejšnji mesec si zamudil akcije po 40€.

 

https://www.gamers.si/playstation5/playstation-5-ps5-dualsense-controller-white-black

 

Zdaj maš vse info kako je s PS kontrolerji na PC in se pač odloči na podlagi tega in cene. Meni (in vidim, da več drugim tukaj) bolj sede PS kontroler zgleda.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...