Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Mudleček na ps5 se špilajo hiti tisočletja, že prav prsti me bolijo od kvalitetnega nažiganja vrhunskih naslovov. Za klošarje brez konzole pa res ni kaj dosti zunaj :(

 

Na morje ne nosim ps5 konzole, da mi jo tukaj revni hrvat spizdi:rofl:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 1 uro:

Sonyju so spet vrdrli v systeme in zjebali virtualne diske, kar je rezultiralo v bananju PS3 konzol.

 

https://gamingroute.com/millions-of-playstation-3s-getting-banned-because-of-a-major-data-breach-that-happened-at-sony/

 

Sicer bedno ampak hkrati tudi zelo impotentno.

 

Zih je par miljonov PS3 še vedno v uporabi in na PSN ja :rofl: Tale novica je drugač res na polno videt legit in polna zanesljivih virov lol.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 urama:

1624270770922.png

 

Hehhehehehehe buddy boy, kot quake fan sem šel pogooglat tole novico in sta ti dva minorna detajla ušla :D:D

 

Navedek

Quake Reboot With Female Protagonist Rumored to Be in Development

 

Navedek

He notes that he received a Discord message detailing this new Quake game that will allegedly not be only developed by id Software, but will be assisted by MachineGames. The latter company was responsible for rebooting the Wolfenstein series, starting with Wolfenstein: The New Order. 

 

https://gamerant.com/quake-female-protagonist-reboot-rumor/

 

Povezava do prispevka

Mene bolj skrbi, kdo je razvijalec. Ker da lahko iz tako cool lora, s takim grafičnim enginom in tako oberavno premiso kot jo ima Wolfenstein: Colossus narediš tako dolgočasen, nenavdahnjen in povprečen špil, morš bit pa kar talent. 

 

Glede na zadnje izdelke bi bil ful ful bolj comfy, če bi zadevo delal direkt samo ID. Ker so sploh s prvim Doomom mega zadeli vibe prvenca. 

 

Me pa zanima, če bodo upali iti v tako rjavkast in zemeljski art, kot ga ima Q1. Ali bodo šli v bolj klasično sterilno vesoljskega iz Q2

 

Povezava do prispevka

Quake res carska serija, sem pred dvema letoma or so preigral prvo epizodo Q1 za poletno nostalgijo, ki me vedno zgrabi, užival podobno kot ob DOOM 1 (ponavadi me hype drži ravno en set levelov/eno epizodo, tako da nisem niti poskusil nadaljevati). Pa čeprav sem single player master race mi je tudi Quake 3 Arena zmerom bila top in sem je preigral ogromno.

 

Dočim Quake 4 pa nisem nikoli igral, a je to kak spregledan biser-hype al samo regular mid-2000s shooter brez posebnosti? @amnesia ti se mi zdiš potencialen, da si ga igral, kaj praviš, a je za kaj?

Povezava do prispevka

Quake 4 ni nič posebnega, samo ni pa slab, dokaj hitro je konec

Malo me spominja na kasnejše levele v DOOM3 glede pacinga, sem ga pa vsaj obrnil, za razliko od Rage

 

Če bodo v novem Quaku nardil da bo tko hitro kot Quake I / Doom 2016&Eternal, pol so ga zmagal, Quake IV je bil pa a mixed bag

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

hmm kaj pa vem no, jaz sem ob izidu Q2 ogromno igral in se spomnim, da je imel ful bolj kovinski feel od Q1, kjer si imel filing da se valjaš po blatu :D 

 

Čeprav ajde pičke, vam dam do ene mere prav, ni tako sterilno / sintetično okolje kot je kak neokužen del vesoljske ladje v System Shock 2

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 3 urami:

Quake res carska serija, sem pred dvema letoma or so preigral prvo epizodo Q1 za poletno nostalgijo, ki me vedno zgrabi, užival podobno kot ob DOOM 1 (ponavadi me hype drži ravno en set levelov/eno epizodo, tako da nisem niti poskusil nadaljevati). Pa čeprav sem single player master race mi je tudi Quake 3 Arena zmerom bila top in sem je preigral ogromno.

 

Dočim Quake 4 pa nisem nikoli igral, a je to kak spregledan biser-hype al samo regular mid-2000s shooter brez posebnosti? @amnesia ti se mi zdiš potencialen, da si ga igral, kaj praviš, a je za kaj?

 

Q4 je v najboljsem primeru samo povprecna igra, made by raven, ne id

 

po moje nevredno igranja, pogledas si sceno transformacije v strogga in to je to

 

 

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 1 uro:

Kvaj pa Unreal 2? Enko si mi tako zahypal, da sem jo prešpilal in mi je top, a dvojka je za kaj? (Če smo že pri takšnih igricah)

Zal je dvojka bolj svoh. Ima svoje momente sicer ampak je zelo bleda senca 1ke. Dogajanje pa je tudi cisto drugacno.

Ce imas cas jo lahko preizkusis.

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka

ameriški Gamestop je dal ven seznam Top 10 največkrat preorderanih špilov po koncu E3

 

Navedek

1. Metroid Dread: Coming 10/8/21
2. Legend of Zelda Skyward Sword HD: Coming 7/16/21
3. Mario Golf Switch: Coming 6/25/21
4. Pokémon Brilliant Diamond/Shiny Pearl: Coming 11/19/21
5. Mario Party Superstars: Coming 10/29
6. Marvel’s Guardians of the Galaxy: Coming 10/26
7. Far Cry 6: Coming 10/7/21
8. Dungeons & Dragons Dark Alliance: Coming 6/22/21
9. Madden NFL 22: Coming 8/20/21
10. Pokémon Legends: Arceus: Coming 1/28/22

https://nintendoeverything.com/gamestop-reveals-its-top-ten-game-pre-orders-following-e3-2021/

 

A mislite da uprava od Nintenda sploh še rabi hodit v službo al so rekli To je to, gremo na morčija za naslednjih 10 let? :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...